Polecane posty

andrzej78    588

Jakieś 2 miesiace temu , w pobliżu mnie , sprzedano d732 za 7800zł, po remoncie , malowana , burty z płaskiej blachy , nowe siłowniki wywrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Dołożyć, kupić coś takiego, i znów do tego dokładać bo wygląda jak wygląda. A poza tym chłopaki tu gadają o przyczepie 4t do c330, czy c360, a ty wyskakujesz z przyczepą 12T przy której osiemdziesiątka może się obsrac po same kokardki

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906

Raczej przy pełnym zasypie to nawet niema szans 80. Kiedyś zawiozłem kumpla do roboty a on jest operatorem koparki  i podjechał gościo przyczepą 16t po piach i padło pytanie ile łyżek chce piachu a mają koparke libchera 45t a łyżka 3.5m to gościo muwi że do pełna to wsypał tylko 4 łyżki i gościo mf 120 konnym nie ruszył wcale a stał na płytach betonowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18
7 godzin temu, rafix255 napisał:

Kostek nic mi nie przyszło. Gdyby co to mój telefon 695652341 napisz smsa to odpisze

dzięki ale pisałem też przez OLX to Ja dopytuje się o szer. opon😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Bizion Z056 Kombajny Klukowo

pytanie dla znawców ten silnik to oryginał czy przekładka tzn  silnik w bizonie ma mieć zawsze odme z"grzybka" i miarkę wraz z wlewem oleju pod alternatorem bo te starsze wersje tak mają ale patrze że co drugi powyżej 87 nie ma tej miarki bizonowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Raczej przy pełnym zasypie to nawet niema szans 80. Kiedyś zawiozłem kumpla do roboty a on jest operatorem koparki  i podjechał gościo przyczepą 16t po piach i padło pytanie ile łyżek chce piachu a mają koparke libchera 45t a łyżka 3.5m to gościo muwi że do pełna to wsypał tylko 4 łyżki i gościo mf 120 konnym nie ruszył wcale a stał na płytach betonowych

traktor stał na płytach a przyczepa na miękkim ? jakby było odwrotnie to by ruszył i może poszedł . 80ka fest traktór .ciągają pełne przyczepy balotów po piochu i idzie , z tą przyczepą to na polu może by poszedł jakby sypał w locie i jezdził tylko po ścieżkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Podstawa dobrej gałki to jest to żeby była na poprzeczkę, czyli 3 link


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4259

Tak też czytałem gdzieś, że najlepiej na poprzeczkę.  A tak jak jest na obręcz to potrafi się przesuwać, czy jaki minus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    210
6 godzin temu, jahooo napisał:

Tego z Wysokiego nie masz nawet co oglądać, większość to złom wyciągnięty z krzaków, który stoi tam juz 15-20 lat i tak powoli malują i wystawiają za chore ceny.

Ten drugi też nie wygląda na używany, tylko świeża farba i za bramę. Za podobne pieniądze można mieć sporo nowszego fiata

 

6 godzin temu, stempos1980 napisał:

I to są fiaty przed 80 rokiem. Ogulnie to są wytrzymałe ciągniki a w Polsce mało doceniane

 

6 godzin temu, bratrolnika napisał:

Może i dobre traktory te fiaty, ale nie te które mają po 50 lat i kosztują 15tys.zl. ale ten z maską od białoruski wygrywa dziś mój ranking najlepszych ogłoszeń😂

 

5 godzin temu, stempos1980 napisał:

Te z tymi maskami i to już starocie te fiacikiAle te nowsze  jeszcze niczego sobie

W Wysokim byłem oglądać Zetora 8011, ogólnie nie był taki zły ale od razu mówili że silnik do remontu, uważam że cena zła nie była.

Co do Fiatów to za te nowsze modele też trzeba większe pieniądze wydać. 

W okolicy jest Fiat 1000DT wprawdzie staruszek ale za około 16 tyś, opony w dobrym stanie, niby do jazdy. Ogólnie muszę to pooglądać co to warte bo mi się te ciągniki podobają. 

Ogólnie widzę że jak ktoś sprzedaje to się pozbywa  problemu, aby tylko komuś wypchać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ma ktoś może felgi 16 pod balonówki mogą mieć uszkodzone środki. poszukuję bo chce założyć do prasy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedź na szrot lub stację demontażu pojazdów. Na pewno będą mieli jakieś felgi z busa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

musiał bym dwie spawać i to chyba mało bo laczki są szerokie nie pamiętam teraz dokładnie rozmiaru

 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

czego nie rozumiesz? Tyle jest wart. Waga x 1zł to i tak dużo żąda. Tak szczerze to do dzisiaj nie wiem dlaczego te rozsiewacze są nadal produkowane. Nawet człowiek starej daty powinien zrozumieć , że to generuje straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj