Skocz do zawartości

cover

Members
 • Zawartość

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

O cover

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 03.10.1991

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Rolnictwo
 1. @pawelol111 bywasz teraz na zjazdowej? Jak byłem ostatnio to cenili 6 a oddawali po 5, zmieniło się coś? Te ceny co podajesz to "z podwórka" czy zjazdowej?
 2. Ceny trzody chlewnej 2017

  Ja bym nie obstawiał że cena pójdzie do góry na święta. Podobno w sierpniu wjechała masa warchlaków do Polski z zza granicy, czyli listopad grudzień będą sprzedawane.... 
 3. Szczerze to nie wiem bo byłem tylko przejazdem i pytałem tylko kilku o żółtego. Białego nie mam więc nie pytałem   
 4. Dzisiaj po południu na zjazdowej żółty wołane po 6, oddawane po 5zł, a trafili się tacy co po 4,5 oddawali
 5. Jak dzwonią i się dobijają o towar to niech ci wiecej dadzą. Jak potrzebują towaru to trzeba negocjować cenę....
 6. Panowie a jak na zjazdowej? Opłaca się jechać? Ma kto kupić? Jaka cena?
 7. Cisza na forum bo chyba każdy kopie ;)  a tak na poważnie odświeżam pytanie, jak tam sytuacja na zjazdowej? Jak żółty? Jakie zejście? Dużo towaru?
 8. Panowie co słychać z ziemniakami. Jaka cena w łodzi. Na stronie zjazdowej pisze że minimum 7zł, ale jakoś nie wierze temu źródlowi informacji
 9. Zetor Proxima 8441 & Warfama Z-543

  A sporo więcej słomy w tym roku niż w zeszłym?
 10. Actara apacz u nas w rejonie nie dają rady. Po proteusie trochę lepiej, ale teraz przy t 4 już poszło cyperkil + helios. Wujek też tym opryskał kilka dni temu i stonka spadła. Ja curzate daję zawsze na ostatni zabieg.
 11. Ceny trzody chlewnej 2017

  Dzisiaj poszło 17 sztuk po 7.2 netto za E
 12. Ursus C-380 ?

  a do kiedy? wiadomo coś?
 13. Ursus C-380 ?

  Panowie a jak to jest z rejestracją ursusa c-380 z silnikiem lll a? Bo niby już miało być że lll a już się nie zarejestruje jako nowy, tylko trzeba brać lllb, a teraz był u mnie przedstawiciel z salonu ursusa i mówił że dorwał jeszcze lll a i  że jeszcze można je zarejestrować normalnie.... Składałem wniosek na prow i nie chce mieć później problemów. Rejestrował ktoś z was w ostatnim czasie ten ciągnik z silnikiem lll a?
 14. VAT w rolnictwie

  A jeśli jest taka sytuacja że jestem na vacie i kupuję od rolnika ryczałtowego zboże i wystawię mu fakturę rr, to czy należy mi się zwrot podatku 5%?
 15. PROW 2014-2020 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Panowie a jak chciałbym przejść na vat, to kiedy najlepiej? Jestem po 3 poprawkach. Pierwsze oficjalne przysłali poczta, a reszta przez tel , jakieś małe błędy. ostatnie to poprawki jakie kierownnik chciał żeby poprawić, drobniostki, i niby teraz czekać na umowę, dlatego czy lepiej teraz, czy po umowie? doradzicie?
×