jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

nie    2083
12 godzin temu, hubertuss napisał:

Jak z tym ruskim szpionem. Pis go wsadził na szczyty sądownictwa a teraz szuka winnych dookoła.

posłuchaj, to może zmądrzejesz trochę

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
Roman176 napisał:

a i b 

Co a i b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672
Napisano (edytowany)

Polska ponownie po 35 latach swojej pełnej niepodległości staje w obliczu wyzwania jakimi są od Wschodu Niemcy, które aspirują do statutu hegemona w Europie (w tym kierunku idzie perspektywa zmian traktatowych w Unii Europejskiej) oraz od Wschodu – Rosja, której długookresowym celem jest pełne podporządkowanie geopolityczne Europy Środkowo-Wschodniej, a docelowo całej Europy. Polska zatem ponownie znajduje się w Strefie Zgniotu i tylko rozsądna i świadoma współczesnych wyzwań oraz potrafiąca zidentyfikować swoje interesy polityka państwa polskiego będzie dobrą odpowiedzią na obecną – trudną i skomplikowaną rzeczywistość.

http://pressmania.pl/polska-ponownie-znajduje-sie-w-strefie-zgniotu/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2ZzHL3gJtvIx_PLZLnymxr4KbkumcicD1qy2XGakKmEeRvAwT__d62Rtg_aem_AQhaHKrFwrlLGrDbeiBIpVfzZ1rrioqLaVBgqD9T-R4HY

Podpisanie aktu bezwarunkowej kapitulacji Niemiec nastąpiło 8 maja 1945 roku o godzinie 22:43 czasu środkowoeuropejskiego. W tym momencie w Moskwie był już 9 maja, godzina 00:43. Akt kapitulacji wszedł w życie zatem analogicznie: 8 maja o godzinie 23:01, a dla Rosjan 9 maja o godzinie 1:01

 

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8551
7 godzin temu, nie napisał:

posłuchaj, to może zmądrzejesz trochę

Bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6466
59 minut temu, galan99 napisał:

Polska ponownie po 35 latach swojej pełnej niepodległości staje w obliczu wyzwania jakimi są od Wschodu Niemcy, które aspirują do statutu hegemona w Europie (w tym kierunku idzie perspektywa zmian traktatowych w Unii Europejskiej) oraz od Wschodu – Rosja, której długookresowym celem jest pełne podporządkowanie geopolityczne Europy Środkowo-Wschodniej, a docelowo całej Europy. Polska zatem ponownie znajduje się w Strefie Zgniotu i tylko rozsądna i świadoma współczesnych wyzwań oraz potrafiąca zidentyfikować swoje interesy polityka państwa polskiego będzie dobrą odpowiedzią na obecną – trudną i skomplikowaną rzeczywistość.

http://pressmania.pl/polska-ponownie-znajduje-sie-w-strefie-zgniotu/?

Ja pierdzielę. Ale bełkot. Opisywanie oczywistej oczywistości. Przecież to nie problem obrócić wieże o 180 stopni i naparzać w drugą stronę. Przynajmniej dla mnie. Aby wieża się obracałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

@nie po co mam słuchać waszej propagandy. Oni was muszą jakoś urabiać, że nie są ruskimi onucami i że nie działają na szkodę Polski. Ale sam Piewiak Łukasz autor kariery szpiona Szmyta mówi, że może być ich więcej. Demontaż służb za pisu i skierowanie ich głównie na opozycję teraz się na naszym kraju mści. Służby nie interesowały się, że Szmyt w czerwcu 2023 jeździł na Białoruś z która mamy bardzo napięte stosunki bo koleś był z pisu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3062
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Co a i b?

klasa ziemi - jest III a i b ,tak samo IV klasa. i VI z


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, witejus napisał:

Bardzo mało prawdopodobne.

Z autopsji piszesz? Ty zawsze wiesz co napisać.😄 Nie dasz rady merytorycznie jak zawsze to chociaż ci lżej jak ubliżysz. Rozumiem.

A jakiś Samer zatrudniony w spółce Orlenu przez Obajtka powiązany z Hamasem to co to jest? Pis lgnie do szubrawców szubrawcy lgną do pisu i jakieś zero tego nie zmieni. Swoją droga chłop dobrze nazwał ten kanał. Zero. Zero prawdy zero czego kolwiek.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
jacus napisał:

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Co a i b?

klasa ziemi - jest III a i b ,tak samo IV klasa. i VI z

Wiem, że jest. Zobacz co tam napisałem ja, nie Romek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7672
2 godziny temu, mirro napisał:

Ja pierdzielę. Ale bełkot. Opisywanie oczywistej oczywistości. Przecież to nie problem obrócić wieże o 180 stopni i naparzać w drugą stronę. Przynajmniej dla mnie. Aby wieża się obracałą.

Przecież to nie problem obrócić wieże o 180 stopni i naparzać w drugą stronę

Naparzać na 2 strony jak to zrobisz ?. 

Skromna parada w Moskwie .

Na paradzie zaprezentowano 61 sztuk sprzętu wojskowego. Należą do nich pojazdy opancerzone Tigr, Kamaz i Ural, systemy rakietowe Iskander-M, przeciwlotnicze systemy rakietowe Triumf, wyrzutnie systemów rakietowych Jars, a także transportery opancerzone.

Paradę zakończył przelot dziewięciu samolotów Su-30SM i MiG-29 należących do rosyjskich zespołów akrobacyjnych. Sześć samolotów szturmowych Su-25BM pomalowało niebo nad placem Czerwonym w barwach rosyjskiej flagi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3207

trochę przedwczesne pytanie ale jeśli w xujni pójdzie dalej w tym kierunku w jakim idzie to z czasem i to pytanie nabierze większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691
9 minut temu, Nieustraszony1044 napisał:

Może tam jest mniejszy reżim niż u ryżego 

To jedź tam. Oj ciągnie was pisowców na wschód. Już Karczewski mówił, że Łukaszenka to ciepły człowiek.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dysydent napisał:

trochę przedwczesne pytanie ale jeśli w xujni pójdzie dalej w tym kierunku w jakim idzie to z czasem i to pytanie nabierze większego sensu.

Dokładnie 

Przed chwilą, hubertuss napisał:

To jedź tam. Oj ciągnie was pisowców na wschód. Już Karczewski mówił, że Łukaszenka to ciepły człowiek.

Sam jesteś pisiowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6466
38 minut temu, galan99 napisał:

Przecież to nie problem obrócić wieże o 180 stopni i naparzać w drugą stronę

Naparzać na 2 strony jak to zrobisz ?. 

Tak jak Pan Prezydent radzi.:lol:

t_strzelanie_104.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3207
Napisano (edytowany)

parę lat temu jak na masę sadzili kartofle mówiłem że w/g mojej babki "wojna bedzie jak kartofli dużo sadzą" no i jest wojna
w tym roku znów naebali tych pyrów nad miarę no ale nie aż tyle aby miała być ta wojna na dwa fronty(?)

choć przyczyną że jeszcze więcej nie ma tych kartofli nie jest liczba przewidywanych frontów a to że sadzeniaki były za drogie
tak że tym razem to sam nie wiem jak to rozumieć:/

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    601
32 minuty temu, hubertuss napisał:

To jedź tam. Oj ciągnie was pisowców na wschód. Już Karczewski mówił, że Łukaszenka to ciepły człowiek.

Jednych ciągnie na wschód, innych ciągnie na zachód , w zależności od upodobania , tyle ,że działanie w interesie  innego państwa po stronie wschodniej jest oczywistą zdradą , a jeżeli chodzi o zachód - to pełen legal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6466
6 minut temu, andrzej78 napisał:

tyle ,że działanie w interesie  innego państwa po stronie wschodniej jest oczywistą zdradą , a jeżeli chodzi o zachód - to pełen legal .

Iiiiii w tym momencie koparki zburzyły pomnik płk. Kuklińskiego.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691
Napisano (edytowany)

Póki co nie złapano żadnych szpiegów działających w PL dla któregoś z państw zachodu. Myślę, że te państwa mają ważniejsze kierunki wysyłania szpiegów niż Polska.

A co do wschodu owszem fanie było by z nimi współpracować w pokoju i zgodzie. Niestety Rosja od czasów carskich poprzez komunę do teraz zawsze miała wobec nas imperialne zapędy i zawsze chciała nas traktować jako poddanego.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6466
Przed chwilą, hubertuss napisał:

Póki co nie złapano żadnych szpiegów działających w PL

Jak Maciarewicz włamywał się CEK NATO to myślisz że po co? Szpiegów łapać chciał.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    601
Napisano (edytowany)
21 minut temu, mirro napisał:

Iiiiii w tym momencie koparki zburzyły pomnik płk. Kuklińskiego.:lol:

Należy zacząć od kwestii , czy ówczesna Polska była niepodległa i przeciw komu skierowane były jego działania ?

14 minut temu, hubertuss napisał:

Póki co nie złapano żadnych szpiegów działających w PL dla któregoś z państw zachodu. Myślę, że te państwa mają ważniejsze kierunki wysyłania szpiegów niż Polska.

 

Wcale nie muszą wysyłać szpiegów , bo info mają podawane na tacy przez " swoich ". A i nie tylko o info chodzi , a wszelakie działania .

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3207
Napisano (edytowany)
Przed chwilą, hubertuss napisał:

Póki co nie złapano żadnych szpiegów działających w PL dla któregoś z państw zachodu. Myślę, że te państwa mają ważniejsze kierunki wysyłania szpiegów niż Polska.

polski wywiad wysyłający informację do centrali układu warszawskiego a wywiad polski natowski
to taki najmniej drastyczny przykład relatywizmu zdrady i punktów jej postrzegania

 

Przed chwilą, andrzej78 napisał:

Jednych ciągnie na wschód, innych ciągnie na zachód , w zależności od upodobania , tyle ,że działanie w interesie  innego państwa po stronie wschodniej jest oczywistą zdradą , a jeżeli chodzi o zachód - to pełen legal .

noo nawet zwłaszcza Ci których nigdzie nie ciągnie po za Polskę zawsze nawet w Polsce byli nazywani zdrajcami - co najciekawsze - tejże Polski

 

Przed chwilą, mirro napisał:

Iiiiii w tym momencie koparki zburzyły pomnik płk. Kuklińskiego.:lol:

czyli nie uda się zbudować polskiej drogi na podbudowie gruzu z pomników: gierka, Jaruzelskiego Piłsudskiego i teraz na razie jeszcze nie zgruzowanych tych Kuklińskich i długo jeszcze można wymieniać czyich że nawet do radziwiłłów się nie trzeba cofać? Kaczyńscy też kiedyś będą uważani za zdrajców jak się dominanci planety pozmieniają.

trudny temat? prawda? i taki niejednoznaczny

Przed chwilą, mirro napisał:

Jak Maciarewicz włamywał się CEK NATO to myślisz że po co? Szpiegów łapać chciał.:lol:

co najwyżej skaptować szpiegów jednej strony na rzecz drugiej a przy okazji akta wynieść stare co by się ta druga strona nie skapła kogo im nasprowadzał ;)

oj cholera - ten cały post trudny mi wyszedł i do rozwinięcia i zrozumienia

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2083

Sławomir Mentzen
Ale te 1,6 mld zł na dopłaty do zakupu używanych elektryków z Niemiec to majstersztyk.  

Nie wiedzieli Niemcy co robić z tymi używanymi elektrykami, których nikt nie chciał, to im Tusk problem rozwiązał :)

po to wysłali do polski swojego sługusa

teraz widać komu przyznali kpo, sobie i jeszcze powiedzieli żeby nie wymieniać na złotego tylko płacić w euro bo i tak wszystko do nich wróci 

 Süddeutsche Zeitung:

„Bruksela chce pokazać Polakom, że głosowanie za proeuropejskim rządem opłaca się zarówno politycznie, jak i finansowo”.

tak się dyma idiotów typu  @hubertuss

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj