Polecane posty

jahooo    9246

Ja tankuję co 2 zbiornik bez bioestrów na normalnej stacji, 2 grosze drożej niż to zestrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Myślałem ze wszystkie są z estrami.Kiedyś wzrokiem dało się odróżnić ON od benzyny a teraz wszystko żółte.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Spalanie głównie zależy od kierowcy i jego nogi. Ja wymieniam olej co 10 tys i  niestety muszę sciągac pokrywę zaworów i czyszczenie odmy i całego dolotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolor paliwa zależy od rafinerii. Te z Płocka jest żółte, Orlen niebiasko-zielony. Kupuję ruskie przez mleczarnię i raz jest żółte, raz zielone zależnie od pory roku. Widziałem ruskie badania, atesty tego paliwa biododatków ma 0%. W naszych pwliwach estrów jest chyba max 6 % w ON. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

https://www.olx.pl/oferta/rama-naczepa-przyczepa-hydrauliczna-CID757-IDA7Wk5.html#4f043f2728

fajny wynalazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

19 lat to za mało żeby tak sobie jeździć po mieście ciągnikiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ogólnie ciężko jeździ się ciągnikiem po mieście bo ludzie wchodzą na pasy bo myślą wolno jedzie a cię ciężar pchnie no i mus mieć hamulce w przyczepie i to ostre,całe miasto się za tobą korkuje,ja na to lache kładę,wyprzedzają cię a raczej wcinają się przed ciebie na małolata to nie ta psycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, Wiesi0 napisał:

19 lat to za mało żeby tak sobie jeździć po mieście ciągnikiem..

no wiesz .... ja miałem 16 lat i już jezdziłem 🤣 tak miałem już prawko na ciągnik ;)

a podczas egzaminu egzaminator powiedział mi że jezdze lepiej od niego 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242
11 godzin temu, stempos1980 napisał:

Spalanie głównie zależy od kierowcy i jego nogi. Ja wymieniam olej co 10 tys i  niestety muszę sciągac pokrywę zaworów i czyszczenie odmy i całego dolotu

A jaki wpływ na odme i dolot powietrza ma olej napędowy z ciekawości pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
11 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Kolor paliwa zależy od rafinerii. Te z Płocka jest żółte, Orlen niebiasko-zielony. Kupuję ruskie przez mleczarnię i raz jest żółte, raz zielone zależnie od pory roku. Widziałem ruskie badania, atesty tego paliwa biododatków ma 0%. W naszych pwliwach estrów jest chyba max 6 % w ON. 

Orlen to przecież Płock;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246
Napisano (edytowany)

a taki, że nie dopalone sadze i smoła poprzez zawór EGR idą do kolektora dolotowego i powstaje piękna maź, zwłaszcza, jak się jeździ na krótkich odcinkach i silnik się nie dogrzewa

12.jpg

57b3de69667fa8c4ded62645dc07ae51.jpg

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 minut temu, 90210grzesiu napisał:

Orlen to przecież Płock;)

Z Lotosu miało być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Dlatego używam specyfików i raz rozebrałem i zobaczyłem a po specyfiku to się spali.Egr można zaślepić ale nie w każdym a to ci pier ekologia.Niektórzy myślą mam KM ale jak przeczyścisz dopiero będziesz je  miał, co fabryka dała.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
simson2812 napisał:

Poszukuje ktoś sprężarki do piaskowania?

A odnośnie sezonu to kupiłem taki sprzęt i powiem, że c-330 to ma problem i podnieść i napędzić... w tęgiej trawie na 3 zdycha... https://www.olx.pl/oferta/przetrzasarko-zgrabiarka-crs400-CID757-IDzVFxz.html#6828b564b7

Nie wiem czy identyczna czy podobna ale dzisiaj rano gościu ograbiał tego typu ograbiarką MF 235 i całkiem mu sprawnie szło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

mf 48 koni

30 pewnie 30koni

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj