Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nie    2065

zapamiętajcie, że stary człowiek jest gorszy niż dziecko, bo dziecku wytłumaczysz a staremu nie (oby z nami tak nie było :)

Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

już jesteście tacy sami,bo wszyscy wiedzą jaki się człowiek robi na starość więc czemu się dziwią ? dziecku by się wytłumaczyło ale dorośli wiedzą że tak jest i tak nie umieją  się z tym pogodzić i szanować MIMO WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
7 godzin temu, slawek74 napisał:

Mam syna o rok młodszego od Rolnik7343 i jeszcze ani on ani ja nie słyszeliśmy przekleństwa w swoim kierunku ani wogóle ja swojego ojca też nie sprzedałem

Jak bym ci nagrał "rozmowę" to by ci szczena opadła 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
9 godzin temu, igor10246 napisał:

a ja wam powiem że jeszcze zaręczony nie jestem ale z dziewczyną planuje a teścia to mam chyba najbardziej przerywane bo to psycholog. 

temat drugi, widział ktoś na żywo podobny zestaw, jak to idzie, mocno w pier... dostaje czy jakoś idzie bo myślałem nad jakimś zestawem ok 80-90 km z takimi kosiarkami ew bębnowymi bo łąki mokre i I'm mniej przejazdów tym lepiej a areał cały czas rośnie 

 

koło mnie kosi podobny zestaw, tyle że kosiarki polskie, i ciągnik to MTZ 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
Dnia 3.06.2019 o 08:39, bratrolnika napisał:

 

kurffa, zakładaj nową i nie marudź, bo wiem że jest dobra, starą to zostaw niech leży tam gdzie leżała

a jak nie to ładuj ją w paczkę i odsyłaj, kasę oddam

a jak nie to pojadę do ciebie i ci pomogę ją napiąć żeby było dobrze😋

Nie słuchałeś - mam założona, tylko tyle, co sam dałem rady naciągnąć, to nawet zaczep z ziemi nie dygnal. Teraz byłem popatrzeć, to niby jeszcze trochę można ją rozciągnąć jakbym mocowania skrócił, ale to muszę poczekać aż sąsiad będzie miał chwilę.

Dnia 3.06.2019 o 09:49, PRIMO napisał:

 

Zapytaj się wprost małżonki po co cię wybrała. 

 

Żebyś się przypadkiem prawdy nie dowiedział ...byliśmy niedawno na weselu znajomych - młodzi, piekni ohh i ahh. Moja mi ostatnio mówiła, że gdzieś tam na piwie były z koleżankami i min panna młoda była, to po pijaku coś mówiła "a myslisz, że jakby to z miłości było to akurat za niego bym wychodzila?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
1 minutę temu, daron64 napisał:

Nie słuchałeś - mam założona, tylko tyle, co sam dałem rady naciągnąć, to nawet zaczep z ziemi nie dygnal. Teraz byłem popatrzeć, to niby jeszcze trochę można ją rozciągnąć jakbym mocowania skrócił, ale to muszę poczekać aż sąsiad będzie miał chwilę.

ale pisałeś że w razie czego to starą założysz😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

daron64 zaczep w górę i się dechą podpiera i wtedy sprezyne zakłada i dopiero jeszcze skręca gdyby zawsze oglądać się na ,,sąsiadów'' to by nic nikt nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Zrobiłem ucho przy ramię przyczepy, dyszel podniosłem do góry pionowo, zaczepiłem sprężynę z jednej strony na ucho, "rozkręciłem" sprężynę, z drugiej strony ucho było, zrobiłem tylko przedłużkę z łańcucha, naciagnalem sprężynę ile dałem radę i zalozylem łańcuch na ucho, opuściłem dyszel, skręciłem sprężynę na maksa. Dyszel leży na ziemi. Z jednej strony zostało jeszcze.gwintu, ale więcej nienskrece, bo z drugiej strony juz się skończył. Musiałbym kogoś do pomocy i rozciągnąć bardziej sprężynę przy naciąganiu to wtedy łańcuch mógłbym skrócić.

Na starej sprężynie, to tylko dyszel do góry, sprężyna z jednej strony za ucho, z drugiej łańcuch za sprężynę i za ucho, dyszel w dół - za wysoko, albo za nisko - dyszel do góry i na łańcuchu oczko w tą albo w tamtą i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

to znaczy ja rozumiem, ale tą trzeba dobrze napiąć-odwdzięczy ci sie to tym że nawet za 7 lat się nie wyciągnie 1cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

A tura na ciągniku masz? Może turem sprężynę naciągnąć lub przyczepę podklinować a ciągnikiem ją naciągnąć ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Tak jak kolega napisał z turem do pomocy.

A co do dziewczyn to teraz rzadko która wychodzi za mąż z miłości prawdziwej tylko z miłości do majątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
11 minut temu, slawek74 napisał:

A tura na ciągniku masz? Może turem sprężynę naciągnąć lub przyczepę podklinować a ciągnikiem ją naciągnąć ☺

nie ma tura to pasem też naciągnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

są droższe-nawet te w podstawowej wersji, ciekawe ile kosztuje u niego taka z homologacją

a i jeszcze jedno-jemu też ukradli zdjęcie, ten sam typ co mi, bo ta zielona skorupa była u niego na aukcji

EDIT: i jeszcze jedno, nie umie zrobić normalnego otwierania burty górne+dolne, albo tradycyjne, albo dolne-bez możliwości otworzenia górą-przynajmniej przy tych mniejszych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

a taki był ładny -Amerykanki,no dobra zagalopowałem się 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mnie bardziej zaciekawiły te torebki na ramionach . :D Tam same baby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, Pomorzanin1222 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-famarol-slupsk-1-65-cm-oryginal-CID757-IDA3qjy.html#c91d7b77fb

Nie ma ktoś takiej rotacyjne famarolki jakiejś mało używanej do sprzedania?

za tą cenę to ja w grene kupowałem nówke miotk z 042 I daje radę podziurach już ze 100ha skosiła I nie narzekam, raz maczugę wymieniałem bo władowali mi w łąkę słupek pasu drogowego a roboty cała maczuga 250zł I 2 godzi y roboty dla średnio ogarnę tego mechanika


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Mnie bardziej zaciekawiły te torebki na ramionach . :D Tam same baby ?

Impreza integracyjna listonoszy. Taka pier.. a moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 2.06.2019 o 17:53, soltys48 napisał:

fajne , jaki ma rozstaw zębów ?

5 godzin temu, Pomorzanin1222 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/kosiarka-rotacyjna-famarol-slupsk-1-65-cm-oryginal-CID757-IDA3qjy.html#c91d7b77fb

Nie ma ktoś takiej rotacyjne famarolki jakiejś mało używanej do sprzedania?

nasza rok młodsza ale w gorszym stanie. do tego brakuje tej szarej blachy pod spodem co zamocowana pod ramą i paskami

jakby kto tyle dał to bym oddał , na razie zbieram pieniążki na remont bo trzeba niemało a wszystko wyqrwione na zicher

9 godzin temu, bratrolnika napisał:

ciekawe ile kosztuje u niego taka z homologacją

bardziej ciekawi jak jest z możliwością rejestracji przyczep SAM w innych krajach UE i spoza i jakie to koszty wraz z przetłumaczeniem , znajomy z eldorado kiedys napomknął o procederze rejestracji przyczepek  samochodowych na ukrainie że dokumenty w PL po przetłumaczeniu do samochodowego SAMa kosztują ok 300zł 

4 godziny temu, Wiesi0 napisał:

 

A o tym nie wiem co myśleć.

 

tego to i ja nie ogarniam , z komentow na yt też nic nie wynika

Dnia 3.06.2019 o 07:37, Bananek napisał:

niby wygrany, a tak na prawde przegrany...

bo jak się ma szczęście "w kartach" to się nie ma w miłości , tylko czemu przez to wciąż nie jestem milionerem 

Dnia 3.06.2019 o 22:50, Wiesi0 napisał:

Mam trochę maszyn krone i czym się różnią od innych, tym ze są robione nie byle z kawałka metalu tylko z odpowiednio dobranych stopów i odpowiednio ulepszanych w procesie produkcji.Dzięki temu są leekie, wytrzymałe, i nie łapią luzów na tulejkach a ogólnie nawet jak maszyna jest zdziachana i tak działa beż zarzutów.

znajomy ma easycut320 i się telepie na wszystkie strony takie luzy sie powyrabiały że szok i niedowierzanie 

Dnia 3.06.2019 o 08:58, Belaruss820 napisał:

Teraz właśnie jest ten najgorszy okres od sianokosów aż do żniw bo wtedy ka i cha lecą na okrągło 😀

a niech lecą , im szybciej zachrypniecie tym szybciej będzie spokój

Dnia 3.06.2019 o 07:17, Belaruss820 napisał:

Gospodarstwo na żonę,teściowa pracuje więc jest lux,teść chce trzymać łapę nad wszystkim a już na emeryturze. Żona bardziej za teściem bo przy rozpoczęciu kłótni z jego winy to ona mówi że ja mu daje powody chociaż to on zawinił. Mają jeszcze druga córkę która siedzi w mieście ale pieniądze do tej pory jej przelewa na konto, ale weź się odezwij to tragedia, ja dopłat czy za bydło kasy nie widzę,tyle co zarobiłem jak pracowałem czy ostatnio w tv wygrałem to moje

życie pisze różne scenariusze i między innymi przed takimi próbuję sie chronić swoja samotnością , w czym tam wygrałeś ? link do odcinka na vod.tvp mozna prosić na pw

Dnia 3.06.2019 o 07:45, Wiesi0 napisał:

Współczuje,parobka sobie znaleźli w moich stronach też tak jest,ależ te ludzie są chytrzy,idź do pracy.

Ale z tego wszystkiego dobre jest to ze nikt ze sobą majątku do grobu nie zabierze,zostanie dla dzieci i to co wypracujesz.

zalezy kogo pierwszego ta "wojna "wykończy i czy przypadkiem wypracowane przez niektórych osiagnięcia nie pójdą na zmarnowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj