Polecane posty

damianbor    124

Już kilka takich renówek z awarią rewersu widziałem. Wiele krzyku i lamentu a w 98% okazywało się że złamał się wodzik w miejscu nawiercenia pod śróbkę blokującął widełki. Ot cała awaria. Ludzie nie ma czegoś czego nie da się naprawić. Ruskie w kosmos latają a wy lamentujecie nad rewersem do renaulta.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

przeciez tu wiekszosc znawcow tematu umie tylko pisac glupoty bo nawet nie jest w stanie zadzwonic i sie zapytac co i jak tylko durnoty pisac. dla oswiecenia ,widac ze zdjecie nie u nas robione jak kilka sprzetow tego ogloszeniodawcy,duzo ludzi tak robi jak niewie czy sie sprzeda a sprzet jeszcze na zachodzie,masseya tez ma na zdjeciach z francji a medrki pisza durnoty i tyle .nie kazdy ma mechanika zeby ciagnik rozpolawiac,u francuza stanol to postawil i stoi pare lat widac na zdjeciach.beda dzwonic normalni to pewnie to zwiezie i sprzeda beda dzwonic debile to pewnie gosc oleje temat. mase ludzi tak robi.

ps to kwestji renowki z rewersem

Edytowano przez szmergiel
literowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
11 godzin temu, griga napisał:

 

A nie zastanawia Cie dlaczego wszystko u niego się tak świeci? Ceny ma mocno powyżej rynkowych choć na zdjęciach sprzęt wygląda super. Ja tam jednak wole zakurzone i brudne przynajmniej widać ze pracowało

Też u niego byłem, ceny ma bardzo mocno zawyżone na to co oferuje. Oglądałem paro letni opryskiwacz Lemkena  ponad 4 tyś l na zdjęciach ładny a w rzeczywistości bardzo pordzewiały, od razu do malowania, podobnie było z  rozsiewaczem Amazonką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425
13 godzin temu, sladan napisał:

Posiadam podobny, ok. 1200-1300 kg. Na tabliczce wagi nie ma, ale MF 6160 bez przednich obciążników podrywa :)

Dzięki za ifno, czwartą skibę odkręcę i i może by było ok bo mam tura. 

Trzy skibowego pługa nie opłaca mi się kupować bo w planach większy ciągnik a druga rzecz że za trzy skiby wołają tyle co za cztery albo i więcej.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760
2 godziny temu, damianbor napisał:

Już kilka takich renówek z awarią rewersu widziałem. Wiele krzyku i lamentu a w 98% okazywało się że złamał się wodzik w miejscu nawiercenia pod śróbkę blokującął widełki. Ot cała awaria. Ludzie nie ma czegoś czego nie da się naprawić. Ruskie w kosmos latają a wy lamentujecie nad rewersem do renaulta.

Ale tu nikt nie pisze że się nie da, tylko czy warto, dać 25 za traktor i do tego naprawa to może wyjść tyle że kupisz sprawnego i bez grzebania. A i ruskich na jedną rakietę co w kosmos leci zrzuca się 140milionow obywateli, a w przypadku traktora ani państwo ani sąsiad ci nie dołoży do naprawy 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
1 godzinę temu, Fendt308lsa napisał:

Dzięki za ifno, czwartą skibę odkręcę i i może by było ok bo mam tura. 

Trzy skibowego pługa nie opłaca mi się kupować bo w planach większy ciągnik a druga rzecz że za trzy skiby wołają tyle co za cztery albo i więcej.... 

Z ceną racja. Ale z kolei znaleźć czwórkę w przyzwoitym stanie - to jest dość duże wyzwanie. Szczegolnie w tych modelach kvernelanda, który wstawiłeś - większość ma spawane wieże i obrotnice - zwróć na to uwagę przy oglądaniu. Zanim znalazłem swojego, wiele ulepów właśnie na tej wieży widziałem. Z kolei w Rabe Werk - większość wytłuczona na obrotnicy i to porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Ale śmietnik w kabinie w tej renówce, niezły brudas tym robił.

Edytowano przez Skoczek1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ja tam wolę się nie łudzić że tylko odkręcona śrubka od wodzika czy pęknięte widełki. Za taką cenę nie warto ryzykować, zwłaszcza że stan ogólny na kolana też nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BusteR    16

Ma ktoś na zbyciu NIE ZGNIŁĄ skrzynie od Poznaniaka 2 do sprzedania?
Oczywiście za rozsądne pieniądze.


Uczmy się na błędach i ich nie powtarzajmy. Sprzedam Simsona S51 stan dobry brak dokumentów kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
2 godziny temu, Skoczek1994 napisał:

Ale śmietnik w kabinie w tej renuwce, niezły brudas tym robił.

chyba mało ciągników z Francji czy GB widziałeś, albo już wysprzątane u handlarza 

  • Like 1

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firewall88899    284
szmergiel widzisz Ty jesteś handlarzem i masz inne podejście do tematu. Kto normalny zainteresuje się ciągnikiem, który jest za granicą? I co nawet jak ktoś się zainteresuje i na miejscu mu coś nie podpasuje to co wtedy? Znajomy handlarzyna ostatnio parę sztuk z Francji przywiózł głównie MFow to ładne kwiatki :D niektóre 60tki u nas po 40 latach użytkowania są w lepszym stanie niz te "sprowadzone". A i żeby nie było jakoś super mało za nie tam nie zapłacił, żeby nie było że jakiś zlomiarz.. Ogólnie mówił, że z Francji ciężko kupić nie zajezdzony ciągnik w normalnej cenie (nie licząc profitu dla handlarza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
9 godzin temu, damianbor napisał:

...Ludzie nie ma czegoś czego nie da się naprawić....

czy napewno ? mam moduły sterowania  silnikami od elektronarzędzi pozalewane żywicą i za *uja nie idzie rozebrać wydłubać rozpuścić by naprawić . jednorazówki za grube pieniądze bo 20% ceny narzędzia tylko że silniki jeszcze igła i szkoda wyrzucać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firewall88899    284
Dużo rzeczy jest nienaprawialnych zwłaszcza w elektronice, a jak ktoś nie ma pojęcia to może bardziej zepsuć niż naprawić. Mechanikę to każdy mający trochę pojęcia w temacie ogarnie, gorzej z elektroniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19728
6 godzin temu, Skoczek1994 napisał:

Ale śmietnik w kabinie w tej renuwce, niezły brudas tym robił.

a czego byś się spodziewał po żabojadzie

w mojej reni wroble miały gniazdo

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
3 godziny temu, Firewall88899 napisał:

szmergiel widzisz Ty jesteś handlarzem i masz inne podejście do tematu. Kto normalny zainteresuje się ciągnikiem, który jest za granicą? I co nawet jak ktoś się zainteresuje i na miejscu mu coś nie podpasuje to co wtedy? Znajomy handlarzyna ostatnio parę sztuk z Francji przywiózł głównie MFow to ładne kwiatki :D niektóre 60tki u nas po 40 latach użytkowania są w lepszym stanie niz te "sprowadzone". A i żeby nie było jakoś super mało za nie tam nie zapłacił, żeby nie było że jakiś zlomiarz.. Ogólnie mówił, że z Francji ciężko kupić nie zajezdzony ciągnik w normalnej cenie (nie licząc profitu dla handlarza).

zdziwilbys sie ktos sie zainteresuje,ile tak sprzetu sie w polsce sprzedaje,zadzwoni 5 normalnych i moment sprzet w polsce,jakbys mial do czynienia z ludzmi ciagle to bys wiedzial ze mozna po rozmowie juz stwierdzic czy to czlowiek czy debil.sam sprzedalem tak kilka takich starych co wstyd na podworka by bylo przywiezc albo raczej przyciagnac tylko prosto do klijenta bo tanie bardzo bylo. jak sobie nawiozl sporo mf to dziwne ma podejcie chyba ze bardzo chcial cos kupic albo poprostu cienki jest. dobre w dobtrej cenie sa ale to z ukladow lub dla szybkich co temat ogarnuja w 2-3 min po ogloszeniu .reszta stoi dla cieniasow po placach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Czyli wg Ciebie "debil" to ten co kupuje coś co widzi tylko na zdjęciu, czy ten co chce obejrzeć na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

@jacek nie zrozumiesz o co chodzi ( w uproszczeniu chcesz ogladac sprawdac ok ale wtedy nie kupisz tak tanio,jak ktos kto zaryzykuje i bierze w cieme no,normalna zasada handlu.debil chce najtaniej i jeszcze sprawdac i gwarancje.ciekawe jak bys kupil np kombajn jakbys mial 1 min gora bo konkurencja jest 2 km za toba i tylko tyle masz czasu? tak jak pisalem wiekszosc tego  nie rozumie ) tu dziwny  jest dla kogos tekst "taki jest i bierzesz albo nie" dla mnie nie bo widze jak ludzie w innych krajach podchoda do tego.tu jest inaczej tu zawsze jest zle.taka mentalnosc

Edytowano przez szmergiel
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28760

Jako handlarz przerzucajacy większe ilości sprzętu możesz ryzykować, nawet jeśli na czymś utopisz to na kolejnych sobie odbijesz, i miesięczny czy roczny rozrachunek wyjdzie na plus. Rolnik często kupuje ciągnik jeden na 10lat i każdą złotówkę na niego wydana ogląda dwa razy, on jak utopi to nikt mu nie dołoży do naprawy. Jako handlarz masz też na pewno znajomości z handlarzami cześci, mechanikami ogarniającymi zachodnie technologie, tobie łatwiej.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, soltys48 napisał:

a czego byś się spodziewał po żabojadzie

w mojej reni wroble miały gniazdo

Dobrze, że nie szczury. By Ci do d*py wlazły. :D

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj