Skocz do zawartości

Renault85-15TX

Members
 • Zawartość

  1789
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

167 Excellent

O Renault85-15TX

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 5 Lipiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  LTM

Ostatnio na profilu byli

11633 wyświetleń profilu
 1. Ceny nawozów

  saletra 1170 brutto mocznik 1320 brutto saletrzak 970 brutto saletrosan 1070 brutto a jeszcze 2 tyg temu te nawozy były ponad 100zł na tonie tańsze
 2. Fundamenty pod halę

  Pewnie że przymrozek pomoże, będziesz miał darmowe lodowisko bo mała jest już szansa żeby sama zeszła woda, chyba że ją wypompujesz.
 3. Dopłaty bezpośrednie 2017

  Wszystko w tym roku wlicza się w 70% jeśli ktoś dostaje mniej to powinien dostać do końca miesiąca wyrównanie na 70% a reszta dopłat do końca czerwca. Tak usłyszałem dzisiaj ARiMR jak jedna pracownica tłumaczyła jakiemuś gościowi.
 4. dokrzewianie pszenicy

  Dokładnie tak.
 5. dokrzewianie pszenicy

  Żaden inny regulator nie działa dokrzewiająco a samo CCC też jakoś nie jest super rozwiązaniem na dokrzewianie jeśli nie podamy odpowiednio azotu.
 6. dokrzewianie pszenicy

  Na CCC trzeba temperatury całodobowej na plusie a to już będzie za późno na dokrzewianie. Podanie CCC nie zaszkodzi i podasz go tylko jak będzie taka możliwość ale w pierwszej kolejności dobra dawka azotu na start i to tylko jak da się wjechać w pole.
 7. dokrzewianie pszenicy

  Czym chcesz dokrzewiać pszenicę że nie wiesz kiedy podać pierwszą dawkę azotu? Podanie azotu na późno sianą pszenicę to w pierwszej kolejności bo azot głównie odpowiada za rozrost pszenicy.
 8. Landini 6880 opis itp

  Zluzuj kolego, nie każdy od razu wie wszystko w nowym zakupie. Jestem pewien że c-330 być nie opanował do perfekcji tylko byś się pytał sąsiadów czy znajomych a co mówić o ciągniku który jest mało popularny i ciezko złapać wszystkie dźwignie która do czego służy.
 9. Wysłodki :-)

  To faktycznie drogo u nas za 100 masz 10t a był taki moment że można było wyrwać za 100 cały skład.
 10. Wysłodki :-)

  Ile za tonę? Chyba chciałeś napisać po 10 a nie po 100.
 11. groch siewny

  Nie mam książki także nie wiem jak tam pisze. Jak dobrze pamiętam chyba na 3 lub 4 ale nie jestem pewien bo przestawiałem tak żeby grochu nie gniotło.
 12. groch siewny

  W tym roku właśnie sialem taką Hassią i nic nie zmieniałem ustawione na 300kg i wysiane dokładnie ile miało być.
 13. groch siewny

  U mnie w tym roku stał na całości a na najlepszej działce plon lekko ponad 4t/ha także nie musi leżeć i odda ładny plon.
 14. Dopłaty bezpośrednie 2017

  A jak tam w Lubelskim, dzieje się coś czy cisza? Bo w końcu to zagłębie głosów PiS-u to powinni dawać wcześniej na Lubelskie .
 15. groch siewny

  Groch chyba lepiej kupić od rolnika bo w centrali strasznie drogi a niczym się nie różni od tego co kupisz od rolnika. Groch jest strasznie podobny w uprawie do łubinu więc i zabiegi będą podobne.
×