Polecane posty

chuck00    207

Tasomix, Piast Pasze, Adros Pasze

Pszenica 680-700zl netto 

Pszenżyto 620-650zł netto

  • Thanks 1

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Bartłomiej Szajner   ( jeden z organizatorów  a znam kilku  )   startował na posła  z Konfederacji   !   Popieram Konfederację i nie umniejszaj ich roli w tym proteście   !

Bardziej PSL nas sprzeda     ! minister nie zrobi szkody interesom Komorowskiego  , największego importera zbóż z Ukrainy i głównego sponsora PSL 

A kogo ty wicherek nie popierałeś w ostatnich latach ? Sam od 2 kadencji głosuję na Konfederację , ale Tobie w te poparcia to jakoś nie wierzę , bo już byliśmy świadkami że w ciągu ostatnich 6 miesięcy , miotałeś się od jednej do drugiej strony 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theta    151
Napisano (edytowany)

lokalne skupy 500-550 - 600zł pszenica paszowa , a dziś na giełdzie czerwono i po 195 EUR  na maj 2024 to jest cena port we Francji 12,5 % także ten, jak ruszy reszta na wiosnę z magazynów od marca to będzie dopiero dramat bo ktoś to jednak wykorzysta , Ukraina tymczasem 

https://www.nasdaq.com/articles/ukraines-feb-grain-exports-3.2-mln-t-so-far-ministry-says

Edytowano przez theta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1996
Napisano (edytowany)
9 godzin temu, ws71 napisał:

Na jakiej podstawie twierdzisz ze nielegalnie,wbrew prawu?, ostatnio jest awantura o 400 tys t rosyjskiego zboza ktore poszło na Hiszpanię, wszystko jak sie okazało było w pełni zgodne z unijnym prawem.

W kontekście fatalnej pracy celników, chodzi mi głównie o sytuację na przejściach granicznych z Ukrainą. Na litewskich pewnie jest podobnie i ruskie towary wjeżdżają bez badań, bo to dla korporacji.

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4172
47 minut temu, mysza103 napisał:

A kogo ty wicherek nie popierałeś w ostatnich latach ? Sam od 2 kadencji głosuję na Konfederację , ale Tobie w te poparcia to jakoś nie wierzę , bo już byliśmy świadkami że w ciągu ostatnich 6 miesięcy , miotałeś się od jednej do drugiej strony 

To wszystko przez mocne trunki   ! a tak na poważnie to już pisałem że chciałem obalić pis i bałem się, że Konfederacja pójdzie z nimi w koalicję , teraz po wykonaniu planu nie widzę innej nadziei dla rolników jak  Konfederacja , szczególnie do PE    !

  • Like 6
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46
3 godziny temu, PanPawel napisał:

To dzisiaj i my będziemy w 4 osoby koło 22

Najciężej się robi od 2 do 7, im bliżej 7 tym ciężej. Tak sobie siły rozłóżcie żeby dotrwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500

k**wa jego mać właśnie pojechał na Ukrainie potężny skład naszych polskich nawozow, jestem na tel nie mam linka ale już lata w obiegu... Pewnie za pół ceny w ramach pomocy....

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5384

oni nam tanie pszenice a my im tanie nawozy, wszystko gra 

  • Confused 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4172

Jutro rozpoczyna się nowy protest w Brodach koło Szczebrzeszyna , mają umówionych 150 traktorów i mają blokować tory , organizatorzy zapraszają   !

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    307
37 minut temu, Jacolino napisał:

Najciężej się robi od 2 do 7, im bliżej 7 tym ciężej. Tak sobie siły rozłóżcie żeby dotrwać. 

Niestety o 5 musimy już wrócić. Bo znajomy do pracy A ja jadę ciągnikiem na protest z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5384
15 minut temu, Tigon napisał:

k**wa jego mać właśnie pojechał na Ukrainie potężny skład naszych polskich nawozow, jestem na tel nie mam linka ale już lata w obiegu... Pewnie za pół ceny w ramach pomocy....

https://www.facebook.com/GROjdana/videos/291997606964207/

  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
5 godzin temu, Wicherek napisał:

Mój znajomy na tych torach krzyczy do policjanta ,że zaraz ci przypie..dolę , to jest gdzieś na filmiku , widziałem to i nie mogę go teraz    znaleźć  żeby mu to pokazać  , jak ktoś ma ten film to proszę o link

Taki starszy gościu? Jak tak to krzyczał że przypi..doli ten który przysłal tu tych policjantów i wymachwał kijem od flagi , byłem przy tym

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3532
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Tigon napisał:

k**wa jego mać właśnie pojechał na Ukrainie potężny skład naszych polskich nawozow, jestem na tel nie mam linka ale już lata w obiegu... Pewnie za pół ceny w ramach pomocy....

Jak w Polsce by wozić takie ilości saletry to prokurator łeb by urwał , jak na ukrainę wiozaa cały skład saletry nikt nie widzi niebezpieczeństwa . A  co by było gdyby nastała kraksa czy wykolejenie ??? To po Dorohusku została by dziura az po Chełm , dlaczego nikt tego nie kontroluje . Nie powiem że ten temat był kiedys przerabiany w Hrubieszowie gdy zwożono nawozy ze wschodu i z powodu przepisów BHP zabroniono zwozenia saletry oraz składowania ,motywując to tym że wybuch zmiótł by miasto . Teraz jak juz trzeba wieźć nawozy w druga stronę żadne przepisy nie musza być spełniane . jak działa saletra mielismy przykład w Libanie (Bejrut) . jak widać nikt wniosków nie wyciąga z tego , nadal łamane sa przepisy , a co bedzie jak znów sie rakieta zabłąka ??? przewóz saletry nie powinien przekraczać składu samochodowego a nie wiozą 1000 ton !!!!!! Kto jest aż tak nie odpowiedzialny ???? Niech prokuratura się tym zajmie .

Edytowano przez marks50
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    989

A skąd ich teraz nabrać połowę bodnar odwołał a reszta zajęta aferami pisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4172
34 minuty temu, Zdzinio napisał:

Taki starszy gościu? Jak tak to krzyczał że przypi..doli ten który przysłal tu tych policjantów i wymachwał kijem od flagi , byłem przy tym

ten sam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3532

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-minister-napisal-list-do-rolnikow-i-poinformowal-o-sukcesie-,nId,7341581

jednak Siekierski bierz pół tych tabletek . opowiadasz bzdury o handlu z ukrainą bo na ukrainę wywieźliśmy spozywki tylko za niecały miliard więc jak róznica może wynosić 3,5 mld ???? Chyba ze w bilansie handlu liczycie ze wysyłacie paliwo , amunicję a oni na to miejsce głównie zboża to wychodzi na to ze to polski rolnik dozbraja ukraińców a w zamian niszczony jest ich zbożem . Logika wariat . Granica ma być zamknięta w naszą stronę a jak chcą ukraińce zamknąć w druga to się obejdziemy bez sprzedaży paliwa do nich i pomocy "humanitarnej " :) . p5zestań dziadku siekierski manipulowac danymi . granica ma być zamknięta a jak chcesz bilaansować handel to na równych zasadach . i nie tylko w gotówce ale i w tonażu . Szukaj Siekierski głupszych od siebie by uwierzyli w twoja propagandę że Polska straci jak nie będzie handlu z ukrainą . Jeszcze mechaniczny waldemar sie uruchamia co oznacza ze musiał posmarowac Siekierskiemu , przynajmniej mamy sprawę jasna że teraz to musimy obalić rząd który chce nas sprzedać za ukraińskie srebrniki .

  • Like 3
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2092

KANAŁ ZERO UWAGA!!!

W komentarzach było dużo głosów, żebyśmy zajęli się tematem rolników.

No to w środę o 20:00 wielka debata o rolnictwie. Wsród gości minister Kołodziejczak.

Zapraszamy! 💪

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9057
53 minuty temu, marks50 napisał:

Jak w Polsce by wozić takie ilości saletry to prokurator łeb by urwał , jak na ukrainę wiozaa cały skład saletry nikt nie widzi niebezpieczeństwa . A  co by było gdyby nastała kraksa czy wykolejenie ??? To po Dorohusku została by dziura az po Chełm , dlaczego nikt tego nie kontroluje . Nie powiem że ten temat był kiedys przerabiany w Hrubieszowie gdy zwożono nawozy ze wschodu i z powodu przepisów BHP zabroniono zwozenia saletry oraz składowania ,motywując to tym że wybuch zmiótł by miasto . Teraz jak juz trzeba wieźć nawozy w druga stronę żadne przepisy nie musza być spełniane . jak działa saletra mielismy przykład w Libanie (Bejrut) . jak widać nikt wniosków nie wyciąga z tego , nadal łamane sa przepisy , a co bedzie jak znów sie rakieta zabłąka ??? przewóz saletry nie powinien przekraczać składu samochodowego a nie wiozą 1000 ton !!!!!! Kto jest aż tak nie odpowiedzialny ???? Niech prokuratura się tym zajmie .

Powinno jebnąć właśnie i skończyło by się wożenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1208

Protestujący powinni udać się do Jarosława bo chyba on najbardziej utożsamia się z kościołem i dowiedzieć się gdzie ta zakonnica kierowała towar czy to oby czasem nie ojciec z Torunia na tym się bogaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanio2011    151

Teraz zamiast syfem na granicy zajmuja sie galareta miesna co ukra ukatrupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7697
9 godzin temu, marks50 napisał:

Jak w Polsce by wozić takie ilości saletry to prokurator łeb by urwał , jak na ukrainę wiozaa cały skład saletry nikt nie widzi niebezpieczeństwa . A  co by było gdyby nastała kraksa czy wykolejenie ??? To po Dorohusku została by dziura az po Chełm , dlaczego nikt tego nie kontroluje . Nie powiem że ten temat był kiedys przerabiany w Hrubieszowie gdy zwożono nawozy ze wschodu i z powodu przepisów BHP zabroniono zwozenia saletry oraz składowania ,motywując to tym że wybuch zmiótł by miasto . Teraz jak juz trzeba wieźć nawozy w druga stronę żadne przepisy nie musza być spełniane . jak działa saletra mielismy przykład w Libanie (Bejrut) . jak widać nikt wniosków nie wyciąga z tego , nadal łamane sa przepisy , a co bedzie jak znów sie rakieta zabłąka ??? przewóz saletry nie powinien przekraczać składu samochodowego a nie wiozą 1000 ton !!!!!! Kto jest aż tak nie odpowiedzialny ???? Niech prokuratura się tym zajmie .

To po Dorohusku została by dziura az po Chełm , dlaczego nikt tego nie kontroluje .

Jak nie kontrolują wszystko jest ustawione i dogadane w 100 % .

Odbywa się wedle planu . 

1 minutę temu, Alanio2011 napisał:

Teraz zamiast syfem na granicy zajmuja sie galareta miesna co ukra ukatrupila

Temat zastępczy że w kraju jest większa trucizna sprzedawana .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500

Ukraina 1989 rok 54 mln mieszkańców 2000 49 mln, 2010 44 mln. Przypadek ? Smacznego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj