Polecane posty

90210grzesiu    167

Ja siałem kws kosmos posiany 18, w poniedziałek miał korzonki kilka cm i 1 cm kiełek. jutro idę zobaczyć czy wychodzi. centrum łódzkiego. Trochę dzisiaj pada od 17.

Edytowano przez 90210grzesiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Mój siany 14.09 i jeszcze wczoraj go nie było widać a dzisiaj jadę koło niego patrzę a on na wierzchu. Jednak ten deszczyk co padał w nocy dużo mu pomógł. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

I u mnie padało jutro pojadę siać pszenicę to będę przejeżdżac obok to zobaczę jak się ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

U mnie Kws Kosmos próba kręcona na 160kg, a wyszło więcej bo pole klinowate i o nieregularnym kształcie, zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Wystepuje to na całości dotego zauważyłem jakiegoś szkodnika zielonego niewiem czy to nie skoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Kiedy siany ten jęczmień u mnie 3 tydzień jak w ziemi siedzi i nic nie powschodził. Chociaż narazie się doczekałem tylko raz deszczu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

To zazdroszczę. Ja 12 i siedzi ani rusz. Może dzisiaj u nas nadają jakiś deszcz na noc i dzień. Może  coś pomorze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

u mnie quadriga obsada 280 ziaren siew 16.09, w orce powschodził równo ale później za to na kontroli gdzie pierwszy raz było bezorkowo jakies 3 dni wcześniej na wierzchu ale za to wschody nierówne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Ale pszenica już tak ładnie nie zeszła a o jeden dzień była puzniej posiada gdyby nie te deszcze to by bieda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekac7    81

Ja posiałem pszenicę 6 dni temu. Zobaczymy co będzie. I niech leje jak najwięcej. Wkońcu deszczu się doczekałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suffeks    207

ubezpieczalnie nie chca mi ubezpieczyc jeczmienia ozimego od samego mrozu bo mowia ze za duze ryzyko dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj