Polecane posty

Damianek20    2042
27 minut temu, Stach123 napisał:

dlugin był również film jak na zjeżdzie z ronda jak  stał gamoń z przyczepą , dojechała karetka powyła i pojechała innym zjazdem , na dodatek jakaś cipk... próbowała gamonia wytłumaczyć że protestujący wcześniej zrobili plan protestu i karetka mogła obrać odpowiedni kurs . Jak by nie korektor to byś baranku robił błedy ortograficzne w nazwisku  haha

Protestów nie było i karetka nie chciała przyjechać po chorego a jak przyjechała to albo go nie zabrała albo woziła od szpitala do szpitala aż wreszcie umarł. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2281
27 minut temu, alfa napisał:

Utrzymuje się z rolnictwa mam teraz i inne źródła dochodu ale jeśli chodzi o gospodarstwo to jest na oddzielnym koncie i widzę jak jest.  Przyznaj że w ostatnie dwa lata ludzie kasy nachapali setki z gospodarstw . I wytłumacz czemu nie sprzedawali w żniwa jak byla cena dobra tylko czekali nie wiadomo na co . Dopłaty do nawozu i kukurydzy i pszenicy dają . Maszyn nabrane na wyrost dzierżawy nawet po 5 tys i tu mi mówisz że jest źle ? Dopłat kto chciał dostanie więcej.  Ja mam i krowy i pszenice i kukurydze na sprzedaż . Wszystko poszło na pasze po 850 netto . Doplat dali obszarowe większe jak do tej pory czego chcieć więcej ? My którzy mamy mleko jak pszenica w 2011 12 była pasza do 1200 zł to my mieliśmy za mleko w mlekpolu 1zl a w małych podmiotach 70 gr wyszedł ktoś na strajk ? Później rok 2014 mleko 2.2 brutto by w bodajże 2015 16 znów 1.05 a gdzie nigdzie 70gr wyszedł ktoś na ulicę ?  Niestety były 2 lata grube na zbożu może będą 2 chude ale z tymi wszystkimi dopłatami i tak kasy zostanie .  Tak samo ojdana nakupowal Fendt idealow i UJ wie czego i protestuje . 

 Co mnie obchodzi twoje mleko ze miałeś po 1zl, nie rozumiesz JAKI to towar idzie? Spleśniały, zgnity, kupuje dla dzieciaka chrupki, a tam MADE BY UKRAINE gdzie w składzie jest kukurydza. MOŻESZ mieć i po 30gr mleko ch*j mnie to obchodzi, moje dziecko i innych nie będzie jadło tego syfu ty MATERIALISTO! 

MOŻE JAK BĘDZIESZ MIAŁ DZIECKO TO ZROZUMIESZ. 

 

Messenger_creation_32048703-49bf-4ffc-9eaa-5f60b0bbfc93.jpeg

Messenger_creation_2372b09a-c366-4895-b1ab-cf8388a2645e.jpeg

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    971
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Ściemnianie i tyle. Aby sprawę przeciągnąć do wyborów, a potem będziemy miech chłopków w 4 literach.

Dlatego nie pozwólmy na to, to jedyna teraz okazja, nigdy wcześniej nie było tak licznych protestów rolników na taką skalę w Polsce jak i w Europie., Jak teraz im się odpuści to następnym razem już takiej siły nie zbierzemy.

Edytowano przez Zbyszek3939
  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1204
10 minut temu, Tomek90 napisał:

 Co mnie obchodzi twoje mleko ze miałeś po 1zl, nie rozumiesz JAKI to towar idzie? Spleśniały, zgnity, kupuje dla dzieciaka chrupki, a tam MADE BY UKRAINE gdzie w składzie jest kukurydza. MOŻESZ mieć i po 30gr mleko ch*j mnie to obchodzi, moje dziecko i innych nie będzie jadło tego syfu ty MATERIALISTO! 

MOŻE JAK BĘDZIESZ MIAŁ DZIECKO TO ZROZUMIESZ. 

 

Messenger_creation_32048703-49bf-4ffc-9eaa-5f60b0bbfc93.jpeg

Messenger_creation_2372b09a-c366-4895-b1ab-cf8388a2645e.jpeg

Towar nie idzie zgnity zgnita to była ta kukurydza z filmu która stoi tam rok na granicy . Mam pewnie trochę większe od twoich dzieci . Uważam że  ci co mają krowy nie powinni protestować  bo za mleko cena dobra kasy za dobrostan można nabrać gromadę . Dla mnie mogą być i ukraińskie chrupki ja znajdę polskie oby kasa się zgadzala choć nie ukrywam że wk***ia że połowa rzeczy z Ukrainy w sklepie 

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541

Nie każdy sprawdza skąd towar , by trzeba godzine w sklepie siedzieć ,

To prawda że jak krowy na uwięzi, to nie idzie dostać za dobrostan , bo nigdy tym sie nie interesowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2281
9 minut temu, alfa napisał:

Towar nie idzie zgnity zgnita to była ta kukurydza z filmu która stoi tam rok na granicy . Mam pewnie trochę większe od twoich dzieci . Uważam że  ci co mają krowy nie powinni protestować  bo za mleko cena dobra kasy za dobrostan można nabrać gromadę . Dla mnie mogą być i ukraińskie chrupki ja znajdę polskie oby kasa się zgadzala choć nie ukrywam że wk***ia że połowa rzeczy z Ukrainy w sklepie 

Chcesz poświęcać czas w sklepie na każdy produkt czy nie jest rakotwórcze?? 

 

Byłem w weekend na granicy, kolega poszedł w nocy przez bagna na wagony to wiem jaki tam towar. 

Skoro masz dzieci to może nie powinieneś nazywać się rodzicem? Jedynie sam jesteś w stanie kontrolować co kupujesz w sklepie, a co poza sklepem? Restauracje? Bary? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1204

Ja rozumiem cię całkowicie i popieram z żywnością ale protesty nic nie dadzą to i tak będzie szło 

  • Confused 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2281

Jeśli ty i inni będą tak twierdzić to napewno nic nie dadzą. Dostałeś dopłaty do zboża w tamtym roku myślisz za co? Myślisz ze jakby rolnicy nic nie protestowali, rząd dałby sam z siebie? 

Rolnik siedzi cicho. Minister:macie rolnicy dopłaty do zboża bo patrzę ze zboże tanie i nawozy drogie.

Tak sam z siebie. 

Co z tego ze sprzedałeś po 850 pasze, jak teraz niema po tyle konsumpcji i nie będzie w żniwa. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9276
13 minut temu, Tomek90 napisał:

Jeśli ty i inni będą tak twierdzić to napewno nic nie dadzą. Dostałeś dopłaty do zboża w tamtym roku myślisz za co? Myślisz ze jakby rolnicy nic nie protestowali, rząd dałby sam z siebie? 

Rolnik siedzi cicho. Minister:macie rolnicy dopłaty do zboża bo patrzę ze zboże tanie i nawozy drogie.

Tak sam z siebie. 

Co z tego ze sprzedałeś po 850 pasze, jak teraz niema po tyle konsumpcji i nie będzie w żniwa. 

Idąc takim tokiem rozumowania 2 lata temu sprzedawałem po 1300 , tylko trzeba patrzeć na to, co będzie, a nie na to co raz w historii 30 lat było.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119
37 minut temu, miwigos napisał:

Nie każdy sprawdza skąd towar , by trzeba godzine w sklepie siedzieć ,

To prawda że jak krowy na uwięzi, to nie idzie dostać za dobrostan , bo nigdy tym sie nie interesowałem 

Czlowieku, na łańcuchu? A po ? Kto by to bydlo wiazaľ

17085108624221360891188436133956.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2281
Napisano (edytowany)

Nikt nie mówi 1300, ale 900-950.

Jakościowa 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
2 godziny temu, Stach123 napisał:

dlugin był również film jak na zjeżdzie z ronda jak  stał gamoń z przyczepą , dojechała karetka powyła i pojechała innym zjazdem , na dodatek jakaś cipk... próbowała gamonia wytłumaczyć że protestujący wcześniej zrobili plan protestu i karetka mogła obrać odpowiedni kurs . Jak by nie korektor to byś baranku robił błedy ortograficzne w nazwisku  haha

Pingle sobie załóż bo nikogo w tym ciągniku nie było 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234

to zatrzymanie z tym napisem pokazuje jacy jesteśmy beznadziejni jako związek jako jedność rolnicza..we Francji to Ci co by się upomnieli i tego chłopa chcieli skarcić, dostaliby po głowie i gnojowicą po samochodach...

PRZECIEŻ TA NAGONKA JEST TERAZ CELOWA I NA RĘKĘ WSZYSTKIM ŻEBY CHŁOPI SIĘ WYSTRASZYLI JAK DZIK SOSNY I ZOSTALI W DOMACH!!

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
14 godzin temu, alfa napisał:

Nie przesadzaj człowieku że tak źle a zamiast karabinu zaopatrz się w psychologa i psychiatre 

ok jest bardzo dobrze, a polscy rolnicy wyszli na ulicę bo chcieli pokazać poparcie dla działań ue i polskiego rządu i jak to dobrze im się żyje w tym kraju miodem i mlekiem płynącym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Dla mnie gość z flaga zsrr powinien być od razu sprowadzony do porządku przez innych uczestników protestu. Flaga i transparent powinien być natychmiast usunięty. Chodzi o to że protestujemy i każde potknięcie będzie od razu podchwytywane przez naszych przeciwników. Potem od razu w błyskawicznym tempie rozchodzi się w mediach i w żadnym wypadku nam to nie pomoże.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
6 godzin temu, alfa napisał:

Nie wiadomo który ale reszta debili co razem była się cieszyli i nie nakazali zdjąć . Wogole trochę za dużo tych haseł anty unijnych i brukselskich bo żeby nie ta Bruksela to nie jeden zamiast zielonym jeździłby 914 . Tak samo hasła o rudym też raczej nie pomagają bo jednak to on teraz ma władzę i jak widzi te napisy to raczej się nie cieszy . Zresztą i z tymi protestami to sie ludziom w d*pach przewala przeżywają jak by jakaś tragedia byla w rolnictwie a jest wcale bardzo dobrze ale co tam wyjdą chłopy popłaczą i może jakaś dopłatę wydra 

właśnie żeby nie ta unia to nie było by takich nierówności na wsi, było by biedniej ale uczciwej i sprawiedliwej 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306

Niektórym tego nie przetłumaczy.  Byłem w Dorohusku z poniedziałku na wtorek w nocy to nie którzy nie przyjechali na protes i pomoc tylko k**wa na festyn. Aby za***ac mordę. Przez takie osoby tracimy w oczach ludzi. I możemy stracić to o co tyle walczymy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    175
Napisano (edytowany)

https://vm.tiktok.com/ZGeAPmyn3/.                                                               Ukraiński celnik czy tam ktoś siedzi sobie w aucie na bocznicy w Medyce...

Edytowano przez zbyszek8201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    200

za taką interwencje poselską już powinien być bez imunitetu i pomału się powinien na bezrobociu rejestrować  albo u specjalisty 

38 minut temu, dlugin napisał:

Pingle sobie załóż bo nikogo w tym ciągniku nie było 🤣🤣🤣

dlugin ja to widziałem że tam kierowcy nie było , ale tam kierowca powinien być 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2281
25 minut temu, PanPawel napisał:

Niektórym tego nie przetłumaczy.  Byłem w Dorohusku z poniedziałku na wtorek w nocy to nie którzy nie przyjechali na protes i pomoc tylko k**wa na festyn. Aby za***ac mordę. Przez takie osoby tracimy w oczach ludzi. I możemy stracić to o co tyle walczymy.

Ja tez w pewnym momencie poszedłem poszedłem do samochodu piwo pić bo mnie wkurwiło jak izba jako przewodniczący tam puszczali więcej jak 1 Tir na 1 godzinę, zmieniło się to jak Ukrainiec poddtarł dupczaka nasza flaga. Czy potrzeba impulsu takiego? Blokada to blokada, bo spożywka jedzie nie może stać bo się zepsuje, a oni mogli zepsuta kukurydzę do nas? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2265

Jak byliśmy w tamtym tygodniu to samo było, wpuszczali po kolei kilku baranów latało i machało żeby wjeżdżali Ukraińcy, później jak jeden nie chciał dokumentów pokazac i krzyczał że że polski nie ma to dopiero się ogarneli, chodzą i gadają że strajk rozwiążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1846

Gdzie są gieroje co chcieli blokować centra logistyczne zachodnich korporacji, bo to od tych sieci ,zaczęło się ściąganie wschodniego dobrdziejstwa i to one głównie wprowadzają na rynek ten towar, coś wszyscy nabrali wody w usta  po zapowiedzi pewnej sieci że w razie czego to wystawi rachunek 120 mln zł, nawet nikt się nie odważył skomentować tego ordynarnego szantażu, lepiej wyzywać się na rolniku który publiczne wyraził to co 20-30%mysli po cichu na temat obecnych polityków polskich i unijnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620
40 minut temu, driver24 napisał:

Dla mnie gość z flaga zsrr powinien być od razu sprowadzony do porządku przez innych uczestników protestu. Flaga i transparent powinien być natychmiast usunięty. Chodzi o to że protestujemy i każde potknięcie będzie od razu podchwytywane przez naszych przeciwników. Potem od razu w błyskawicznym tempie rozchodzi się w mediach i w żadnym wypadku nam to nie pomoże.

I to mnie najbardziej wstrząsnęło, że nikt nie zareagował tym samym to zaaprobował.  Gościa powinni inni rolnicy spacyfikować, mam nadzieje że zostanie przykładnie ukarany i na koniec wręczyć mu bilet do jego ukochanego putina i zsrr niech sobie tam żyje. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    200

po jednej jak i po drugiej stronie granicy są tacy co im zamknięcie granicy odpowiada i to trzeba mieć na uwadze 

no ale co się chłopu dziwić jak poseł lata z cygarem w pysku i przeklina na dodatek chce legitymować biednych pracowników 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj