Polecane posty

Damianek20    2042
18 minut temu, robi57362 napisał:

czynsz dzierżawy kowr srednia cena pszenicy 1170 zl/t 😱😭

To po ile dawali rolnicy z hektara ton 5-6 ,?🤭 Matematycy życia 

3 minuty temu, Wicherek napisał:

SKAŻĄ     !  Donkowi nas pałować    !    czuję że Donek go posłucha bo wczoraj Jackowski mówił o rozruchach na granicy polsko ukraińskiej  , oni jeszcze nie wiedzą co robią    !

Po wyborach będzie pałowanie każdego protestu 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487

W ,,złotym ziarnie '' dziś blokady , co prawda nie byłem  i nie jestem tam dzisiaj , bo mnie dopadła kontuzja , ale od kolegi wiadomości mam że było prawie na ostro , zarząd spółki chciał spychami przepychać ciągniki i kupę prywatnych ochroniarzy wynajęli , (robiło się nieciekawie ) Aż chłopaki dzwonili do burmistrza Baduraka , który przyjechał na miejsce ich trochę utemperował , burmistrz dzwonił również do Kołodziejczaka , a jak się sytuacja rozwinie to się zobaczy , póki co chłopaki mają stać tam całą noc 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1804
10 godzin temu, jahooo napisał:

Ściemnianie i tyle. Aby sprawę przeciągnąć do wyborów, a potem będziemy miech chłopków w 4 literach.

Do eurokołchozu. Później jak na MN będzie pałowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    444

Tam w Woli Żydowskiej  sa dwie firmy: " Złote ziarno" i " Rafał Karp" . 

Obydwie na liście wielkich importerów. Z moich informacji wynika , ze to zarząd " kaarpia" ma takie pomysły z rozwalaniem blokad. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1804
19 minut temu, Wicherek napisał:

SKAŻĄ     !        ( Ukraińcy   )   Donkowi nas pałować    !    czuję że Donek go posłucha bo wczoraj Jackowski mówił o rozruchach na granicy polsko ukraińskiej  , oni jeszcze nie wiedzą co robią    !

Do wyborów do eurokołchozu będą gadać że trzeba rozmawiać o problemie. A po nich wszystkich będą mieli w 4 literach i pałowanie na protestach. Zobaczysz że nikt żadnego nie zrobi tak jak zobaczysz jak w tym roku pokażą Marsz Niepodległości 

  • Like 2
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3529
2 minuty temu, Marl napisał:

Tam w Woli Żydowskiej  sa dwie firmy: " Złote ziarno" i " Rafał Karp" . 

Obydwie na liście wielkich importerów. Z moich informacji wynika , ze to zarząd " kaarpia" ma takie pomysły z rozwalaniem blokad. 

Raczej chodzi o eskimosa ze złotego ziarna namber one naliscie ściagajacych syf z ukrainy .Ochrona oczywiście ukraińska bo ogłoszenia od roku że poszukuja pracowników  z flaga ukrainy . Ten cały Boris ze złotego ziarna to oficjalnie żyd więc w TV napewno nic nie powiedza tak jak o dzisiejszym zbomardowaniu konwoju ONZ przez żymian 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
13 minut temu, mysza103 napisał:

W ,,złotym ziarnie '' dziś blokady , co prawda nie byłem  i nie jestem tam dzisiaj , bo mnie dopadła kontuzja , ale od kolegi wiadomości mam że było prawie na ostro , zarząd spółki chciał spychami przepychać ciągniki i kupę prywatnych ochroniarzy wynajęli , (robiło się nieciekawie ) Aż chłopaki dzwonili do burmistrza Baduraka , który przyjechał na miejsce ich trochę utemperował , burmistrz dzwonił również do Kołodziejczaka , a jak się sytuacja rozwinie to się zobaczy , póki co chłopaki mają stać tam całą noc 

To tylko pokazuje bezczelność ludzi którzy uczestniczą w zorganizowanej grupie przestępczej 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    444

Stawką są grube miliony złotych. Tu nie bedzie czystej gry i pokrzykiwań  jednej grupki ludzi na drugą...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487
17 minut temu, Marl napisał:

Tam w Woli Żydowskiej  sa dwie firmy: " Złote ziarno" i " Rafał Karp" . 

Obydwie na liście wielkich importerów. Z moich informacji wynika , ze to zarząd " kaarpia" ma takie pomysły z rozwalaniem blokad. 

I Karp z tego co można się doszukać na tej liście jest pod kilkoma pozycjami , że w sumie przewyższa nawet złote ziarno w ściąganiu zbóż z Ukry , to można powiedzieć że Świętokrzyskie ściągnęło więcej zboża niż reszta Polski . SZOK i NIEDOWIERZANIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4168
16 minut temu, PAN88 napisał:

Do wyborów do eurokołchozu będą gadać że trzeba rozmawiać o problemie. A po nich wszystkich będą mieli w 4 literach i pałowanie na protestach. Zobaczysz że nikt żadnego nie zrobi tak jak zobaczysz jak w tym roku pokażą Marsz Niepodległości 

My musimy żądać  podjęcia decyzji do 7  Kwietnia   ! i to będzie pierwsze rozliczenie  , ministrowi  Siekierskiemu nie wolno pozwolić na nawijanie makaronu na uszy do końca czerwca , a po wyborach powiedzą wita rozumita  nic się nie dało zrobić   !

1 minutę temu, mysza103 napisał:

I Karp z tego co można się doszukać na tej liście jest pod kilkoma pozycjami , że w sumie przewyższa nawet złote ziarno w ściąganiu zbóż z Ukry , to można powiedzieć że Świętokrzyskie ściągnęło więcej zboża niż reszta Polski . SZOK i NIEDOWIERZANIE 

Przyjedziemy do Kielc na Agrotech Was rozliczyć  !

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    215
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

 

Mądrala pewnie jest z okolic Zamościa no i oczywiście  nasza gwiazda  galan 99

I CO ze z Zamościa Czy napisałem coś nie zgodnego z prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487
2 minuty temu, Wicherek napisał:

My musimy żądać  podjęcia decyzji do 7  Kwietnia   ! i to będzie pierwsze rozliczenie  , ministrowi  Siekierskiemu nie wolno pozwolić na nawijanie makaronu na uszy do końca czerwca , a po wyborach powiedzą wita rozumita  nic się nie dało zrobić   !

Przyjedziemy do Kielc na Agrotech Was rozliczyć  !

Co znaczy WAS ? Przyjedziecie na AGROTECH  to pomożecie NAM , ICH rozliczyć (tych którzy ściągali to zboże ) , a nie że piszesz że WAS , bo to zabrzmiało tak jak byś mnie czy drugiego miał rozliczać za coś 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4168
3 minuty temu, Mądrala napisał:

I CO ze z Zamościa Czy napisałem coś nie zgodnego z prawda

Nie czytałeś wcześniejszego posta , szukają ludzi z okolic Zamościa którzy zrobią zdjęcia przeładunku zboża na obwodnicy Zamościa   ( kogoś miejscowego   ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22

I dziwić się że tu jest wiecznie najtaniej, zamiast kupować miejscowe to się ściąga uj wie co i skąd

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4168
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, mysza103 napisał:

Co znaczy WAS ? Przyjedziecie na AGROTECH  to pomożecie NAM , ICH rozliczyć (tych którzy ściągali to zboże ) , a nie że piszesz że WAS , bo to zabrzmiało tak jak byś mnie czy drugiego miał rozliczać za coś 

To był żart  , W ubiegłym roku po proteście  policjant jak nas spisywali  ( po odczytaniu moich danych z kompa  )   strszył mnie że mogę stracić pozwolenie na broń za takie traktowanie władzy 

Edytowano przez Wicherek
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3529
17 minut temu, Mądrala napisał:

I CO ze z Zamościa Czy napisałem coś nie zgodnego z prawda

To prawda że w Zamościu leżą ptaki zatrute ukraińskim ziarnem ?? Jest parę filmików na ten temat ale czy to prawda ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4168
Napisano (edytowany)

1

 

Edytowano przez Wicherek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    258

Odnośnie prowokacji, coś takiego wpadło mi z sieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    215
28 minut temu, marks50 napisał:

To prawda że w Zamościu leżą ptaki zatrute ukraińskim ziarnem ?? Jest parę filmików na ten temat ale czy to prawda ?

Nie słyszałem. Ale może ktoś ma jakieś informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2312
2 godziny temu, driver24 napisał:

Dlatego właśnie trzeba unikać takich sytuacji jak ten jeden transparent. Na takim czymś tylko dużo stracimy i nic nie załatwimy, a tu jeszcze parę osób przyklaskuje. Po prostu brak słów. 

Niech jeszcze kolejny że swastyka wyskoczy, bo czemu nie. Będzie takie poparcie społeczne naszych działań że szok.

CO JESZCZE CHCESZ STRACIĆ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3529
Napisano (edytowany)

Nie wiadomo kogo bardziej nie lubic na tym spotkaniu :) . Kombinuja , konspirują . Nawet wiem gdzie to będzie ale nie powiem :) bo sie zlęknął . Ciekawe czy będą tańce na tym spotkaniu :)  wszak to rocznica :)   

Pewnie urszule fon nogaj też przywiozą , zróbmy niespodzianke i obstawmy wszystkie przejścia by nie dojechali . Plan taki by zacząć o 5.00 rano bo spotkanie ma być bardzo wczesnie . Zapewne na granicę doleca śmigłowcem PL bo ten jest szykowany i oblatywany od kilku dni :) 

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4168

Rolnicy powinni eskortować  Tuska na granicę od samej  Warszawy   !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj