Zaloguj się, aby obserwować  
dawid141413

Schładzalnik Eurotanks

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Thomas2135    2680

Miałem 500 l z 2001 r i prawie bez zarzutu. Problemem były awarie czujnika temp. Na ponad 10 lat użytkowania wysiadły ze 3. Koszt poniżej 100 zł a wymiana prosta. Poza tym wszystko w najlepszym porządku.

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    444

Miałem Eurotanks'a 1250l i chyba 8 lat i nie sprawiał problemów. Z tego co pamiętam to tylko czujnik temperatury za 50zł padł.

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez alexq5v
      Witam, to mój pierwszy założony temat więc nie denerwujcie się jeżeli coś nie tak robię. Moje pytania odnośnie tematu to czy ktoś budował taka chłodnie, czy jest ona droższa od tej w technologi tradycyjnej, jakie są plusy, minusy ogólnie jak najwięcej informacji związanych z taką budową i mniej więcej jakie wychodzą koszta przy stawianiu takiego budynku. Ja planuję budowę chłodni o wymiarach ok. 11x16x8 gdzie pojemność komory to ok 100ton.
    • Przez podjadacz
      jak w temacie
      mam do sprzedania chłodnię alfa laval 420l wszystko w pełni działa
      cena 1000zł ew. do jakiejś minimalnej negocjacji 

http://olx.pl/oferta/zbiornik-chlodnia-schladzarka-420-litrow-alfa-laval-w-pelni-sprawna-CID757-IDfPh89.html
    • Przez kris14
      Witam wszystkich

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html

Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez Stefannn
      Witam.Przymierzamy się do budowy przechowalni na warzywa z płyty warstwowej kladzionej na konstrukcje stalową.Płyta warstwowa z rdzeniem poliuretanowym 100mm,to wydatek ok.60-80zł/m2 oczywiście mówimy o płycie I gatunku.Płyta II gatunku o tych samych parametrach kosztuje ok.36zł/m2 a jedyne czym się różnią to ich długość.Moje pytanie brzmi czy nie ma jakiś problemów w obkladaniu konstrukcji takimi 1-1,5m kawałkami.Na 1000m2 jest to dość duża oszczędność.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.