b0gdan

Members
 • Ilość treści

  4162
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

90 Excellent

O b0gdan

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 09/01/1976

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pow. chełmski

Ostatnio na profilu byli

29112 wyświetleń profilu
 1. Ale wiesz, że jego rodzice nigdy w Izraelu nie mieszkali i nie mieszkają? A jego dziadkowie zostali zamordowani przez Niemców? A wiesz, że ruskie orki zamordowały 10 razy więcej Polaków niż Ukraińcy podczas Rzezi Wołyńskiej? A teraz odpowiedz sobie jaki jest interes Polski, kto powinien wygrać wojnę: Ukraina, czy Rosja?
 2. b0gdan

  Bobcat 3060 Agri

  2 tygodnie. Trybu ECO używam podczas robienia paszowozu. Mam wrażenie, że w tym trybie można mniej gazować, aby podnosić lżejsze ładunki.
 3. b0gdan

  Bobcat 3060 Agri

  W końcu MF odpocznie od ładowacza 😁
 4. C360 zawsze da radę, bo możesz kręcić przez skrzynię biegów, będzie wolniej ale pójdzie. Co do pojemności u mnie 6 m3 wystarcza dla 25 krów, 15 cieplnych jałówek 8 buhajów i 20 pomniejszych sztuk.
 5. Noży porządnej jakości nie trzeba ostrzyć, ostrzą się same, aż do kompletnego starcia.
 6. No więcej szczęścia, niż chęci przeczytania instrukcji obsługi 😉
 7. W żadnym przypadku 10 razy, bo wypchasz uszczelniacz, maksymalnie 2-3 razy
 8. 4200 godzin... kiedyś wstawiałem posta z awariami. Z tego co pamiętam, to: pompka paliwa, czujnik dolnego położenia sprzęgła, włącznik świateł, wymiana uszczelniaczy kół przednich, wymiana łącznika przedniego napędu i to chyba tyle...
 9. Prędzej jakaś używana ładowarka, ale to przyszłość. rocznie to jakieś 60 kursów. Porównując do dwóch półek wyżej, czyli poettingera, to wad nie zauważyłem. Dwa problemy to: za mocno dokręcona śruba tylnej siatki, przez co zgięło się ramię (już wyprostowane) drugi problem to brzęczący reduktor od posuwu przy małej skali, to już do zgłoszenia w serwisie. Można zamówić 500, ja mam 400
 10. Objętości 7,4m3, 57 tys brutto z nadstawkami tak, 4 pionowe niestety ładuje MF-em
 11. Rozdziewiczanie sprzętu to gó...ej roboty ;-)
 12. może w filtrze jest zamarznięta woda i za mało paliwa dostaje?
 13. Trzeba zaprosić kogoś z komputerem, aby odczytał inne parametry. Takie objawy to raczej nie czujnik, chociaż kod błędu na to by wskazywał. Możliwe uszkodzenie wiązki przewodów itp. Jak wymieniłeś czujnik, to wiązka uszkodziła się całkowicie i dlatego jest trup. Kalibrować chyba nie trzeba, chociaż już nie pamiętam, czy naciskałem sprzęgło 10 razy jako kalibrację.
 14. Nagrać i iść do prokuratury, i złościć próbę wyłudzenia
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj