Nikkallo

Klucz dynamometryczny

Polecane posty

Nikkallo    0

Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"

do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.

Coś żeby działało i nie zabiło ceną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 minuty temu, Nikkallo napisał:

Coś żeby działało i nie zabiło ceną...

King Tony, mam kilka lat, są i lepsze ale zabijają ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Jak wyżej są ok nawet bym powiedział że nawet lepiej niż amatorskie.

Możesz również wsiąść Yato też daje radę.

Natomiast ważne zwróć uwagę czy chcesz aby działał lewo prawo czyli na odkrecanie też miał Nm.

Czasem potrzebny jest moment przy odkrecaniu np świece żarowe.

Ja raz kupiłem typowo do świec ale nie sprawdziłem a on ma pomiar ale tylko standardowo w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

używany z olx markowy powali wszystkie nowe pod warunkiem że nie uszkodzony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko83    7

W czwartek w lidlu ma być klucz dyna za 119 zł jest sens tym sobie zawracać głowę?Mam wkrętarke z lidla i jest narazie w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan34    31
21 minut temu, Marko83 napisał:

W czwartek w lidlu ma być klucz dyna za 119 zł jest sens tym sobie zawracać głowę?Mam wkrętarke z lidla i jest narazie w miarę ok.

klucz ma być pewny,nie porównuj do wkrętarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam klucz firmy Toptul mam takiego na¼ od 5-25 Nm i mam też King tony ½ 50-210Nm ale w Toptulu się lepiej nastawia i lepsza blokada w nim jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661

Ja mam jakiś stary z prl odkupiony z likwidacji pom'u 150zł mnie kosztował, prosty w obsłudze, nie oszukuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1308

taka sytuacja, mielismy śruby dawno temu dokręcac coś ponad 600Nm , klucz wypożyczony ustawiony i  uj, kręcą we dwóch z rurą metrową na na przedłużce , myśleli że to  grzechotka i zacznie przepuszczać 😆, a tu miał byc tylko sygnał "klik"  i  dobrze ze klucza nie ukrecili...

  • Haha 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grab12    75

Są też przystawki elektroniczne do kluczy można nimi nawet sprawdzać czy nasz stary klucz trzyma parametry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katter    2
Napisano (edytowany)

Jaki bys nie kupil, ale kup markowy, nie chinola te chinskie gowna nie trzymaja naciagu i siły rozbierznosc potrafi byc kolosalna a potem gwinty poprzeciagane albo noedokrecone.

Od siebie polecam kontakt z nimi:

https://buythis.pl/klucze-dynamometryczne/

Powinni Ci pomóc w dobraniu odpowiedniego klucza.

 

Edytowano przez katter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma123    28
12 godzin temu, Grab12 napisał:

Są też przystawki elektroniczne do kluczy można nimi nawet sprawdzać czy nasz stary klucz trzyma parametry

W dupe se to można wsadzić już miałem z tym przygody 

Ja polecam king tony mam ewentualnie honiton czy jonnesway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Jak znajdę filmik to wrzucę. Porównywano wiele kuczy, kalibrowano i testowano po kilka razy. Generalnie wniosek był, że jak używamy sporadycznie, to mogą być i tanie, byle była możliwość kalibracji i kalibrować go co jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4136
3 minuty temu, ma123 napisał:

W dupe se to można wsadzić już miałem z tym przygody

Domyślam się, to nie jest takie małe żebyś od tak sobie wsadził.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Mam dwa klucze Jonnesway i mogę polecić, chociaż w mniejszym zaczyna się ścierać podziałka Nm na pierścieniu. 
Należy też pamiętać że klucz dynamometryczny trzeba zawsze zerować po wykonanej pracy, bo inaczej szybko się rozkalibruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grab12    75
1 godzinę temu, ma123 napisał:

W dupe se to można wsadzić już miałem z tym przygody 

Ja polecam king tony mam ewentualnie honiton czy jonnesway

To że ty miałeś problem nie znaczy że wszyscy będą mieć do sporadycznego używania wystarczy i King tony też je sprzedaje baterie muszą być w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378
Napisano (edytowany)
6 godzin temu, ma123 napisał:

W dupe se to można wsadzić już miałem z tym przygody 

Ja polecam king tony mam ewentualnie honiton czy jonnesway

Mam chińczyka i jest dokładniejszy ( sprawdzone odchyłki poniżej  1% )  od markowych przy czym był kilkukrotnie tańszy . 

Edytowano przez peugeot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez dawdfarmer
      chciał bym sie od was dowiedzieć jakich sposobów używacie do odkręcenia jakiejś nakretki która jest wam potrzebna lub nigdzie nie można takiej dostać.ja to zazwyczaj używam WD-40,COCA-COLI,OCTU SPIRYTUSOWEGO I NIE KIEDY ROPY.
       
      chciał bym żeby każdy napisał bo to sie może przydac i wam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj