Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-d-732-CID757-IDqkhGN.html Ile wg was jest realnie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Ale mu wyświetleń nastukamy, zaraz cena w górę pójdzie jak tyle wyświetleń ogłoszenia będzie😂

2 minuty temu, potrekk napisał:

Za równe 10tys.zl poszłaby od ręki, za 12 pojdzie bez problemu. Nie wiedzieć czemu ludzie za d732 chcą przepłacać cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Przed swietami dogadywalem temat zakupu przyczepy… umowilem sie ze sprzedajacym na dluzsza rozmowe przez tel bo z ceny nie zejdzie gdyz ma spore zainteresowanie. Patrze nastepnego dnia na ogloszenie a tam cena + 200zl... nawet nie dzwonilem. Ogloszenie wisi po dzis dzien :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale czy w 93 były robione jeszcze d732? mam jej odpowiednik d734 i bardzo się dla mnie podoba ta przyczepa. 7 ton to dla niej nie problem. Narko mówisz i tej konkretnej przyczepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

a ja mam prawie nie używane radełko do ziemniaków , jeszcze ma nawet kolor za 4000 oddam ... 😂 tylko schowam może pod dach bo tej pory leżało w stodole .

A może to cena z koniem 😀

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
16 minut temu, bratrolnika napisał:

wcześniej było za tyle i żaden dureń sie nie znalazł https://www.olx.pl/oferta/ozdoba-do-ogrodu-CID628-IDxINKQ.html  chyba że gość szukając jelenia  o czymś wie czego my nie wiemy np że unia group może  planowałaby  w przyszłości zrobić podobną akcję marketingową jak kverneland i wymienić najstarszy z udokumentowaną datą produkcji  pług na nowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Ewentualny remont powiadasz? Po zdjęciach już wygląda że drugie 15 trzeba w niego włożyć, i to po pobierznym rzuceniu okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9256

Tego z Wysokiego nie masz nawet co oglądać, większość to złom wyciągnięty z krzaków, który stoi tam juz 15-20 lat i tak powoli malują i wystawiają za chore ceny.

Ten drugi też nie wygląda na używany, tylko świeża farba i za bramę. Za podobne pieniądze można mieć sporo nowszego fiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761

Może i dobre traktory te fiaty, ale nie te które mają po 50 lat i kosztują 15tys.zl. ale ten z maską od białoruski wygrywa dziś mój ranking najlepszych ogłoszeń😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
2 godziny temu, potrekk napisał:

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-d-732-CID757-IDqkhGN.html Ile wg was jest realnie warta

Ja swoją 2 lata temu za 11500 sprzedałem, pierwszy klient od razu wziął. 

Tylko moja miała oryginalną pojedynczą burtę, oryginał podłoga i opony, nawet zapasowa. 

Także chyba cena tej jest dobra

Tak wyglądała moja

IMG_20161022_151118.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Tego z Wysokiego nie masz nawet co oglądać, większość to złom wyciągnięty z krzaków, który stoi tam juz 15-20 lat i tak powoli malują i wystawiają za chore ceny.

Ten drugi też nie wygląda na używany, tylko świeża farba i za bramę. Za podobne pieniądze można mieć sporo nowszego fiata

Ludzie wy za 20 tys szukacie nowego ciągnika ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9256

Tu nie chodzi za ile i nowego, tylko są miejsca, gdzie na pewno nie znajdziesz nic wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2364
oj tam oj tam kupisz 2 jednego założysz i jeszcze części zostanie

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba277    9

Kup sobie MTZ i tyle. Za tą cenę żadnego lepszego ciągnika nie kupisz w dobrym stanie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Albo jakiegoś ursusa,zetora bez przodu.Szkoda się pchac w zachód bo za te pieniądzie nie kupisz nic ciekawego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
Przed chwilą, potrekk napisał:

cena kosmos, za tyle trafisz ładną d55 czy coś z hl lub brandys a nie takie wywrotne maleństwo

fakt ramy mocne, ale jeśli ktoś ma trochę czasu i podstawowy sprzęt to z d46 zrobi sobie podobną wywrotkę za połowę tej ceny

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25661

Już nie przesadzajmy z tą ładną d55. Ładną to powyżej 17 tyś cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj