Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasagro111    15

Ziemniak wydaje mi się że ma popyt w tym roku.Ładuję paru górali i na okoliczne sklepy po 600 worków tygodniowo za nawet w miarę pieniądze

Belarosa ,Red Fantasy - 7 zł /15 kg

Gala, Satina, Tajfun - 6 zł

Lord, Denar po 5  na paletach wszystko jedzie kaliber 35+

 

Będę potrzebował minimum 10 ton sadzeniaka bellarosa rok po centrali (z dowodem zakupu) jak ktoś ma to pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

U mnie jest nadpodaż ziemniaka i ceny spadają.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Sporo poważnych producentów już wywozi towar do lasu i martwią się gdzie te błoto wywieźć . To daje sporo do myślenia , nie ma się co gorączkować ze sprzedażą , zadbać o przechowanie towaru i spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Biorą tylko nie płacą. :D


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnys    42

no i jest jakikolwiek ruch w handlu,, kartoflem,,bo dostałem propozycje 20gr za kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Ja żółte jakieś 3 tyg temu sprzedałem  z domu po 4zł za 15 kg hurt ,detal 6 zł

Edytowano przez Azor07
pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Piszcie lokalizację, bo to też mocno wpływa na cenę....


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Świętokrzyskie . Szkoda że zlikwidowali na nowym forum że nie jest widoczna lokalizacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Zamist pytać, można też wejść w profil urzytkownika i wiadomo. 

Ja swego ziemniaka już sprzedałem, bo i dużo nie miałem. Słaby towar po 0,3 zł, a dobry i po 0,5 zł. Ale to tylko detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
23 godziny temu, Zbyszko napisał:

Czy to prawda , ze okolice Sieradza sprzedają po 3,5 zł 15 kg ? 

Podobno.., "tani" Sieradz nie jest taki tani..


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Przywozili Ci własnym transportem , czy kurierem  ,możesz polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
    • Przez topfarmer
      Cześć
      Mam problem z moim kombajnem grimme lk650 i nie wiem jak go rozwiązać.
      Podczas kopania ziemniaków i przejechaniu dosłownie kilku metrów pod plastikową rolkę podchodzi kamień ( około 3 cm) i blokuje całą taśmę boczną podajnikową. Sprawdzałem w katalogu wszytko jest na swoim miejscu , rolki praktycznie nowe. W załączniku przesyłam zdjęcia.
      Czy ktoś z posiadaczy tego modelu spotkał się z takim problemem?
      Dodam że ogólnie w tamtym miejscu gromadzi się bardzo dużo łęcin, ziemi itp. Czy jest to normalne?
       



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj