Polecane posty

soltys48    19729
3 minuty temu, Agrest napisał:

Lubię słodkości jak mało kto. 

Ma ktoś karczownik do porzeczek do opylenia? Potrzebuję tani i dobry. 

Orkan później talerzowka i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25644

Góra ścięta, talerzówką robiłem ale to nie robota. Trzy przejazdy dociążoną  i wąską talerzówką, kupa paliwa a i tak całe karpy się wyorują przy orce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16869
matisz napisał:

Mam szybkie pytanko, czy groch podziurawiony przez strakowca bedzie miał jakas sile kiełkowania? Wysłałem ojca po nasiona na poplon, nie przyjzał sie i kupił takie dziadostwo dosłownie co 2 pogryziony.

nie umiesz zrobic proby kielkowania? przeciez zajmie Ci to gora 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
3 godziny temu, extrabyk napisał:

Ile mi olx zjadł nerwów przy dodawaniu ogłoszeń to tylko ja wiem. Skargi i zażalenia nic nie dają. W wielu wypadkach nie da się nawet porządnie opisać sprzedawanego przedmiotu bo już coś im nie pasuje. 

k**estwo oraz na przykład przedmioty kultu ideologii faszystowskiej są mimo zakazu ciągle dostępne na olx mimo ich zgłaszania...

Gdyby była jakaś alternatywa to bym ten portal ogłoszeniowy olał...ale nie ma i nasza potężna kasa idzie do barbarzyńców z Holandii...

Znam to gdy sprzedawałem pajaka do siana. Wstawiłem w części aby nie płacić 4 razy skasowali bo ogłoszenie nie jest w właściwej kategorii płatnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobry opis wystarczy . Też tak Januszowałem , ale ludzie za częściami dzwonili . Zapłaciłem , dałem normalny opis i się sprzedało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
27 minut temu, Rolnik7343 napisał:

To trzeba było go rozkręcić na części i wtedy zrobić zdjęcie do ogłoszenia 😅

Problem w tym, że jak rozkręcisz to nie puszczą ogłoszenia bo każda część ma być w oddzielnym ogłoszeniu...chodzi oczywiście o to by za każde płacić. 

Kiedyś przez długi czas próbowałem im wytłumacyć, że nawet przyjmując iż każdy sprzedający kombajn czy ciągnik na części będzie miał czas i kasę by wystawić kilka tysięcy ogłoszeń to ich serwer tego nie przerobi a nawet jak przerobi to nikt tych ogłoszeń nie przejrzy bo dziennie będzie ich kilka milionów tylko w dziale części do maszyn rolniczych a co dopiero w częściach samochodowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
41 minut temu, zetorki12 napisał:

Dobry opis wystarczy . Też tak Januszowałem , ale ludzie za częściami dzwonili . Zapłaciłem , dałem normalny opis i się sprzedało .

To klient pytał czy to rozkręcone ale mu powiedziałęm jak sprawa  wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
7 godzin temu, farmtrac8244 napisał:

Znam to gdy sprzedawałem pajaka do siana. Wstawiłem w części aby nie płacić 4 razy skasowali bo ogłoszenie nie jest w właściwej kategorii płatnej 

I bardzo dobrze że ci usuwali. Jak ja nie lubię takiego januszowania, wielki rolnik a dziesięć złotych na ogłoszenie szkoda.

Co najciekawsze, niektóre pseudo firemki które sprzedają budżetowy sprzęt też tak próbują, zamiast całej talerzowki wystawić to wystawiają "talerze do brony talerzowej" a na zdjęciu normalna talerzowka i cena jak za całą

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Ja na sprzedajemy wystawiłem czosnek bodajże w czwartek albo piątek wieczorem. Zadzwoniła do mnie babeczka w niedzielę że jest chętna kupić ode mnie wszystko bo potrzebuję do ogórków (super,dla mnie bomba bo czosnek w detalu nie nadawał się zbytnio ze względu na suszę) i się dogadaliśmy. W poniedziałek albo to wtorek już był dostaje e-mail że moje ogłoszenie zostało usunięte ze względu na to że wystawiłem produkt spożywczy/leczniczy i jeszcze coś tam napisali. No ale złoty klient trafił w porę i parę groszy wpadło,dodatkowo przewiduje dalszą współpracę 😀

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja tam mam wystawiony kombajn na części od roku i jest ok. Tytuł fahr m 1300 łożysko, części m 1302 1322. Co ja każdą śrubkę mam ogłosić bo ta ma 30mm a inna 25? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

I bardzo dobrze że ci usuwali. Jak ja nie lubię takiego januszowania, wielki rolnik a dziesięć złotych na ogłoszenie szkoda.

Co najciekawsze, niektóre pseudo firemki które sprzedają budżetowy sprzęt też tak próbują, zamiast całej talerzowki wystawić to wystawiają "talerze do brony talerzowej" a na zdjęciu normalna talerzowka i cena jak za całą

no wiesz ... moto jak wystawiałem to sms'em musiałem ponad 30zł zapłacić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A mnie za prasę jak przez play smsem płaciłem to 59 zł. Play doliczył jakieś koszta obsługi  czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

tak liczą... ogólnie ogłoszenie kosztowało 17zł z groszami a jak operator doliczył sobie swóją premie to wyszło ponad 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

teraz płaczecie bo drogie ogłoszenia,a tak się nabijacie jakie to usrusy drogie itp-normalne warunki rynkowe,i tak za całość towaru ,reklamy,ogłoszeń musi zapłacić kupujący ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
4 minuty temu, kopin napisał:

teraz płaczecie bo drogie ogłoszenia,a tak się nabijacie jakie to usrusy drogie itp-normalne warunki rynkowe,i tak za całość towaru ,reklamy,ogłoszeń musi zapłacić kupujący ;-))))

to niech wypi**dalają z tymi reklamami ;) bo nie dość że reklam nasrane to jeszcze za ogłoszenia ciule kasują nie wiadomo ile ... to tak samo jak byś nagle tu na forum miał zacząć płacić co miesiąc za możliwość korzystania z niego bo yacenty chciał by sobie dorobić ....

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

nie płać i nie dawaj tam ogłoszeń ,poczują że ludzie uciekaja to zmienią podejście;-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204

 A na pewno wiedzą o tym no iiiiii,cccccchuk tam ,jak się sprzeda to....ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

może po prostu za dużo chcesz za swój ulep jak to piszecie 😉

ja tam zawsze w lokalnych ogłoszeniach daję drobnicę  za darmo i zawsze sie sprzeda,fakt że samochód czy te słynne usrusy lepiej na większe portale wystawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
39 minut temu, Rolnik7343 napisał:

no i gdzie mam wystawić ? na sprzedajemy.pl ? ogłoszenie juz tam od dawna jest i zero telefonów

Dalej motur sprzedajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
41 minut temu, Rolnik7343 napisał:

no i gdzie mam wystawić ? na sprzedajemy.pl ? ogłoszenie juz tam od dawna jest i zero telefonów

Jak szukałem ciągnika dzwonię na na ogłoszenie że sprzedajemy, a pan zdziwiony " to jeszcze wisi to ogłoszenie? Pół roku temu sprzedałem", no i dopiero wtedy spojrzałem na datę dodania :)

49 minut temu, Rolnik7343 napisał:

to niech wypi**dalają z tymi reklamami ;) bo nie dość że reklam nasrane to jeszcze za ogłoszenia ciule kasują nie wiadomo ile ... 

U mnie na telefonie,reklamy zamulaja aplikacje, przewijam w dół, a tam się zawiesza na sekundę, dwie bo musi w środku ogłoszeń reklamę załadować. Do tego straszliwie zamula po której aktualizacji, przycina się. Zawiechy parosekundowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj