Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marco82    35

Ja mam problem bo kupcy dzwonią dobijają się o towar a ja kopę jak się ino da wjechać w pole i nie myślę o szykowaniu. wczoraj chyba z 50 ton ukopałem anną   fajnie się kopało szybko nawet , propozycja na dzień dzisiejszy 1200 worków po 4 zł za denara kaliber orzech włoski w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Jak dzwonią i się dobijają o towar to niech ci wiecej dadzą. Jak potrzebują towaru to trzeba negocjować cenę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Na kraj czy eksport?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Taką dostalem oferte ale nie szykowalem. Ciekawe po ile Ty sprzedajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

I raczej lepiej nie będzie chyba że pół Polski zaleje. Kogo nie zapytam to ma bulwy rekordowe mimo sadzenia po 15 maja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

I raczej lepiej nie będzie chyba że pół Polski zaleje. Kogo nie zapytam to ma bulwy rekordowe mimo sadzenia po 15 maja. 

 

Północ stoi we wodzie. To co idzie zebrać gnije a idą deszcze. Jakość zostawia wiele do życzenia. Plon ogólny bardzo wysoki-handlowy już nie. Nie wiadomo jak to będzie leżeć więc jeszcze nie jest wszystko jasne moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Oferta na dzień dzisiejszy 35gr. Towar 5+ na palecie, ilości tirowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

U mnie 90l we wrześniu a końcowka sierpnia 60. Na polu woda, jedynie grzyby dobrze rosną.

 

jeszcze troche i ziemniaki zgniją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    734

Słyszałem od znajomego że Mołdawiec 0,3 zł oferował na Tir'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

Dziś opyliłem 600 worków denara po 5 zł  a mogłem 1200 po 4 ale nie będę się śpieszył. 600 zł jak by nie patrzeć drogą nie chodzi zwłaszcza  dzisiaj  jak byłem zobaczyć na proszowicach masakra z błotem kupowali kupce poobijane,dziurawe i pognite ziemniaki po 2 zł /15 kg ale dobra niech się nachapią dziadostwa to zobaczą co to jakosć. Znajomi Handlarze  kupują  po 20 groszy/kilo  20 ton jedzie 120 km i w górach  sprzedaje 10/12 zł za worek więc przebicie niesamowite a ty rolniku żyj na kredytach... Napiszcie czy dalej na północy polski też są takie cuda, bo na południu jest raj dla darmozjadów a wszystko to przez ludzi którzy mimo pracy chcą se dorobić i im nie zależy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Dziś opyliłem 600 worków denara po 5 zł  a mogłem 1200 po 4 ale nie będę się śpieszył. 600 zł jak by nie patrzeć drogą nie chodzi zwłaszcza  dzisiaj  jak byłem zobaczyć na proszowicach masakra z błotem kupowali kupce poobijane,dziurawe i pognite ziemniaki po 2 zł /15 kg ale dobra niech się nachapią dziadostwa to zobaczą co to jakosć. Znajomi Handlarze  kupują  po 20 groszy/kilo  20 ton jedzie 120 km i w górach  sprzedaje 10/12 zł za worek więc przebicie niesamowite a ty rolniku żyj na kredytach... Napiszcie czy dalej na północy polski też są takie cuda, bo na południu jest raj dla darmozjadów a wszystko to przez ludzi którzy mimo pracy chcą se dorobić i im nie zależy.....

 

Narazie cały czas każdy próbuje urwać z pola co się da a jest ciężko (w poniedziałek spadło 23 litry i narazie wjechać nie idzie) więc nikt nie sprzedaje ale z tego co zauważyłem to jeśli chodzi o ceny na trójmiasto zawsze są trochę wyższe. Mogę puki co porównać do ubiegłego roku kiedy to najniższa cena w tym kierunku była 4zł/15 i to przez krótki okres czasu. Ziemniak gnije, w każdym dołku już go nie ma a co większy dołek to woda stoi i to nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj