Polecane posty

Agrest    25644
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

A propos motocykli: wczoraj jadę z roboty, leci przede mną gość na sv650, dojeżdżam do niego, a gość tak: świateł żadnych, kierunków brak, tablicy brak, z tyłu panna bez kasku, i do tego w terenie zabudowanym powyżej setki na liczniku....

Ty chyba w mundorowce robisz????

To ile w zabudowanym jechałeś skoro go dojechałeś?😁 140?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 minutę temu, pawel885 napisał:

Niektórzy lubią takie klimaty hehe, nawet jakieś elementy ciągnika widać

 

Widziałem to, na filmie Moto fajnie przerobione, a tamta SV to jakoś gruz, elektryka pewnie wybuchła... A, i gość jeszcze oczywiście w krótkich spodenkach i bluzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
4 minuty temu, bratrolnika napisał:

 

Ty chyba w mundorowce robisz????

Tak jakoś wyszło. Całe szczęście że tylko 125mamy, choć i tym się zabić mozna.. niby lubię pojeździć, zwłaszcza jak ładna pogoda, słoneczko i gdzieś po polnych drogach powoli się poszlajac, ale ni cholery nie mam drygu do jeżdżenia motorem 😛

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
3 minuty temu, juzek89 napisał:

To ty byś chciał przy setce w zabudowanym mieć tablicę rej? Dobre hahahaha

Tylko debil tyle lata w zabudowanym, nawet nie patrząc na pozostałe już defekty

2 minuty temu, Agrest napisał:

To ile w zabudowanym jechałeś skoro go dojechałeś?😁 140?

Na zakrętach wcześniej go dojechałem, na prostej był szybszy, na łukach już niestety nie. Przez miasto nawet w korku parę słów zamieniliśmy a potem poleciał....

6 minut temu, daron64 napisał:

Tak jakoś wyszło. Całe szczęście że tylko 125mamy, choć i tym się zabić mozna.. niby lubię pojeździć, zwłaszcza jak ładna pogoda, słoneczko i gdzieś po polnych drogach powoli się poszlajac, ale ni cholery nie mam drygu do jeżdżenia motorem 😛

U nas milicja to na minimum 600 lata, czemu u was takie maluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja ostatnio poszłem w owies bo bym zakrętu nie pokonał, czułem jak mnie wyrzuca , dobrze że rowu nie było.... Derbi nie zła firma ale każdy woli nowego chinola niż prawie 20-letniego pierdzącego dwusuwa , a takie motorowery kupują starsi dzieciom, nowy, gwarancja itp do tego napis romet to całkiem szał

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

poszłem?- aaa bo miałeś blisko ;-)))

3 minuty temu, pawel885 napisał:

Ja ostatnio poszłem w owies bo bym zakrętu nie pokonał, czułem jak mnie wyrzuca , dobrze że rowu nie było.... Derbi nie zła firma ale każdy woli nowego chinola niż prawie 20-letniego pierdzącego dwusuwa , a takie motorowery kupują starsi dzieciom, nowy, gwarancja itp do tego napis romet to całkiem szał

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
10 minut temu, bratrolnika napisał:

U nas milicja to na minimum 600 lata, czemu u was takie maluchy

Mundurowka to nie tylko milicja :)

Mieliśmy hondy xl, ale już zabrali bo niby się psuły już i za stare były (najstarsza rocznik '94 - starsza niż niektórzy ludzie co w firmie robią :) i zostawili rieju - w ch*j niewygodne w porównaniu do hondy, dla mnie ciut za wysokie. Jedyny plus to że go kopać nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzek89    112
15 minut temu, bratrolnika napisał:

Tylko debil tyle lata w zabudowanym, nawet nie patrząc na pozostałe już defekty

Na zakrętach wcześniej go dojechałem, na prostej był szybszy, na łukach już niestety nie. Przez miasto nawet w korku parę słów zamieniliśmy a potem poleciał....

U nas milicja to na minimum 600 lata, czemu u was takie maluchy

Debil to by z tablicą latał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

A tak troszkę w temacie - ma ktoś może cały rozdzielacz do hardiego, albo podpowie jaki inny rozdzielacz zamiast niego możnaby dopasować?  Nie mam do niego nerwów - w tamtym roku jak go kupiłem chodził, a w tym po zimie nie uja. Po kolei wszędzie cieknie jakby za duże ciśnienie bylo - manometr pokazuje że ciśnienia nie ma, a aż mi jeden plastikowy element na szwie rozwaliło. Po kolei wymieniałem, uszczelnialem i w coraz to nowymi miejscu puszcza. 

Druga sprawa - kupował ktoś jakiś niedawno okna? Do obory chce nowe kupić, tylko problem taki, że nadproża są z cegły uformowane w łuk. No i nie wiem czy taniej wyjdzie żeby przerobili nadproża, czy okna z łukiem? Ktoś ma jakieś doświadczenie?

IMG_20190604_142635-1024x768.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
26 minut temu, bratrolnika napisał:

A to w jakiej branży działasz, oczywiście jeśli mogę zapytać????

SG

@soltys48

Dzieki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, daron64 napisał:

żeby przerobili nadproża

Okna z łukiem są bardzo drogie 2 lub 3 krotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Aż tak? To trzeba będzie przerabiać. W ogole w kwestii okien, to jakiekolwiek "plastiki" czy do obory jakieś super hiper gospodarskie? Czy po prostu jak już i tak trzeba będzie przerabiać, to zadzwonić i brać gdzie najtaniej będzie w miarę pasujący rozmiar? Uchylne od gory/uchylne i otwierane/sztywne?

1 minutę temu, soltys48 napisał:

używki z germanii kupisz poniżej 100,-/szt

Gdzieś w Ostródzie mają niby używki, tescio chce jechać do siebie gdzieś do budynku poszukać, to chyba trzeba będzie się zgadać i pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
9 minut temu, daron64 napisał:

A tak troszkę w temacie - ma ktoś może cały rozdzielacz do hardiego, albo podpowie jaki inny rozdzielacz zamiast niego możnaby dopasować?  Nie mam do niego nerwów - w tamtym roku jak go kupiłem chodził, a w tym po zimie nie uja. Po kolei wszędzie cieknie jakby za duże ciśnienie bylo - manometr pokazuje że ciśnienia nie ma, a aż mi jeden plastikowy element na szwie rozwaliło. Po kolei wymieniałem, uszczelnialem i w coraz to nowymi miejscu puszcza. 

 

Druga sprawa - kupował ktoś jakiś niedawno okna? Do obory chce nowe kupić, tylko problem taki, że nadproża są z cegły uformowane w łuk. No i nie wiem czy taniej wyjdzie żeby przerobili nadproża, czy okna z łukiem? Ktoś ma jakieś doświadczenie?

 

IMG_20190604_142635-1024x768.jpg

 

Druga sprawa - kupował ktoś jakiś niedawno okna? Do obory chce nowe kupić, tylko problem taki, że nadproża są z cegły uformowane w łuk. No i nie wiem czy taniej wyjdzie żeby przerobili nadproża, czy okna z łukiem? Ktoś ma jakieś doświadczenie?

 

IMG_20190604_142635-1024x768.jpg

 

Okna łukowe w ciul drogie, lepiej przesklepic na równo

6 minut temu, daron64 napisał:

SG

@soltys48

Dzieki

Tak właśnie się już domyśliłem, u nas tej formacji nie ma, bo za daleko do granic, ale u ciebie czy u @extrabyk to na porządku dziennym przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
41 minut temu, Rolnik7343 napisał:

to ma 8 lat a nie 20 :P 2011 rocznik

no fakt coś mi się przestawiło że 2001r.  Czyli cena nie taka zła, za japońca tej klasy trzeba dać sporo więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
10 minut temu, pawel885 napisał:

no fakt coś mi się przestawiło że 2001r.  Czyli cena nie taka zła, za japońca tej klasy trzeba dać sporo więcej 

A Derbi jest Hiszpańskie, no i stamtąd było sprowadzone w 2015 roku

Edytowano przez Rolnik7343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj