Polecane posty

daron64    4258
7 godzin temu, bratrolnika napisał:

Dlatego ci mówiłem że musicie ją we dwie albo i trzy osoby naciągać, z tego co pamiętam to brali je do d47 i do d55 i nikt że nie daje rady nie dzwonił z pretensjami. My do d44 we trzech ją naciagalismy, a przy niej jest dyszel lżejszy i krótszy, ale po naciągnięciu dyszel idzie w pion, na burtę się składa

Poprobuje i dam znać. Najwyżej założę jeszcze druga, bo stara jedna znalazłem.

7 godzin temu, soltys48 napisał:

DAJ MU VIAGRY

:)

6 godzin temu, stempos1980 napisał:

Daron a żona to jest za tobą czy za Tatusiem i mamusią? 

A czemu z tym do mnie? Ale jak już pytasz to różnie. Wiadomo, że u mamusi najlepiej, ale wystarczy że na święta pojedziemy do nich i mijanka juz dość. Także mamy ogólnie dość zdrowe relacje.

5 godzin temu, andrzej78 napisał:

Dziwne , bo u mnie w D46 wystarczyło dyszel w pion postawić i założyć odpowiednie ogniwo łańcucha sprężyny na haczyk przy zaczepie.

To na starej sprężynie też dyszel do pionu stawiałem, sprężynę bez żadnego naciągania zakładałem(z jednej strony łańcuch i jego długością regulowało się "naciąg" i nie było problemu. Tutaj z jednej strony na ramię zrobiłem tylko ucho, a drugiej też, tylko z łańcucha troszkę dłuższe (tak, że z jednej strony mam zalozone do ramy, a z drugiej po podniesieniu dyszla zrobiłem ucho z łańcucha i po naciągnięciu lekkim sprężyny(sam to robiłem) założyłem na drugie ucho) no i opuściłem, a potem skręciłem sprężynę na maxa i nic to nie dało. Za mocno już nie mam regulacji nawet, ale w wolnej chwili z tym jeszcze powalcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Gospodarstwo na żonę,teściowa pracuje więc jest lux,teść chce trzymać łapę nad wszystkim a już na emeryturze. Żona bardziej za teściem bo przy rozpoczęciu kłótni z jego winy to ona mówi że ja mu daje powody chociaż to on zawinił. Mają jeszcze druga córkę która siedzi w mieście ale pieniądze do tej pory jej przelewa na konto, ale weź się odezwij to tragedia, ja dopłat czy za bydło kasy nie widzę,tyle co zarobiłem jak pracowałem czy ostatnio w tv wygrałem to moje 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Współczuje,parobka sobie znaleźli w moich stronach też tak jest,ależ te ludzie są chytrzy,idź do pracy.

Ale z tego wszystkiego dobre jest to ze nikt ze sobą majątku do grobu nie zabierze,zostanie dla dzieci i to co wypracujesz.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
30 minut temu, Belaruss820 napisał:

Gospodarstwo na żonę,teściowa pracuje więc jest lux,teść chce trzymać łapę nad wszystkim a już na emeryturze. Żona bardziej za teściem bo przy rozpoczęciu kłótni z jego winy to ona mówi że ja mu daje powody chociaż to on zawinił. Mają jeszcze druga córkę która siedzi w mieście ale pieniądze do tej pory jej przelewa na konto, ale weź się odezwij to tragedia, ja dopłat czy za bydło kasy nie widzę,tyle co zarobiłem jak pracowałem czy ostatnio w tv wygrałem to moje 😀

I ty jeszcze tam jesteś ? O.o 

Zawijaj manatki i niech sami zapie*****ą a żona jak będzie miała odrobinę oleju w głowie to pójdzie za tobą. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Ciężko będziesz miał jak się niezaczniesz stawiać teściowi.Weź geodete odmierz teściowi te 30 ar i powiedz że tak jest w Akcie Notarialnym i tam się może rządzić. 

Moja powiedziała że mamusi nie zostawi bo reszta poszła na swoje. Niema dnia żebym się z teściową nie wojował tylko tyle że rękę na kasie to ja trzymam. Teście mają swoje tunele ale całą inwestycje robię ja czyli nasiona torfy nawozy a oni czysty pieniądz biorą. Gdyby nie teścio to bym miał w d*pie ich tunele ale szkoda mi go i na niego niemogę nawet jednej złej literki powiedzieć. 

Edytowano przez stempos1980
Dopisanie posta
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, Wiesi0 napisał:

Współczuje,parobka sobie znaleźli w moich stronach też tak jest,ależ te ludzie są chytrzy,idź do pracy.

Ale z tego wszystkiego dobre jest to ze nikt ze sobą majątku do grobu nie zabierze,zostanie dla dzieci i to co wypracujesz.

pójdzie do pracy to i tak mu żona kase zabierze a jeszcze po pracy będzie musiał "pomagać" do nocy i się chłop szybko wykończy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

to najlepiej nich siedzi  na środku podwórka i płacze,głupie gadanie

trzeba życie za jaja chwycić i jakoś dbać o swoje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Belaruss820 napisał:

Gospodarstwo na żonę,teściowa pracuje więc jest lux,teść chce trzymać łapę nad wszystkim a już na emeryturze. Żona bardziej za teściem bo przy rozpoczęciu kłótni z jego winy to ona mówi że ja mu daje powody chociaż to on zawinił. Mają jeszcze druga córkę która siedzi w mieście ale pieniądze do tej pory jej przelewa na konto, ale weź się odezwij to tragedia, ja dopłat czy za bydło kasy nie widzę,tyle co zarobiłem jak pracowałem czy ostatnio w tv wygrałem to moje 😀

Ty lubisz być poniżany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
9 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

I po co tak się szarpać ? Na zaczepie przyspawać ucho przy śrubie ucho żeby zahaczyć sprężynę, śrubę z metra i kluczem dokręcasz nakrętkę i sprężyna się napina 

ta ode mnie sprężyna to ma kocówki z gwintem na śrubie rzymskiej, ale jest grubo nawinięta i trzeba się postarać żeby ją naciągnąć, ale to się odwdzięczy tym że po 7 latach nawet 0,5cm się nie uciągnie

3 godziny temu, daron64 napisał:

Poprobuje i dam znać. Najwyżej założę jeszcze druga, bo stara jedna znalazłem. 

:)

kurffa, zakładaj nową i nie marudź, bo wiem że jest dobra, starą to zostaw niech leży tam gdzie leżała

a jak nie to ładuj ją w paczkę i odsyłaj, kasę oddam

a jak nie to pojadę do ciebie i ci pomogę ją napiąć żeby było dobrze😋

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Żona nie chce ojca zostawić samego,nie raz się o to kłóciliśmy. On to człowiek starej daty, jak pracowałem to skarżył się że nie daje rady,ma kawałek płuca wyciętego to kondycji nie ma,ale jak już przyszedłem robić w domu to nie skarży się i nie prosi o pomoc mnie,tylko żonie nagada a potem jak ja nie chcę robić to już jestem ten zły,ale ja się tak łatwo nie poddaje,posadziłem sobie 4 ary czosnku,liczę że będę z tego miał pieniądz i zobaczy😀tak jak już pisał ktoś wyżej, że majątku ze sobą nie zabierze, dokładnie. Teraz właśnie jest ten najgorszy okres od sianokosów aż do żniw bo wtedy ka i cha lecą na okrągło 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Ło panie ... taki teść to by mnie nerwowo wykończył .... wystarczy że z ojcem mam podobnie co ty z teściem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

przepraszam ale tych ojców, teściów znaleźliście na Allegro że wałkujecie temat drugi dzień?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
45 minut temu, Belaruss820 napisał:

Żona nie chce ojca zostawić samego,nie raz się o to kłóciliśmy. On to człowiek starej daty, jak pracowałem to skarżył się że nie daje rady,ma kawałek płuca wyciętego to kondycji nie ma,ale jak już przyszedłem robić w domu to nie skarży się i nie prosi o pomoc mnie,tylko żonie nagada a potem jak ja nie chcę robić to już jestem ten zły,ale ja się tak łatwo nie poddaje,posadziłem sobie 4 ary czosnku,liczę że będę z tego miał pieniądz i zobaczy😀tak jak już pisał ktoś wyżej, że majątku ze sobą nie zabierze, dokładnie. Teraz właśnie jest ten najgorszy okres od sianokosów aż do żniw bo wtedy ka i cha lecą na okrągło 😀

Z tego co piszesz to twoja żona szukała bardziej parobka niż toważysza na całe życie. 

Zapytaj się wprost małżonki po co cię wybrała. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

i myślisz że prawdę powie ? heh ... skoro spełnia swoje zadanie to pewnie nie ma zamiaru go wymieniać :P

1 godzinę temu, slawek74 napisał:

Pewnie najlepiej by ich było sprzedać na alledrogo😃

tylko pewnie by jeszcze trzeba było dopłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

no Sławek .za jakieś 10-15 lat Ty na OLV będziesz wystawiony z dopłatą od swojego dziecka to nie cwaniakuj,bo jak zobaczysz że chce dopłacić z 50 tyś to ci szczena opadnie że aż tak chce się ciebie pozbyć  ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

Mam syna o rok młodszego od Rolnik7343 i jeszcze ani on ani ja nie słyszeliśmy przekleństwa w swoim kierunku ani wogóle ja swojego ojca też nie sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19725
10 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

a co ? szukasz ? swojego mogę sprzedać 😂

Do swojego z chęcią bym doplacił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ze starymi tak jest jak jest duża różnica wieku a mój ociec i mojej zony mógł by być dla nas dziadkiem mają po 80 lat.

A na starość każdy łapie zajoba i chvj z tym do młodzieży świat należy przecież.

A jeden nieboszczyk kiedyś jak żył powiedział ze młodzi zawsze sobie poradzą i niema co się rodzicom martwić.I miał racje.

Ktoś tam wcześniej pisał o oczach ze jak ktoś spojrzy to się zaraz coś popsuje.

Tak to  prawda ale to działa tylko na tych co w to wierzą.Bo to wszystko pochodzi od szatana,jak w to wierzysz to tak będzie bo mu dajesz przyzwolenie, żeby zadziałał.A jak to olewasz szczerze to nic się nie stanie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

a ja wam powiem że jeszcze zaręczony nie jestem ale z dziewczyną planuje a teścia to mam chyba najbardziej przerywane bo to psycholog. 

temat drugi, widział ktoś na żywo podobny zestaw, jak to idzie, mocno w pier... dostaje czy jakoś idzie bo myślałem nad jakimś zestawem ok 80-90 km z takimi kosiarkami ew bębnowymi bo łąki mokre i I'm mniej przejazdów tym lepiej a areał cały czas rośnie 

 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam trochę maszyn krone i czym się różnią od innych, tym ze są robione nie byle z kawałka metalu tylko z odpowiednio dobranych stopów i odpowiednio ulepszanych w procesie produkcji.Dzięki temu są leekie, wytrzymałe, i nie łapią luzów na tulejkach a ogólnie nawet jak maszyna jest zdziachana i tak działa beż zarzutów.

Pottinger już to nie to, ale też dobre.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj