Polecane posty

Agrest    26122
58 minut temu, stempos1980 napisał:

Bo niekturzy ludzie nie umieją używać muzgu i dlatego tak jest i 6 stuwek droższy kombajn

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-jx95-CID757-IDxXbpv.html-ciekawe ile naprawa takiej skrzyni. Jak by to tylko to cena nawet nawet na moje rozumowanie 

Czyli problem z rewersem. Dla osoby trochę rozeznanej w temacie naprawa może być niedroga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916

Piszę z tel i dla tego tak jest. Mimo że został wyczyszczony słownik to i tak robi byki. Nawet jak edytuj post na poprawkę to niby dobrze a puzniej i tak błędy. Nierobie tego specjalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28836

W latach 70 to ojciec jedną trzydziestką przyjechał na kołach gdzieś z pod Jeleniej Góry pod Warszawę. Drugą gdzieś zza Olsztyna w ten sam sposób przyprowadził. Wiadomo, inne czasy były, ale się dało-bo innego wyjścia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    582
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

Bo niekturzy ludzie nie umieją używać muzgu i dlatego tak jest i 6 stuwek droższy kombajn

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-case-jx95-CID757-IDxXbpv.html-ciekawe ile naprawa takiej skrzyni. Jak by to tylko to cena nawet nawet na moje rozumowanie 

Ten model nie ma zbyt mocnej skrzyni. To jest samo co NH TD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126
3 godziny temu, Agrest napisał:

Czyli problem z rewersem. Dla osoby trochę rozeznanej w temacie naprawa może być niedroga. 

Tani o jakies 30 tys 

Normalnie takie kase 80-90'tys 

Naprawa skrzyni może z 10 tys ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28836
3 godziny temu, Agrest napisał:

Czyli problem z rewersem. Dla osoby trochę rozeznanej w temacie naprawa może być niedroga. 

 

1 minutę temu, mf362 napisał:

Tani o jakies 30 tys 

Normalnie takie kase 80-90'tys 

Naprawa skrzyni może z 10 tys ;)

 

Nie wierz w to że handlarz jak go ściągnął tou do skrzyni nie zajrzał. Gwarantuję ci że zajrzał, i jest tam niezła sieczka, i nie opłaca się robić, dlatego szuka frajera który myśli że traktor za pół darmo kupi i skrzynie za 3tys.zl się naprawi...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126
2 minuty temu, bratrolnika napisał:

 

Nie wierz w to że handlarz jak go ściągnął tou do skrzyni nie zajrzał. Gwarantuję ci że zajrzał, i jest tam niezła sieczka, i nie opłaca się robić, dlatego szuka frajera który myśli że traktor za pół darmo kupi i skrzynie za 3tys.zl się naprawi...

Masz rację :)

nie daleko mnie jest renia 80 koni bez papieru z popsutym rewersem z turem za 20 tys (z francji) i nikt tego nie chce sie narazie czepiać  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

a ja bym wolal taki uszkodzony i wsadzic te 30 tys i zrobic jak trzeba i wiem co mam a nie zrobiony na odpier... w normalnej cenie i go pozniej robic znowu... zreszta ja tak robie i naprawde wiem co mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916

Okładki to połowa wartości ciągnika chyba że ktoś tylko pole a zero wyjazdu na publiczne drogi chociarz tacy też są co się poruszają bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126
3 minuty temu, stempos1980 napisał:

Okładki to połowa wartości ciągnika chyba że ktoś tylko pole a zero wyjazdu na publiczne drogi chociarz tacy też są co się poruszają bez. 

Okładki mozna zalatwic jak handlerz pojety heh , 

Lewe numery  a potem wjazd na chatę odpowiednich służb bo sąsiadowi cos sie nie podobala tablica rejestracyjna 

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916

Właśnie teraz ta cholerna sąsiedzka zazdrość. Jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Do czego ten świat zmierza. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-ursus-c-360-4011-CID757-IDxm8z2.html

Do wyboru do koloru 

Z papierami bez  sa trzy opcje 

Facet kombinator ... dosłownie 15 km Ode mnie ... handlarz ciagniki przyczepy ...bylem raz ogladac wywrotke u niego ale z ceną drogo papier nie pewny i opony nie zadobre ... na zdjeciu ladnie pieknie 

 

5 minut temu, stempos1980 napisał:

Właśnie teraz ta cholerna sąsiedzka zazdrość. Jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Do czego ten świat zmierza. 

Ja jeszcze mam spoko 2-3 sąsiadów ,ale sa takie miejsca ze zaraz policja bo sasiad szambo wylewa albo Bóg wie co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
16 minut temu, Mikruss napisał:

a ja bym wolal taki uszkodzony i wsadzic te 30 tys i zrobic jak trzeba i wiem co mam a nie zrobiony na odpier... w normalnej cenie i go pozniej robic znowu... zreszta ja tak robie i naprawde wiem co mam.

Zrobisz skrzynie a się okaże że silnik olej żłopie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1126
2 minuty temu, stuart napisał:

Zrobisz skrzynie a się okaże że silnik olej żłopie. 

To motodoktora i dalej w obieg na handel a w opisie likwidacja gospodarstwa lub jest juz za maly do lekkich prac polowych hehe zarcik taki 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28836
33 minuty temu, Mikruss napisał:

a ja bym wolal taki uszkodzony i wsadzic te 30 tys i zrobic jak trzeba i wiem co mam a nie zrobiony na odpier... w normalnej cenie i go pozniej robic znowu... zreszta ja tak robie i naprawde wiem co mam.

I to jest zdrowe podejście, niestety-pewnie kupi go ktoś kto wierzy że naprawa będzie kosztowała 3tys.zl, i liczy że za pół l pieniędzy będzie miał traktor. A jak co do czego to będzie skowyt że te zagraniczne to zło z miał być jeden tryb do wymiany, a naprawa skrzyni kosztowała 20-30tys.zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Przeciez jak odpalisz to widzisz czy dymi wiec w czym problem?

Kupisz wymalowany podrobiony to bedziesz sie czul lepiej?

Ja kupilem Valtre t170 z uwalona skrzynia, kupil3m druga skrzynie do tego doszedl caly nowy rewers pompa oleju filtry olej i naprawde wiem co mam w srodku bo do srubki byla rozebrana wyczyszczona do tego wszystkie lozyska jak na oierwszy montaz i chodzi pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba277    9

https://m.olx.pl/oferta/opryskiwacz-hardi-400l-nie-krukowiak-CID757-IDxKhMV.html Panowie warto? Jak z częściami do takiego opryskiwacza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    123

Mam sprawe, na złomie wala mi sie taki oto stary pług.

Wiosna bede sadził ziemniaki na polu gdzie na uwrociach i czesci pola bylo tak twardo ze  przy zimowej orce pług wyskakiwał z ziemi, chciałbym to na wiosne potraktowac gleboszem ale nikt w okolicy nie posiada, miało by to sens jakby z tego pługa wywalił odkładnice i listwy dospawał jakies dłuto, dociazył i probowac głeboszowac?? pytam bo moze ktos juz cos takiego robił, zebym na darmo tarcz i elektrod nie marnował?

20181222_134802.jpg

20181222_134736.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj