Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Skoczek1994    454
6 godzin temu, izydor6280 napisał:

chyba mało ciągników z Francji czy GB widziałeś, albo już wysprzątane u handlarza 

Kilka widziałem i wiem że straszne brudasy i niechluje, ale takiego syfu w kabinie chyba jeszcze nie widziałem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
12 godzin temu, szmergiel napisał:

@jacek nie zrozumiesz o co chodzi ( w uproszczeniu chcesz ogladac sprawdac ok ale wtedy nie kupisz tak tanio,jak ktos kto zaryzykuje i bierze w cieme no,normalna zasada handlu.debil chce najtaniej i jeszcze sprawdac i gwarancje.ciekawe jak bys kupil np kombajn jakbys mial 1 min gora bo konkurencja jest 2 km za toba i tylko tyle masz czasu? tak jak pisalem wiekszosc tego  nie rozumie ) tu dziwny  jest dla kogos tekst "taki jest i bierzesz albo nie" dla mnie nie bo widze jak ludzie w innych krajach podchoda do tego.tu jest inaczej tu zawsze jest zle.taka mentalnosc

W takim przypadku bym nie kupił, bo to głupota albo hazard. Bratrolnika dobrze to podsumował. Czasami coś sprzedaję i trafiają się tacy, co im za drogo. Moja odpowiedź jest krótka: czy ja cię zmuszam do kupna? Inni twierdzą, że "tam mają taniej", no to kup tam. Proste.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

widzisz ,nie kupil bys,czyli nigdy nie bedziesz mial szans na kupienie taniej a tak wyglada kupowanie zeby taniej i smieszne jest ja tu pisza medrki co by chcialy taniej kupic lub na zachodzie taniej a takiej prostej zasady handlu nie rozumieja.ok skro to rozumiesz i akceptujesz i nie szukasz kwadratowych jaj.natomiast 80% chce idiotycznie tanio i na warunkach jak z cena najdrozsza ( to sa wlasnie debile) mialem 2 lata temu sytuacje ze kupilem rozerwana na pol forterre 4 letnia. normalnie cena ok wtedy 140tys. wystawilem za 89tys (rozerwana na pol tylko postawiona w kupie) no myslalem ze ze padne jak debile dzwonili i sie pytali czy sie da sprawdzic odpalic i jedzic po odp ze chyba zwarjowal jak traktor jest w 2 czesciach to z wielkim smutkiem i rozczarowniem rezygnowali,traktor 50 tys taniej niz rynkowo .to jest debilizm chce tanio a nic nie rozumie baran ,pozniej pewnie kupil za 140 jak sobie pojezdzil baran bo w 1 dzien sprzealem gosciowi co to wyremontowal bo  byl inteligentniejszy i wiedzial co i ile jest warte.tu duzo ma pretensje do handlarzy a zaden by nie nie byl w stanie kupic nic na zachodzie bo po przyjechaniu na miejsce czy to u ronika czy na firmie dostalby buta w min.taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690

Trochę sprzętu z zachodu przytargałem dla siebie i tam kupuje się tak samo jak u nas. Do handlarzy mam jeden zarzut, że ciągną złom, którego normalny klient dla siebie kupi. Potem picują i wciskają kit o bdb stanie itp. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
11 godzin temu, MARTINEZUrsus napisał:

Dobrze, że nie szczury. By Ci do d*py wlazły. :D

 

też musiały być bo coś instalację zżarło

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
32 minuty temu, szmergiel napisał:

widzisz ,nie kupil bys,czyli nigdy nie bedziesz mial szans na kupienie taniej a tak wyglada kupowanie zeby taniej i smieszne jest ja tu pisza medrki co by chcialy taniej kupic lub na zachodzie taniej a takiej prostej zasady handlu nie rozumieja.ok skro to rozumiesz i akceptujesz i nie szukasz kwadratowych jaj.natomiast 80% chce idiotycznie tanio i na warunkach jak z cena najdrozsza ( to sa wlasnie debile) mialem 2 lata temu sytuacje ze kupilem rozerwana na pol forterre 4 letnia. normalnie cena ok wtedy 140tys. wystawilem za 89tys (rozerwana na pol tylko postawiona w kupie) no myslalem ze ze padne jak debile dzwonili i sie pytali czy sie da sprawdzic odpalic i jedzic po odp ze chyba zwarjowal jak traktor jest w 2 czesciach to z wielkim smutkiem i rozczarowniem rezygnowali,traktor 50 tys taniej niz rynkowo .to jest debilizm chce tanio a nic nie rozumie baran ,pozniej pewnie kupil za 140 jak sobie pojezdzil baran bo w 1 dzien sprzealem gosciowi co to wyremontowal bo  byl inteligentniejszy i wiedzial co i ile jest warte.tu duzo ma pretensje do handlarzy a zaden by nie nie byl w stanie kupic nic na zachodzie bo po przyjechaniu na miejsce czy to u ronika czy na firmie dostalby buta w min.taka prawda

podsumuję krótko ,kto nie ryzykuje szampana nie pijeB|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

bo to jak z samochodami na liczniku nie więcej jak 299 000 km , lakier idealny , stan igła , disel , oczywiście pełnoletni i taniej niż za granicą 🤣 ,

Właśnie patrze tak po handlarzach maszyn , z jednym gadałem to wyszło że kiedyś osobiście jeździł a teraz nie ma po co transport załatwi , przez giełdę licytuje i przywożą , ma tam na zachodzie co prawda kogoś do oglądania ale nie kumatych w temacie ... .

Tagże tego perełek nie ma co szukać co niby okazja , sam kupiłem ciągnik chodził i chodzi tylko problemy z podnośnikiem były , a przeglądając ogłoszenia zachodnie zawsze ten model był 25 % droższy a gdzie transport i prowizja 😮.

Coś tam się u niego znajdzie ale tak to graty już tyle że na nasze warunki to niektórym te graty to cuda techniki będą ... 

A i się chwalił jeszcze że jak sam jeździł to było takie coś bierzesz komplet albo wcale (komplet to parę maszyn jedna , trzy pożądane a z 5-8 złom/zabytki) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

juz raz pisalem .taniej to masz ogloszenie 1-3 min. lub z ukladow dlatego zwykly czlowiek taniej nie kupi.ostatnio kombajn na agri w ciagu 3 min od wystawienia 2 polakow zarezerwowalo i po 5 juz gosc zdjol.tylko dobrzy i szybcy cos kupia reszta moze nazekac

sebe i tu sie z toba zgodzie,chcesz duzo kupic to trzeba pakiety duze brac a te pakiety to o dupe potluc dlatego nikt kto chce duzo kupowac nie ma mozliwosci kupna wszystkiego ladnego.na raz to kupisz 1 lub 2 maszynny ladne to max. jak ktos kupi naraz 10 to moze 2 ladne reszka licha.kazdy ma inny system handlu i inne uklady.jedynym problemem jest ze tu malo ludzi to rozumie

Edytowano przez szmergiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dadzą dadzą.  U nowego właściciela pewnie będzie stał koło ciężkiej serii Ursusa kupionego za 70 tysi 🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
2 godziny temu, Marecki2922 napisał:

Ciekawy ten agregat , zastanawiam się jak sprawuje się ten napęd łańcuchowy wału 

rurowy chyba narzuca ziemię na zgrzebła i kręci się szybciej niż przedni który chcąc nie chcąc trochę oporów pracy stawia i albo się kręci albo traci przyczepność i robi za włókę https://www.steketee.com/en/soil-cultivation/clod-crusher/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    442
7 minut temu, Partyzant85 napisał:

Dadzą dadzą.  U nowego właściciela pewnie będzie stał koło ciężkiej serii Ursusa kupionego za 70 tysi 🙃

No cóż różne ludzie mają fantazje. Z resztą każdy robi po swojemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274
19 minut temu, Partyzant85 napisał:

Dadzą dadzą.  U nowego właściciela pewnie będzie stał koło ciężkiej serii Ursusa kupionego za 70 tysi 🙃

I kolo przyczepy - lepiucha garazowego :)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
57 minut temu, Agrest napisał:

Dwa dni temu w Bełżycach za 10500zł, dziś w Skaryszewie za 16700.

Wydaje mi się że ten sam, tylko pompa wyjęta bo pewnie w regeneracji.

@PRIMO Twoje okolice😁

https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-ciagany-biardzki-p329-14-2200l-pompa-wloska-CID757-IDxkeQN.html

Dwa dni temu widziałem jak jeszcze stał na samochodzie  (200m odemnie) u tego jegomościa a zdjęcia są z sąsiedniej miejscowości u jego brata jakieś 2km dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25815

Czyli dobrze kojarzę. Szczerze mówiąc  to za 10tys. Była to bardzo dobra oferta. Sam przez chwilę o nim myślałem,  ale jako że nie kupiłem ziemi to bardziej w sferze ciekawości się nim zaintetesowałem.

No ale 7000 narzutu to jednak sporo bo na pewno coś u rolnika ubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075

No niestety u nich ceny są z wyższej półki a co ciekawe to ruch mają nie najgorszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, daron64 napisał:

I kolo przyczepy - lepiucha garazowego :)

NIe

wtedy to już koło d47 z prostą ramą🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28794

D47 z prostą rama to takie złote runo, albo kwiat lotosu, każdy słyszał, nikt nie widział😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba raczej kwiat paproci  😄, bo kwiat lotosu to żadna rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj