Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stempos1980    7906

Ja odkręcałem egr i praktycznie jest czysty i działa a tylko odma się zajebczyła i olej w dolocie. Pogrzebałem trochę głębiej w necie to w Niemczech wymieniali pokrywy zaworów z odmą w silnikach Ahu i Afn vw passatach bo były wadliwe i odma się zapychała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19724
5 minut temu, Wiesi0 napisał:

mf 48 koni

30 pewnie 30koni

MF 235 ma 38KM

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
slawek74 napisał:

simson2812 napisał:

Poszukuje ktoś sprężarki do piaskowania?

A odnośnie sezonu to kupiłem taki sprzęt i powiem, że c-330 to ma problem i podnieść i napędzić... w tęgiej trawie na 3 zdycha... https://www.olx.pl/oferta/przetrzasarko-zgrabiarka-crs400-CID757-IDzVFxz.html#6828b564b7

Nie wiem czy identyczna czy podobna ale dzisiaj rano gościu ograbiał tego typu ograbiarką MF 235 i całkiem mu sprawnie szło

właśnie będzie śmigał z nią ursus 2812, ona sporo waży I to mordęga na ciapka. a w grubej trawie już brakowało mocy... nie wiem dlaczego tak mało tych zgrabiarek na internecie w mojej okolicy kilka sztuk jest... a może to wszystkie od jednego handlarza😀


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
19 minut temu, soltys48 napisał:

MF 235 ma 38KM

 

Sołtys masz racje a myślałem ze ferdek to ferdek a mój mały ferdek ma około 48KM a są i słabsze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

simson2812 rozmawiałem z nim to mówił że wcześniej 328 nią grabił ale tu gdzie grabił to z trawą szału nie było zaciekwiła mnie ta zagrabiarka bo widziałem wczoraj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
4 godziny temu, Wiesi0 napisał:

Ogólnie ciężko jeździ się ciągnikiem po mieście bo ludzie wchodzą na pasy bo myślą wolno jedzie a cię ciężar pchnie no i mus mieć hamulce w przyczepie i to ostre,całe miasto się za tobą korkuje,ja na to lache kładę,wyprzedzają cię a raczej wcinają się przed ciebie na małolata to nie ta psycha.

Znam temat przejazdu przez rynek. Ilekroć razy jedzie sie ze świniami na skup przez przez wieś gdzie przebiega droga 77. 

Propo wspomnianego zdarzenia  to jakieś 30 km ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A u mnie jest miasto w środku rzeka i jeden most,pasy.linie ciągłe i jak ktoś wjedzie ciągnikiem to 2km prowadzi wszystkich,zakazu nie ma dla ciągników,Ja tam wolę po woli 20km/h jechać niż żeby ktoś wbiegł na pasy nawet nie oglądając się czy kto jedzie,ogólnie to obserwuje wszystkich w około pasów, a ze całe miasto staje bo normalnie 60km/h jadą, to niech staje,Ja też zdałem T w wieku 16 lat za zgodą rodziców.Ale młodzi kierowcy lubią panikować,i mają słabą wyobraźnie, ja też miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

Kłamał😋😛

a kto go tam wie xD plas wszystko bardzo dobrze ... a jezdziłem zwykłą 2 osiówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Ale zgodę to chyba Ci matka podpisała? Bo nie powiesz, że ten "ch*j"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wam powiem ze taki ferdek 3512 to mocny jest u mnie z kosiarko dyskowo zasuwą tylko łoskot.A ze zgrabiarko miał by ciężko raczej nie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

u mnie jest taki agent co do c330 poczepił dysk 2,4 ale tylko dla tego że c 360 padła to ciężko było ale szła skubana a dymu gaz do dech i ani odpuścić i oczywiście obicążniki z przodu


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

20190601_095326.thumb.jpg.b8b837e7431e9850382f36358d02594d.jpg

20190601_095445.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

@Wiesi0 jaki model kosiarki? Przymierzam się do kupna dyskowej i nie wiem czy do c-4011 jest sens czy lepiej coś większego do większego konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
26 minut temu, Belaruss820 napisał:

@Wiesi0 jaki model kosiarki? Przymierzam się do kupna dyskowej i nie wiem czy do c-4011 jest sens czy lepiej coś większego do większego konia.

 Mam talexa 2.5,c 360 skosilem 4 ha i dalej już większym koniem.Przy podniesionej ma się wrażenie że ciągnik na pochyłości przewróci. Należy też zwrócić uwagę na szerokość,czy z ramioniami da się bez problemu podpiąć między kołami. Nawet poszerzenie na kołach nie wiele się zda. Ramiona na bloku skrzyni [punkt zaczepienia],są zbyt blisko siebie i robi się trójkąt i jednemu podpięcie to katorga . Ale jeśli chodzi o koszenie,wg.mnie c 360 do 2,5 m,przy podjeżdzie na wzniesienie,już daje w tyłek,ale ogólnie spokojnie powlecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

No to będzie ciężki temat w domu,teść zawsze tym starociem bębnówką kosił. Najwyżej kupi się coś dużego do 85-konnego Belarusa,łąki równe są,może niewielkie wzniesienia w końcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

Po kiego giabła sześdziesiątkę męczyć dyskówką duży wcale więcej nie spali a i komfort lepszy szybciej pojedzie i nie trzeba piłować

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

mój rekord 5 km dk 50  bizonem  dopiero po tym odcinku pierwsi mie wyprzedzili , a zajmowałem tylko swój pas ruchu .to był piatek , odnosnie jazdy w poblizu miast lub przez miasto 

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To krone am243s i wbrew pozorom jest leciutka i niema żadnego dyskomfortu ze można się wywalić i ciągnik coś 48KM a ze niema pasków tylko na wałkach i przekładni potrzebuje mniej mocy i 1 można kosić bez żadnego piłowania trawę jak na zdjęciu a przy trawie1,5m  to już 4 polowo.

 

 

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Tak nie wiadomo jak to zrobione, zamiast po bożemu wsadzić na środku jeden siłownik to jeden fabryczny, drugi dłuższy, przy powrocie na bok się zapatrzysz i rama w 8 wygięta

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

bo to wyższy level wywracania 😉 , niegłupie nawet bo koszt nie duży a działa sprawnie nawet bo żeby na środek siłownik dać to i ramę trzeba wzmocnić ..., 

A można dać zawór jak w nowych przyczepach gdzieś na środku linkę zaczepić to wtedy zamknie jak na bok się wychyli i na tył też nie będzie przeszkadzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Po mojemu to albo dobrze albo wcale. Ty będziesz wiedział że trzeba uważać i będziesz uważał, pożyczy sąsiad i zaraz przedobrzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj