MagdaCh

Sprzedam gospodarstwo rolne / w całości lub w pakietach /

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MagdaCh    0

Oferujemy na sprzedaż nasze gospodarstwo rolne, które stanowi doskonałą propozycję dla hodowców bydła mlecznego poszukujących kompleksu budynków i obszarów rolnych. Zarówno doświadczeni przedsiębiorcy, jak i miłośnicy rolnictwa znajdą tutaj solidną infrastrukturę spełniającą najwyższe standardy. Przedstawiamy szczegóły naszej zaktualizowanej oferty:

Nowoczesna Obora z Karuzelą Delaval na 40 Krów:

Obiekt wyposażony w innowacyjny system dojarki z karuzelą Delaval, zapewniający wydajne dojenie. Karuzela Delaval nie tylko zwiększa komfort zwierząt, lecz także usprawnia pracę hodowcom, umożliwiając obsługę większej liczby krów i przyczyniając się do wzrostu efektywności produkcji mleka.

Zaganiacz dla Bezpiecznej Obsługi Bydła:

Gospodarstwo posiada zaganiacz ułatwiający organizację pracy przy obsłudze bydła. Dzięki tej technologii, przemieszczanie zwierząt między obszarami gospodarstwa odbywa się sprawnie, co znacząco ułatwia zarządzanie hodowlą.

Obora Wolnostanowiskowa dla Dobra Zwierząt:

Zapewniamy przestrzeń, w której zwierzęta mogą swobodnie poruszać się i wybierać miejsce odpoczynku. Obora wolnostanowiskowa przyczynia się do zdrowia i dobrostanu krów, minimalizując ryzyko kontuzji i infekcji.

Druga Obora Uwięziowa dla Skutecznej Kontroli:

Dodatkowa obora może być wykorzystana jako uwięziowa, umożliwiając segregację zwierząt, zwłaszcza podczas leczenia lub hodowli rozrodczej. Kluczowy element hodowli bydła mlecznego, zapewniający skuteczną kontrolę zdrowia i efektywność produkcji.

Rozległe Tereny Rolne o Powierzchni 120 Hektarów:

Gospodarstwo obejmuje rozległe tereny rolnicze o powierzchni 120 hektarów, doskonałe do uprawy pasz i innych roślin niezbędnych do wyżywienia stada bydła mlecznego. Istnieje również możliwość wykorzystania terenów pod produkcję dodatkowych plonów lub jako pastwiska dla zwierząt.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub negocjacji warunków. To unikalna okazja dla tych, którzy poszukują gotowego do funkcjonowania gospodarstwa rolno-hodowlanego.

 

signal-2023-02-23-075623_002.jpeg

signal-2023-02-23-075623_006.jpeg

signal-2023-02-23-075623_009.jpeg

signal-2023-02-23-075623_014.jpeg

signal-2023-02-23-075623_017.jpeg

signal-2023-02-23-075700_005.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jeśli to prawda ma racje, że ceny nie podaje i lokalizacji. To jest dla poważnie zainteresowanych. I myślę, że tu kupca nie znajdzie.  Ogólnie tez będzie ciężko znaleźć. Poza ziemią może. Ja bym sprzedał całość. Bo ziemie łatwo sprzedać ale potem zwłaszcza te obory to będzie problem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175
Napisano (edytowany)

priv😁

 

Nawet na allegro jest już opcja ceny na priv.

Edytowano przez piotrp88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105
8 minut temu, hubertuss napisał:

Jeśli to prawda ma racje, że ceny nie podaje i lokalizacji. To jest dla poważnie zainteresowanych. I myślę, że tu kupca nie znajdzie.  Ogólnie tez będzie ciężko znaleźć. Poza ziemią może. Ja bym sprzedał całość. Bo ziemie łatwo sprzedać ale potem zwłaszcza te obory to będzie problem.

Jak się chce sprzedać coś, to warto wiedzieć ile za to chce się dostać. Poinformować ewentualnego kupca, który później może rozważać czy "produkt" jest wart swojej ceny czy nie. Nie wspomnę już o lokalizacji, która ma kluczowe znaczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

n

GABBER85 napisał:

Nie pasuje mi lokalizacja

zawsze się możesz przeprowadzić

  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

8 baniek za gospodarkę plus do tego kolejne miliony na sprzęt i krowy. Nie znajda łatwo chętnego chcącego utopić tyle w rolnictwo w dzisiejszych czasach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1309

~ 10 to można w inne biznesy włożyć które będą przynosić dochody, a nie że ujnia wypuści dyrektywę że mleko ma być kolorowe dla chłopców kakaowców

  • Like 3

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wystarczy 8 mieszkanek na Ursynowie na kabatach po 5 tys od sztuki miesięcznie. I jak to w "nie ma mocnych" mówili "konto w banku wino w lodówce i można świat doganiać". Po co biznes i problemy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Dokładnie opcji jest cała masa. No chyba, że np ktoś iw innej części Polski zgarnie szmal za gospodarstwo bo mu np cpk czy inną fabrykę będą tam budować. A lubi to ma swoje zwierzaki i całe wyposażenie to można by ewentualnie się zastanawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Wywalić 8 baniek plus milion na zakup stada, wziąć kredyt i jebać do końca życia żeby to spłacić to chyba taka sobie perspektywa. A kto ma 8 w gotówce to nie kupuje łańcucha do obory tylko inwestuje w nieruchomości czy firme produkcyjną, pracuje w garniturze a nie uj***ny w gównie.

Jedynie jakiś pasjonat albo pralnia lewej kasy. Może się znajdzie kupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4137

A może panna? czemu nikt nie pyta, ładny posag by był do przytulenia, gdzie łorawian się podział, zawsze jest jak go nie potrzeba.   :P

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

na Podlasiu i Warmii są te bambry z Piątnicy Mlekpolu co już mieszkań mają na kupione w Warszawie to się chętny na to znajdzie


Desperado napisał:

A może panna? czemu nikt nie pyta, ładny posag by był do przytulenia, gdzie łorawian się podział, zawsze jest jak go nie potrzeba.   :P

👍👍👍👏👏👏


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
24 minuty temu, Desperado napisał:

A może panna? czemu nikt nie pyta, ładny posag by był do przytulenia, gdzie łorawian się podział, zawsze jest jak go nie potrzeba.   :P

Rozmowy kontrolowane ma 😲

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877
25 minut temu, wojtal24 napisał:

na Podlasiu i Warmii są te bambry z Piątnicy Mlekpolu co już mieszkań mają na kupione w Warszawie to się chętny na to znajdzie

 

👍👍👍👏👏👏

 

Tylko każdy jest przywiązany do swoich stron a tam to niezłe zadupie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1774

Okolica malownicza . Obora widać umyta .Może opchnąć halę udojową , agrafki resztę wyposażenia itp Zrobić równą posadzkę i jakąś salę weselną pierdyknąć. a stare budynki jałowniki przerobić na garaż dla samochodów gości. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

chciałbyś mieć wesele czy jakaś najpiękniejsza imprezę w swoim życiu zrobić wiedząc że była tam obora


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Jaka to różnica co było kiedyś, mało to budynków gospodarczych zostało wyremontowanie zmieniając jego przeznaczenie?

Ludziska potrafią zaadoptować wszystko, nawet z dawnych fabryk mieszkania robią, czyli tzw lofty i jest całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
4 godziny temu, Krzysztof81 napisał:

Wywalić 8 baniek plus milion na zakup stada, wziąć kredyt i jebać do końca życia żeby to spłacić to chyba taka sobie perspektywa. A kto ma 8 w gotówce to nie kupuje łańcucha do obory tylko inwestuje w nieruchomości czy firme produkcyjną, pracuje w garniturze a nie uj***ny w gównie.

Jedynie jakiś pasjonat albo pralnia lewej kasy. Może się znajdzie kupiec.

8 baniek to jak za darmo . Poczytaj  ile kasy ludzie tu płacą za 1 ha , 100-150 tys , a tu jak byś 8 baniek podzielił na 120 ha to wychodzi 1ha po ok 65 tys , licząc samo pole , a budynki dostajesz w gratisie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877

Jak ja brał bym na poważnie co tu piszą i robią to znaczyło by że jestem debilem.

Tu na V klasie koszą po 8 ton pszenicy i 5 rzepaku, nie mają kredytów a w polu i oborze robią za nich parobasy. Kupili by to na raty i spłacili przez 5 lat z samego zboża.

Pewnie że płacą dużą kase za hektar, ale zależy w jakim rejonie kraju, tam na zadupiu na pewno nie. Widać tam nie ma popytu, bo na pewno by ktoś kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mitek93ns
      Witam
      Planuję nająć firmę do wywiercenia studni głębinowej.
      Jestem nowy w temacie, proszę o porady na co zwrócić uwagę, jak się za te "przedsięwzięcie" w ogóle zabrać.
      Jak to prawnie wygląda ? Słyszałem że wiele osób decyduje się wiercić bez zezwoleń gdyż takowe uzyskać to droga przez mękę...
       
      Nawadniana działka ma powierzchnie 7ha, teren równy. Nawadnianie z deszczowni pole 55m szerokie.
      Proszę o porady.
      Pozdrawiam
    • Przez KlimekPL
      Witam,
      Mam dość poważny problem z silosem. Potrzebuje opróżnić go ze zboża (owies) ale nawaliła mi żmijka, która w nim siedzi. Niestety nie da się jej wyciągnąć żeby wsadzić drugą, prawdopodobnie kołnierz łączący rurę z rurą zapiera się o zboże i nawet koparka ze stalową liną się poddała. 
      Moje pytanie jest takie, czy macie jakiś pomysł na alternatywny sposób wyciągnięcia tego zboża. Silos ma 10 metrów wysokości, w środku jest około 50-60 ton owsa. Ja już w przypływie złości myślałem aby po prostu dziurę wyciąć z boku i przeładować wszystko w big bagi albo ewentualnie podstawić drugą żmijkę i przesypywać bezpośrednio na naczepę która po to przyjedzie. Tylko to jest trudniejsza opcja, bo patelni musiałoby być minimum 3 a to już spore wyzwanie logistyczne.
      Macie jakieś pomysły?
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, planuje postawic wiate na maszyny o wymiarach 5x10 chcialbym postawić ja przy granicy ze spadem w moja stronę wysokość gora 4m dół 3m czyki od sąsiada 4m. Jest takie cos wgl.mozliwe? Musze sie odsuwac od granicy? Na taka wiatę? 
    • Przez Piotr1711
      Witam! Chciałbym się zapytać czy ktoś zwas zakładał lub będzie zakładał panele fotowoltaiczne na gospodarstwo
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj