Polecane posty

Tomaszo88    0

No u mnie w podkarpackim codziennie są praktycznie przymrozki, mój ukorzenił się bardzo ładnie i już szpilkuje i zastanawiam się co z niego będzie bo teraz ma być przez weekend ciepło a potem znowu ochłodzenie i pewnie przymrozki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390
21 godzin temu, kellyq napisał:

Siejecie już w lubelskim, może by w sobotę posiał?

Dziś posiałem jeden kawałek a jutro drugi co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985

Posiane 2ha eunova i tyle samo soldo :) myślę że nie ma na co czekać wody w ziemi co raz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119

Siane w środe Ringo około 165 kg/ha ziemia 4 i 5 klasa nawożenie polifoska 6 220kg i mocznik 200kg i na tej słabszej 5 poszła gnojówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikTivi    50
Dnia 30.03.2019 o 20:01, GRZES1545 napisał:

Posiane 2ha eunova i tyle samo soldo :) myślę że nie ma na co czekać wody w ziemi co raz mniej.

Myślę że 2 tyg temu jeluz można było posiać i by błędu nie było 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2362

szykuje sie powtórka z zeszlego roku jeczmien bedzie wschodzil na dwa razy taka sahara


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszo88    0

u was też tak sucho? u mnie wyszedł ale pewnie nie wszystko jeszcze susza straszna jeszcze teraz te wiatry dodatkowo suszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
6 godzin temu, robi57362 napisał:

szykuje sie powtórka z zeszlego roku jeczmien bedzie wschodzil na dwa razy taka sahara

Trzeba wcześniej siać i się nie pieprzyć W ubiegłym roku miesiąc różnicy między wschodami Wtym roku siane ok.18 03 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2362

ta ja 22 chyba skończyłem siać jeczmien gdzie u mnie ba wschodzie to jest bardzo wczesno i niektóre ziarka juz maja spore korzenie a niektore leżą w żużlu choc bylo walowane po siewie


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mich9    671

Tym którym wyszpilkował to zobaczcie czy nie macie skoczków bo u mnie jest istna plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fidodido    1
Dnia 4.04.2019 o 07:41, Jurek321 napisał:

Czym pryskacie w tym roku przeciw chwastom w jęczmieniu ozimym.

 

Puma I chwastox 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

glean poszedł na jesieni 

a na pszenżyto wiosną lancet plus bo nie opryskałem jednego kawałka na jesieni

 


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Mustangiem 306 to pryskam a ale Forte to nie . Też jestem ciekaw czy ktoś praktykuje ten środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Podobno nie ma rejestracji w ozimym tylko ze względu na to że niewielki areał jest zimowego jeczmienia i nie opłaca się robić badań rejestracyjnych ,ale ręki sobie uciąć nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Majster96 napisał:

dzisiaj pooszła druga dawka N na jęczmień jary

Serio? To jaka ty masz fazę zboża? BBCH 25....? Chyba że się pomyliłeś i o ozimy chodziło 

Edytowano przez MlodyRolikOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszo88    0
1 godzinę temu, MlodyRolikOn napisał:

Serio? To jaka ty masz fazę zboża? BBCH 25....? Chyba że się pomyliłeś i o ozimy chodziło 

no też jestem ciekaw? u mnie ma dopiero 1-2 listki ale na razie nie sypałem drugiej dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MafiaLolek
      Jak posiac jeczmien ozimy? Chodzi głównie o ustawienie siewnika konnego, na ile go ustawić, mam piątą klasę ziemi i 250 kg do siewu, musze posiać 1,34 ha
    • Przez GrzegorzKulawiecki
      Witam, co polecicie na jesienny oprysk na chwasty, pszenżyto śiane 15 września, w tamtym roku pryskalem snajperem, a może jakieś łączenie środków??
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.



    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  
    • Przez Damian71311
      Witam jestem w trakcie napraw hamulcy w c-330 problem polega na tym że któś kiedyś złożył być moze tak było od nowosci bo z tego co czytrałem w pierwszych wersjach tak wychodziło a mianowicie chodzi o ten oring co idzie w tą tulejkę moje pytanie polega na tym czy ktoś powie jak to złożyć te 3 elementy co są na zdj ? z góry dziękuje za pomoc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj