Polecane posty

Belaruss820    1559

Tylko co....tu zagwostka, już dwa razy tak się stało. Niby nie problem wysiąść i pstryknąć ale ciągle maski nie będę otwierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Sprawdź przełącznik czy styka, kable, kostki, jak nie znajdziesz to podaj napięcie bezpośrednio na przełącznik. Na odległość tego ci nikt nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Belaruss820 napisał:

Mam problem w belarusie 920.3 z włączaniem prądu. Założyłem nowe akumulatory ale o większej pojemności. Włącznik masy/prądu mam na przycisk no i nie reaguje nic tak jakby nie było prądu,ale jak palcem wcisnę elektrowłącznik pod maską to już reaguje. Wyłączać prąd wyłącza,tylko z włączeniem ma problem. Czy to może być wina akumulatorów? Wszystko jest podłączone jak było wcześniej

 

Odepnij włącznik masy, przewody zepnij z jego pominięciem i wtedy powinno być dobrze. Od tego bym zaczął.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
Dnia 4.08.2019 o 13:03, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

https://m.olx.pl/oferta/dom-wraz-z-gospodarstwem-CID3-IDyuKWn.html#position=13&page=2

Jak bym miał trzy bańki na zbyciu to bym się poważnie zastanowił nad tą ofertą🤔

w takiej okolicy to bym się bał, od ukraińców im dalej tym lepiej, tym bardziej w aktualnej sytuacji politycznej

5 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

Ja byłem było zaje....... a to że media psioczą to inna sprawa bo jak w tym roku było 750 tyś ludu (nie pomyliłem się ) to wyobraźcie sobie że  50 tyś ( czyli ułamek ludzi ) się wkurzy na Przepraszajcie I Spier....... ( skrót każdy zna ) to jak wpadną na ulicę wiejską ( ten budynek powinien stać przy złodziejskiej ) to wyobraźcie sobie jaki raban i burdel tam zrobią, Niestety Festiwal stał się trochę polityczny i zaczęło się pojawiać trochę miejskich wieśniaków to nadal atmosfera jest super i każdemu polecam chociaż raz w życiu pojechać i zobaczyć bo media mówią coś kompletnie innego co jest w rzeczywistości 

Edytowano przez igor10246
literówki

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
19 minut temu, igor10246 napisał:

to wyobraźcie sobie że  50 tyś ( czyli ułamek ludzi ) się wkurzy na Przepraszajcie I Spier....... ( skrót każdy zna ) to jak wpadną na ulicę wiejską

Już widzę jak 50 tyś młodych ludzi dla których najlepszą rzeczą w życiu jest taplanie się w błocie w towarzystwie narkomanów i innego elementu idzie protestować na wiejską.

Ten cały festiwal to jedno wielkie przedstawienie mające zamazać prawdziwy obraz tych wszystkich dziwnych spółek powstałych w otoczeniu orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Partyzant85 napisał:

Już widzę jak 50 tyś młodych ludzi dla których najlepszą rzeczą w życiu jest taplanie się w błocie 

Ja też widzę samą płeć piękną w tym błocie, takie 18 i mogę jechać😜

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
57 minut temu, griga napisał:

https://allegro.pl/ogloszenie/opryskiwacz-pilmet-400l-12m-8368921069

Może ktoś szuka na wymianę za stary model

 

Ja szukam takiej ładowarki jak Ty masz albo coś podobnego? Pomożesz coś ogarnąć, oczywiście jeśli będziesz miał czas i chęci.?

Na polskich portalach aukcyjnych to wcale nie ma takich sprzętów 🤨

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
24 minuty temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

Ja szukam takiej ładowarki jak Ty masz albo coś podobnego? Pomożesz coś ogarnąć, oczywiście jeśli będziesz miał czas i chęci.?

Na polskich portalach aukcyjnych to wcale nie ma takich sprzętów 🤨

Napisz na pw dokładnie jakie masz wymagania i budżet to coś się pomyśli. Ale takiej jak mam to marne szanse aby udało się znaleźć. Tego jest strasznie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
11 godzin temu, Partyzant85 napisał:

Kawałek nawet 20 hektarowy jest niczym w porównaniu ze zdrowiem lub życiem ludzkim. W dzisiejszych czasach wszystko można ubezpieczyć zarówno sprzęt od pożaru jak i plony od skutków pożaru. Jeśli ktoś nie ubezpiecza to jest albo idiotą albo zwykłym hazardzistą.

 

Czyli trzeba powiedzieć jak to mówisz sporo jest IDIOTÓW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

skrzynia jak w każdym innym ciągniku najdroższy element w naprawie

co myślę o tym remoncie wykonanym przez Arka pozostawię dla siebie, choć już nie raz pod filmami pojawiały się podobne opinie


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, izydor6280 napisał:

skrzynia jak w każdym innym ciągniku najdroższy element w naprawie

co myślę o tym remoncie wykonanym przez Arka pozostawię dla siebie, choć już nie raz pod filmami pojawiały się podobne opinie

Ja nie wiem co się tak czepili tego chłopaka. Nie stać go na nowy ciągnik to kupił do remontu, jakby kupił pięknie wymalowany plastik fantastik to by były ochy i achy. Teraz to jadą po nim a chłopak zrrobiła za***isty, kawał roboty. Za co szacun dla niego i jego Taty👌👌👍👍

Ps. A Ci co najwięcej szczekają to by  nawet ,,szejsiuntki'' nie wyremontowali i dlatego mają taki wielki ból dupska.

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

dlatego mają taki wielki żal dupska.

Jak na razie to każdemu próbujesz przypisać żal dupska. Musisz odróżnić krytykę od żalu dupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I dla tego jak będę kupował nowy ciągnik to na kredyt firmowy lub dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
Rolnik_z_Podkarpacia napisał:

4 godziny temu, izydor6280 napisał:

skrzynia jak w każdym innym ciągniku najdroższy element w naprawie

co myślę o tym remoncie wykonanym przez Arka pozostawię dla siebie, choć już nie raz pod filmami pojawiały się podobne opinie

Ja nie wiem co się tak czepili tego chłopaka. Nie stać go na nowy ciągnik to kupił do remontu, jakby kupił pięknie wymalowany plastik fantastik to by były ochy i achy. Teraz to jadą po nim a chłopak zrrobiła za***isty, kawał roboty. Za co szacun dla niego i jego Taty👌👌👍👍

Ps. A Ci co najwięcej szczekają to by  nawet ,,szejsiuntki'' nie wyremontowali i dlatego mają taki wielki ból dupska.

a ty masz szejesiuntkę i ją co jakiś czas remuntujesz to jesteś fuchman ale ci poważni rolnicy już dawno się pozbyli tych ulepów😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, slawek74 napisał:

a ty masz szejesiuntkę i ją co jakiś czas remuntujesz to jesteś fuchman ale ci poważni rolnicy już dawno się pozbyli tych ulepów😃

Jeździsz Farmerem i starym Fyndem A uważasz się  za lepszego od ludzi co mają sześćdziesiątki?? 🤔🤔Niech będzie, ja zostanę niepoważnym, mało znaczącym rolnikiem z Podkarpacia 😄

1 godzinę temu, Partyzant85 napisał:

Jak na razie to każdemu próbujesz przypisać żal dupska. Musisz odróżnić krytykę od żalu dupska.

Nie każdemu tylko hejterom z gimbazy którzy nie mają pojęcia o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nasłuchałeś się tych jutuperów dla których każdy przejaw krytyki jest hejtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przesadzasz, dla mnie krytyka musi być uzasadniona i mieć merytoryczną podstawę w innym wypadku szkoda dyskutować. Zresztą wytłumacz mi za co chcesz krytykować chłopaka albo czemu zrobił źle że kupił używany a nie nowy ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale czy ja krytykuję chłopaka?

Przejrzałem komentarze pod filmikiem i nie widzę nigdzie żadnego przejawu hejtu - nikt po nim nie jedzie że jest debilem lub nieudacznikiem. Normalne komentarze gdzie ludzie piszą co o tym myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj