Polecane posty

Damianek20    2065
8 minut temu, dzarjan8111 napisał:

Ja myśle że z tym banerem to robota służb albo naszych albo obcych ( Rosja , Ukraina) żeby skompromitować strajki rolników i mieć co pokazać w zagranicznych tv. To było aż zbyt przerysowane , nie dość ze takie prorosyjskie do granic to jeszcze ta flaga …  organizacje rolnicze powinny zidentyfikować gościa i z nim .. pogadać . Tak samo jak latają filmy ze karetkę rolnicy blokują bo przystanęła na 10 sekund przed utworzeniem korytarza… trwa akcja dyskryminacji rolników

Masz link do tego zdjęcia albo coś ?

Bo może to tylko niewiedza a może ci ludzie są z pochodzenia rosjanami. W samej pl ile osób ma korzenie urkow i jest albo za urkami albo za Polakami . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6502
3 minuty temu, dzarjan8111 napisał:

… trwa akcja dyskryminacji rolników

No dobra , mleko sie rozlało, poszło w świat. Dobrze że tylko tyle i od razu zostało potępione. Nauczka na przyszłość i proponuję wyciągnąć wnioski. Inna sprawa że niestety w Polsce można spotkać jeszcze sporo opinii że Stalin, Hitler to dopiero potrafili robić porządek. Nic sie na to nie poradzi a jedyne co, to można zwracać baczniejszą uwagę na choćby banery i ich zawartość. Służby polskie nie będą rozgrywać rolników, bo obecnie nie mogą pozbierać się po ostatnich latach. Nikt nie podejmie się takiej prowokacji, ponieważ władza nie ma żadnego interesu w tej materii. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065
2 godziny temu, alfa napisał:

Nie wiadomo który ale reszta debili co razem była się cieszyli i nie nakazali zdjąć . Wogole trochę za dużo tych haseł anty unijnych i brukselskich bo żeby nie ta Bruksela to nie jeden zamiast zielonym jeździłby 914 . Tak samo hasła o rudym też raczej nie pomagają bo jednak to on teraz ma władzę i jak widzi te napisy to raczej się nie cieszy . Zresztą i z tymi protestami to sie ludziom w d*pach przewala przeżywają jak by jakaś tragedia byla w rolnictwie a jest wcale bardzo dobrze ale co tam wyjdą chłopy popłaczą i może jakaś dopłatę wydra 

Ale może wtedy używał by taki jeden z drugim rozumu a nie z dobrą w d*pie się przewróciło a teraz lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6502
5 minut temu, Stach123 napisał:

i  z takiego hubercika  zrobili YTery męża stanu hahhaha i męczennika ,

Jeżeli ten screen jest prawdziwy, to faktycznie mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065
2 minuty temu, mirro napisał:

No dobra , mleko sie rozlało, poszło w świat. Dobrze że tylko tyle i od razu zostało potępione. Nauczka na przyszłość i proponuję wyciągnąć wnioski. Inna sprawa że niestety w Polsce można spotkać jeszcze sporo opinii że Stalin, Hitler to dopiero potrafili robić porządek. Nic sie na to nie poradzi a jedyne co, to można zwracać baczniejszą uwagę na choćby banery i ich zawartość. Służby polskie nie będą rozgrywać rolników, bo obecnie nie mogą pozbierać się po ostatnich latach. Nikt nie podejmie się takiej prowokacji, ponieważ władza nie ma żadnego interesu w tej materii. 

A co nie potrafili robić porządku ? 

Pokaż mi dużo takich ludzi co potrafili zmusić albo przekonać miliony do swoich idei ??? 

Z drugiej strony dzięki działaniu adolka Niemcy z przegranego zostali wygranym tyle co ograbili inne kraje i zagarnęli dóbr. 

A Stalin to nie myślał o rozwoju tylko obsesyjnie bał się odsunięcia od władzy i liczyła się dla niego tylko armia ilościowa .

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6502
1 minutę temu, Damianek20 napisał:

Pokaż mi dużo takich ludzi co potrafili zmusić albo przekonać miliony do swoich idei ??? 

A takie miejsca gdzie ich najmocniej przekonywał to choćby Oświęcim albo Majdanek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9338
2 godziny temu, alfa napisał:

Nie wiadomo który ale reszta debili co razem była się cieszyli i nie nakazali zdjąć . Wogole trochę za dużo tych haseł anty unijnych i brukselskich bo żeby nie ta Bruksela to nie jeden zamiast zielonym jeździłby 914 . Tak samo hasła o rudym też raczej nie pomagają bo jednak to on teraz ma władzę i jak widzi te napisy to raczej się nie cieszy . Zresztą i z tymi protestami to sie ludziom w d*pach przewala przeżywają jak by jakaś tragedia byla w rolnictwie a jest wcale bardzo dobrze ale co tam wyjdą chłopy popłaczą i może jakaś dopłatę wydra 

jeżli jest tak bardzo dobrze, to nie musisz wychodzić na ulice

nie musisz też pluć na tych, co wyszli

nie wiesz, czy dalej jeździlibyśmy 914 - może jednak gospodarka poszłaby do przodu nawet bardziej niż UE, to jest tylko twoje gdybanie bez argumentów

mówisz tak samo, jak ci co wracali za PRL z egzekutywy, wierząc w jedynie słuszną linię partii

tobie jest tak samo dobrze z UE jak niektórym z PZPR, jak jednak pokazują strajki, nalezysz do mniejszości, która potrafiła się dobrze ustawić albo po prostu nie żyjesz z rolnictwa i tak tylko p.... bez sensu, może nawet za kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3546

Temu od ruskiej flagi chca postawic dwa zarzuty art256KK(flaga) co nie przejdzie bo to nie była ZSRR flaga bo sierp i młot były na środku nie w lewym górnym rogu ale to zależy jak sie przyzna i co poeta miał na mysli . Drugi art177KK za chwalenie putina to juz w obecnej sytuacji mogą przejechać walcem z nadinterpretacja całego wydzwięku , Tutaj prawo bedzie zinterpretowane w zależnosci od sytuacji :) - niestety takie mamy sądy :)

Co do tego że Hiszpanie kupuja kukurydzę z ukraony to nie nowum bo w tamtym roku kupili 1,5 mln ton !!!!! wykarmili świnki i u nas pojawił się w promocji hiszpański schab , jak temu można w przyszłości zapobiec ??? Wystarczy badać na GMO w mięsie , nagłaśniać to by się Hiszpanowi nie opłacało kupować z Ukrainy .

Nastepna sprawa która poruszę to byśmy zwrócili uwagę jak obecnie w TV promowani sa zwiazkowcy niby rolnicy , Polsat bije wszystkicj na głowe , mało mówia o strajkach ale zawsze sa to wypowiedzi zwiazkowców , zawsze w kadrze flagi związkowców  np.z solidarnosci , kto bywa na protestach to wie że związkowych flag jest kilka a reszta to biło-czerwone - a wPolsacie zobaczycie wiecej zwiazkowych niż Polskich  . Że my rolnicy wiemy ze tak jest to jest mniej znaczace ale miasto oglada te symbole , te twarze i jak będą negocjacje zwiazków z rządem miasto uzna że to sa negocjacje rolników z rządem "bo takich niby rolników widzieli w TV "  a niestety związki juz nas sprzedały w negocjacjach , to juz jest dogadane , szopka zwana negocjacjami gdy juz padły kwoty , pod czas tych negocjacji poczatkowo żucą kwotę 10 mld dopłat tłumacząc ze PiS dał tylko 2 mld , pis medialnie bedzie krzyczał ze dopłacił 10 mld bo 5 do nawozów itd. wtedy podniosa dopłatę do 12 mld o której wczoraj wygadał sie kołodziejczak , rolnicy beda dalej protestować , beda dalej manipulowani i tu pytanie ile wytwają bo do osiagnięcia jest kwota nawet 20 mld dopłat ale myslę że media zniszczą rolników że sie skończy na 15 mld a 5 mld podziela na TV za "zasługi " w oczernianiu . manipulowani rolnicy przez zwiazki rolnicze zapomna o co walczyli że chodzi o zamkniecie granicy i wyżuceniu zielonego ładu do kosza , pojawia sie pieniądze to zacznie sie propaganda ile to rolnicy dostana a nikt nie bedzie zastanawiał sie nad problemem , to samo było rok temu . jako rolnicy przedewszystkim nie powinni dopuszczac związków do negocjacji bo beda tylko przepychac dopłaty a nie zechcą zamknięcia granicy . 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    662

Obecnie trwają zakulisowe rozmowy w celu podjęcia rozmów ... 

  • Thanks 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3546
Napisano (edytowany)

Tak jest , oni będą rozdawac nie swoje pieniądze a zamknąć granicy nie zechcą ,nawet michałek już wprost nie mówi o zamknięciu tylko spycha to na Hofmana . Zamiast zamknąć granice beda ja modelować na wzór np. 4% ugorowania zamienili na 7% zachwaszczania i okrzykując  to sukcesem ???? Tak jak pisałem to jest meblowanie w tej d*****e .  Tak samo zrobia z granicami tak będa modelo2ać by wwieźć wiecej niż teraz i jeszcze ogólosić to jako sukces . Zakulisowe rozmowy z rolnikami bez rolników . 

Dla wszystkich zwolenników dopłat do zbóż -pamietajcie ze to będą ostatnie dopłaty , ostanie 30 srebrników , ostatni zew gdy weźmiemy te pieniądze . te pieniądze i tak trafią do rolników bo inaczej stanie Polski przemysł około rolniczy , i tak je dadzą ale my jako rolnicy nie możemy sie sprzedać , musimy zamknąć granice i zielony ład a dopiero wtedy ewentualnie dopuscic zwiazki by negocjowali sobie jak dzielic pieniadze . Ale jak weźmiemy pieniądze na zasadach rzadowo -zwiazkowych to za rok nas juz nie bedzie .

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9338

Ściemnianie i tyle. Aby sprawę przeciągnąć do wyborów, a potem będziemy miech chłopków w 4 literach.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1862
30 minut temu, dzarjan8111 napisał:

Ja myśle że z tym banerem to robota służb albo naszych albo obcych ( Rosja , Ukraina) żeby skompromitować strajki rolników i mieć co pokazać w zagranicznych tv. To było aż zbyt przerysowane , nie dość ze takie prorosyjskie do granic to jeszcze ta flaga …  organizacje rolnicze powinny zidentyfikować gościa i z nim .. pogadać . Tak samo jak latają filmy ze karetkę rolnicy blokują bo przystanęła na 10 sekund przed utworzeniem korytarza… trwa akcja dyskryminacji rolników

W Niemczech było bardzo dużo tego typu haseł, dlaczego nie zareagowałes  świętym oburzeniem tylko każdy podziwiał ten strajk 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    231
4 minuty temu, marks50 napisał:

Tak jest , oni będą rozdawac nie swoje pieniądze a zamknąć granicy nie zechcą ,nawet michałek już wprost nie mówi o zamknięciu tylko spycha to na Hofmana . Zamiast zamknąć granice beda ja modelować na wzór np. 4% ugorowania zamienili na 7% zachwaszczania i okrzykując  to sukcesem ???? Tak jak pisałem to jest meblowanie w tej d*****e .

granice otwarła unia i to ona może ją legalnie zamknąć , a nielegalnie przymknąć mogą rolnicy co bym nawet powiedział sprzyja negocjacjom rządowym z ukrainą i daje nadzieje na grosze dopłat z unii albo budżetu i tego trzeba się trzymać , po negocjacjach popilnować i kontrolować zniechęcając do wożenia byle czego 

z tym zielonym ładem  i ugorowaniem to jest taka  sama prawda  jak z tym że ty poważny  , wicherek kolejny do europarlamentu proponuje konfederacje , już jeden był to na okragło spał , a jak się przebudził to gadał żeby unie trzeba zniszczyć haha ,  nie inaczej jest z postawieniem przyczepy na zjeżdzie z ronda , łeb zjebany i tyle , sami macie żale że na  was trąbią jak jedziecie z hederem  , a robicie oborę na drogach 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    324
3 godziny temu, alfa napisał:

Nie wiadomo który ale reszta debili co razem była się cieszyli i nie nakazali zdjąć . Wogole trochę za dużo tych haseł anty unijnych i brukselskich bo żeby nie ta Bruksela to nie jeden zamiast zielonym jeździłby 914 . Tak samo hasła o rudym też raczej nie pomagają bo jednak to on teraz ma władzę i jak widzi te napisy to raczej się nie cieszy . Zresztą i z tymi protestami to sie ludziom w d*pach przewala przeżywają jak by jakaś tragedia byla w rolnictwie a jest wcale bardzo dobrze ale co tam wyjdą chłopy popłaczą i może jakaś dopłatę wydra

Ty zmień sobie nick na alfa i omega .

Screenshot_2024-02-21-09-30-51-54_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg

15 minut temu, Stach123 napisał:

granice otwarła unia i to ona może ją legalnie zamknąć , a nielegalnie przymknąć mogą rolnicy co bym nawet powiedział sprzyja negocjacjom rządowym z ukrainą i daje nadzieje na grosze dopłat z unii albo budżetu i tego trzeba się trzymać , po negocjacjach popilnować i kontrolować zniechęcając do wożenia byle czego 

z tym zielonym ładem  i ugorowaniem to jest taka  sama prawda  jak z tym że ty poważny  , wicherek kolejny do europarlamentu proponuje konfederacje , już jeden był to na okragło spał , a jak się przebudził to gadał żeby unie trzeba zniszczyć haha ,  nie inaczej jest z postawieniem przyczepy na zjeżdzie z ronda , łeb zjebany i tyle , sami macie żale że na  was trąbią jak jedziecie z hederem  , a robicie oborę na drogach 

Doczytałeś do końca o co chodziło z karetką? Przecież zrobili korytarz i przejechała .Czytanie ze zrozumiem było w 8 klasie ale patrząc po twoim stylu składania zdań i interpunkcji to chyba na szkołę kamieniami rzucałeś.Pokaz swój wpis rodzinie to się dowie źeś ....

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065
43 minuty temu, mirro napisał:

A takie miejsca gdzie ich najmocniej przekonywał to choćby Oświęcim albo Majdanek. 

Ale swoich wyznawców nie dusił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1219
24 minuty temu, jahooo napisał:

jeżli jest tak bardzo dobrze, to nie musisz wychodzić na ulice

nie musisz też pluć na tych, co wyszli

nie wiesz, czy dalej jeździlibyśmy 914 - może jednak gospodarka poszłaby do przodu nawet bardziej niż UE, to jest tylko twoje gdybanie bez argumentów

mówisz tak samo, jak ci co wracali za PRL z egzekutywy, wierząc w jedynie słuszną linię partii

tobie jest tak samo dobrze z UE jak niektórym z PZPR, jak jednak pokazują strajki, nalezysz do mniejszości, która potrafiła się dobrze ustawić albo po prostu nie żyjesz z rolnictwa i tak tylko p.... bez sensu, może nawet za kasę

Utrzymuje się z rolnictwa mam teraz i inne źródła dochodu ale jeśli chodzi o gospodarstwo to jest na oddzielnym koncie i widzę jak jest.  Przyznaj że w ostatnie dwa lata ludzie kasy nachapali setki z gospodarstw . I wytłumacz czemu nie sprzedawali w żniwa jak byla cena dobra tylko czekali nie wiadomo na co . Dopłaty do nawozu i kukurydzy i pszenicy dają . Maszyn nabrane na wyrost dzierżawy nawet po 5 tys i tu mi mówisz że jest źle ? Dopłat kto chciał dostanie więcej.  Ja mam i krowy i pszenice i kukurydze na sprzedaż . Wszystko poszło na pasze po 850 netto . Doplat dali obszarowe większe jak do tej pory czego chcieć więcej ? My którzy mamy mleko jak pszenica w 2011 12 była pasza do 1200 zł to my mieliśmy za mleko w mlekpolu 1zl a w małych podmiotach 70 gr wyszedł ktoś na strajk ? Później rok 2014 mleko 2.2 brutto by w bodajże 2015 16 znów 1.05 a gdzie nigdzie 70gr wyszedł ktoś na ulicę ?  Niestety były 2 lata grube na zbożu może będą 2 chude ale z tymi wszystkimi dopłatami i tak kasy zostanie .  Tak samo ojdana nakupowal Fendt idealow i UJ wie czego i protestuje . 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    231

dlugin był również film jak na zjeżdzie z ronda jak  stał gamoń z przyczepą , dojechała karetka powyła i pojechała innym zjazdem , na dodatek jakaś cipk... próbowała gamonia wytłumaczyć że protestujący wcześniej zrobili plan protestu i karetka mogła obrać odpowiedni kurs . Jak by nie korektor to byś baranku robił błedy ortograficzne w nazwisku  haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicek    12

Koledzy mam pytanie ,czy Lira też jest na liście importerów z ua. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065
27 minut temu, Stach123 napisał:

dlugin był również film jak na zjeżdzie z ronda jak  stał gamoń z przyczepą , dojechała karetka powyła i pojechała innym zjazdem , na dodatek jakaś cipk... próbowała gamonia wytłumaczyć że protestujący wcześniej zrobili plan protestu i karetka mogła obrać odpowiedni kurs . Jak by nie korektor to byś baranku robił błedy ortograficzne w nazwisku  haha

Protestów nie było i karetka nie chciała przyjechać po chorego a jak przyjechała to albo go nie zabrała albo woziła od szpitala do szpitala aż wreszcie umarł. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2320
27 minut temu, alfa napisał:

Utrzymuje się z rolnictwa mam teraz i inne źródła dochodu ale jeśli chodzi o gospodarstwo to jest na oddzielnym koncie i widzę jak jest.  Przyznaj że w ostatnie dwa lata ludzie kasy nachapali setki z gospodarstw . I wytłumacz czemu nie sprzedawali w żniwa jak byla cena dobra tylko czekali nie wiadomo na co . Dopłaty do nawozu i kukurydzy i pszenicy dają . Maszyn nabrane na wyrost dzierżawy nawet po 5 tys i tu mi mówisz że jest źle ? Dopłat kto chciał dostanie więcej.  Ja mam i krowy i pszenice i kukurydze na sprzedaż . Wszystko poszło na pasze po 850 netto . Doplat dali obszarowe większe jak do tej pory czego chcieć więcej ? My którzy mamy mleko jak pszenica w 2011 12 była pasza do 1200 zł to my mieliśmy za mleko w mlekpolu 1zl a w małych podmiotach 70 gr wyszedł ktoś na strajk ? Później rok 2014 mleko 2.2 brutto by w bodajże 2015 16 znów 1.05 a gdzie nigdzie 70gr wyszedł ktoś na ulicę ?  Niestety były 2 lata grube na zbożu może będą 2 chude ale z tymi wszystkimi dopłatami i tak kasy zostanie .  Tak samo ojdana nakupowal Fendt idealow i UJ wie czego i protestuje . 

 Co mnie obchodzi twoje mleko ze miałeś po 1zl, nie rozumiesz JAKI to towar idzie? Spleśniały, zgnity, kupuje dla dzieciaka chrupki, a tam MADE BY UKRAINE gdzie w składzie jest kukurydza. MOŻESZ mieć i po 30gr mleko ch*j mnie to obchodzi, moje dziecko i innych nie będzie jadło tego syfu ty MATERIALISTO! 

MOŻE JAK BĘDZIESZ MIAŁ DZIECKO TO ZROZUMIESZ. 

 

Messenger_creation_32048703-49bf-4ffc-9eaa-5f60b0bbfc93.jpeg

Messenger_creation_2372b09a-c366-4895-b1ab-cf8388a2645e.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    990
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Ściemnianie i tyle. Aby sprawę przeciągnąć do wyborów, a potem będziemy miech chłopków w 4 literach.

Dlatego nie pozwólmy na to, to jedyna teraz okazja, nigdy wcześniej nie było tak licznych protestów rolników na taką skalę w Polsce jak i w Europie., Jak teraz im się odpuści to następnym razem już takiej siły nie zbierzemy.

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1219
10 minut temu, Tomek90 napisał:

 Co mnie obchodzi twoje mleko ze miałeś po 1zl, nie rozumiesz JAKI to towar idzie? Spleśniały, zgnity, kupuje dla dzieciaka chrupki, a tam MADE BY UKRAINE gdzie w składzie jest kukurydza. MOŻESZ mieć i po 30gr mleko ch*j mnie to obchodzi, moje dziecko i innych nie będzie jadło tego syfu ty MATERIALISTO! 

MOŻE JAK BĘDZIESZ MIAŁ DZIECKO TO ZROZUMIESZ. 

 

Messenger_creation_32048703-49bf-4ffc-9eaa-5f60b0bbfc93.jpeg

Messenger_creation_2372b09a-c366-4895-b1ab-cf8388a2645e.jpeg

Towar nie idzie zgnity zgnita to była ta kukurydza z filmu która stoi tam rok na granicy . Mam pewnie trochę większe od twoich dzieci . Uważam że  ci co mają krowy nie powinni protestować  bo za mleko cena dobra kasy za dobrostan można nabrać gromadę . Dla mnie mogą być i ukraińskie chrupki ja znajdę polskie oby kasa się zgadzala choć nie ukrywam że wk***ia że połowa rzeczy z Ukrainy w sklepie 

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3578

Nie każdy sprawdza skąd towar , by trzeba godzine w sklepie siedzieć ,

To prawda że jak krowy na uwięzi, to nie idzie dostać za dobrostan , bo nigdy tym sie nie interesowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2320
9 minut temu, alfa napisał:

Towar nie idzie zgnity zgnita to była ta kukurydza z filmu która stoi tam rok na granicy . Mam pewnie trochę większe od twoich dzieci . Uważam że  ci co mają krowy nie powinni protestować  bo za mleko cena dobra kasy za dobrostan można nabrać gromadę . Dla mnie mogą być i ukraińskie chrupki ja znajdę polskie oby kasa się zgadzala choć nie ukrywam że wk***ia że połowa rzeczy z Ukrainy w sklepie 

Chcesz poświęcać czas w sklepie na każdy produkt czy nie jest rakotwórcze?? 

 

Byłem w weekend na granicy, kolega poszedł w nocy przez bagna na wagony to wiem jaki tam towar. 

Skoro masz dzieci to może nie powinieneś nazywać się rodzicem? Jedynie sam jesteś w stanie kontrolować co kupujesz w sklepie, a co poza sklepem? Restauracje? Bary? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1219

Ja rozumiem cię całkowicie i popieram z żywnością ale protesty nic nie dadzą to i tak będzie szło 

  • Confused 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj