jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Roman176    4662
3 minuty temu, Ulman napisał:

Gdzie tu jest napisane że dopłacam?

cię doili  podobno a teraz ? 

6 minut temu, Ulman napisał:

No ale osadźmy w ramy czasowe te twoje fakty. Ja to pisałem 1.12.23. Daj dane kiedy mieliśmy to drugie najtańsze paliwo w europie.

Paliwowy "cud nad Wisłą". Benzynę mamy już najtańszą w całej Unii

 

jesteś taki głupi ? 

8 minut temu, Ulman napisał:

Pisałeś że tylko Niemcy maja droższe paliwo. Potem napisałeś że w ostatniej kolumnie są dane za 100l i niby z tego wynika twoje przeonanie że mamy jedne z najdroższych paliw.

takie ze Słowacja gdzie nie ma rafinerii jest taniej Łotwa gdzie cały orlen zapatruje taniej niż nas ? 

8 minut temu, Ulman napisał:

Pisałeś że tylko Niemcy maja droższe paliwo. Potem napisałeś że w ostatniej kolumnie są dane za 100l i niby z tego wynika twoje przeonanie że mamy jedne z najdroższych paliw.

takie ze Słowacja gdzie nie ma rafinerii jest taniej Łotwa gdzie cały orlen zapatruje taniej niż nas ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

teraz tak samo , a czego oczekiwałeś?  Jedni i drudzy to socjaliści tyle że o innych odcieniach. A ile mnie doją będzie widać na koniec roku po wyniku orlenu bo tylko to jest parametr który można porównać. To które mamy miejsce w rankingu najtańszych paliw nie mówi kompletnie nic o marży jaką nakładają rafinerie i nie wiem czemu się z tym pultasz.

No ale wróćmy do tego skąd ci wyszło że mamy drugie  najdroższe paliwo w eu na podstawie tych danych? Ceny oleju napędowego w Europie (e-petrol.pl)

Jak to wyliczyłeś skoro twierdzisz że liczyć umiesz?  

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    325

Czekam na zakaz nauki w Polskich szkołach i początek zajęć neohitlerjugend. Hodowla kandydatów do czołgów nie bierze się znikąd.  Czy ktoś z Was zastanawiał się nad tym jaka broń jest najwydajniejsza na froncie.  No bo tak, Ukraińcy skonsumowali już  pomoc o wartości ok. 200 mld USD, co można przełożyć na 450 000 Rosjan  zabitych i rannych od początku wojny. Po przeliczeniu wychodzi ,że na każdego wyeliminowanego Rosjanina wydano 444 000 USD. Wprost oznacza to że ani czołgi, ani rakiety, jak również drony nie są wydajne, a tym samym tanie.  W tym świetle jaki sens było kupować za dziesiątki miliardów czołgi, samoloty, rakiety drony i inne gówno, skoro tak samo dobre były by łuki i strzały, noże i siekiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5600

Pewnie cyfry wyglądają inaczej bo upaińcy większość pomocy rozkradli.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6480
7 godzin temu, Roman176 napisał:

ak ówczesny minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz nakazał służbom podczas Marszu Niepodległości w 2013 roku spalić budkę pod ambasadą Rosji,

I Co? Myślisz że polecę na Sienkiewicza głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    325

Te same podchody , ci sami harcerze. Od rosyjskiej budki i od gazowania rolników. Specjaliści od imprez masowych, chociaż z ustawieniem nagłośnienia trudniej im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1699
10 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Nowy rząd rażąco łamie prawo i przekracza swoje uprawnienia i co ?

Kto tak twierdzi? W którym miejscu łamie prawo?

 

11 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Dobrze wiadomo że nie przez nich Lepper nie żyje tylko przez ruską mafię więc co do nich masz ?

A ilu ludziom zmarnowali życie? Te sqrwiele powinni gnić w pierdlu. No ale uwolnił ich kolejny kandydat do odsiadki.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    325

A wybierałbyś rząd który tak bezwiednie służy Ukraińcom? Który nie rozmawia z własnymi obywatelami , a za to układa się z pospolitymi przestępcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3071

kurna-bramy szpitali psychiatryczny otwarli na dlugi weekend szeroko..

ile to lat w kaftanie byles ??

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1966
Roman176 napisał:

a za rudego coś wyszło dalej ? 

Czyli wkleiłeś coś co jest poza Twoją percepcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3071

kolejny po schraiberze ktory zle z zona trafil..

jak jej bylo mala emi ?? potem sypnela ich wszystkich..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4713

Pisowcy uciekają do swoich popleczników. ratuj się gdzie kto może Obajtek na Węgry ten na Białoruś. A pewnie będą kolejni.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6480
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, DTaras napisał:

co ten nieszczęśnik wie...

A to już może być mało śmieszne.

3 godziny temu, hubertuss napisał:

Pisowcy uciekają do swoich popleczników.

Założę się , że w PiSie od paru godzin nikt go nie zna.smichnasali.gif&key=707ca401d15ebbfee19e1789e4a77d0526efcd92491c6d583d2dc3b5dda6e644

I teraz bez skrupułów dobiorą się do tyłków jego kumplom od FB, Tweetera i innych komunikatorów. Lepszego pretekstu chyba nikt nie mógł oczekiwać. I będzie to całkiem uzasadnione. Wiedziałem że przyroda szykuje coś dla PiS, ale takiego betonowego koła ratunkowego, to się nie spodziewałem.

Edytowano przez mirro
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    325

Jak to leciało?  My nie wsadzamy was, wy nie wsadzacie nas.....  .  Powyborcze szumne zapowiedzi dla gawiedzi. Aborcja wersja 17.0  , reforma szkolnictwa wersja 11.0  , reforma państwa wersja 9.0 i tylko Kierwiński O.0  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1320
56 minut temu, mirro napisał:

A to już może być mało śmieszne.

Założę się , że w PiSie od paru godzin nikt go nie zna.smichnasali.gif&key=707ca401d15ebbfee19e1789e4a77d0526efcd92491c6d583d2dc3b5dda6e644

I teraz bez skrupułów dobiorą się do tyłków jego kumplom od FB, Tweetera i innych komunikatorów. Lepszego pretekstu chyba nikt nie mógł oczekiwać. I będzie to całkiem uzasadnione. Wiedziałem że przyroda szykuje coś dla PiS, ale takiego betonowego koła ratunkowego, to się nie spodziewałem.

Nominował go Ziobro ale udzielał się często w GW i TVN to co ma z nim PIS wspólnego ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3270
Napisano (edytowany)
5 godzin temu, mirro napisał:

a czytałem, czytałem tylko nie podali z którego stada ten prawniczy sqrwiel? pisdzielców czy popaprańców? bo w zasadzie z nieprzydupnych do tych dwu szajek to już się nikt nie uchował. Po tylu latach rządów na przemian jednych i drugich, no nie ma szans na niezależną prawniczą kanalię.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1320

Za Ziobro wymiar sprawiedliwości był zły , za komucha Bodnara bruksela uznaje że jest dobry . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3270
Napisano (edytowany)

sprawiedliwość nie istnieje (co najwyżej relatywna) zatem jak można wymierzyć coś czego nie ma? banda łgarzy, oszustów i naciągaczy i to jeszcze z wymuszonym paragrafami i egzekwowanym siłą szacunkiem społecznym. Jednego pasożyta mniej.

co oni z przepisów prawa zrobili? sami już się gubią w tych paragrafach poprawkach nowelizacjach kodeksach .... co sami nawymyślali. nikt poważny tego już poważnie nie traktuje ani tej sekty która tylko pasożytuje na reszcie spłeczności już tylko utrudniając nam codzienność miast ją porządkować i upraszczać

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1320

Bodnar to dzisiejszy bolszewik , komunistyczna UE zdejmuje art. 7 o praworządności , sądownictwo Bodnar już zmienił na lepsze  . 

Teraz coraz bardziej wychodzi na jaw jak PIS był głupi i bał się ulicy i zagranicy . Bruksela to sztuczny twór i nie powinno się na nią zwracać uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3270
Napisano (edytowany)

Bruksela trzyma łapę na kasie tak że nie da się nie zwracać uwagi na coś co nam odbiera resztki samodzielności materialnej.
Dopóki uznajemy i xujro i inne waluty w rozliczeniach między sobą jesteśmy skazani na tych którzy rządzą pieniądzem i wręcz mają despotyczną władzę w decydowaniu co tym pieniądzem jest a co nie a coraz bardziej też na co zostanie wydany bo tylko jakieś ok 30% wypracowanych przez nas zysków/zarobków mamy w swojej prywatnej rozporządzalności (a jeśli się mylę to tylko zawyżam bo proces postępuje na coraz mniej), reszta to odgórny przymus fiskalno rozdzielczy. Nawet w z nazwy komunistycznych Chinach ta proporcja jest dużo korzystniejsza dla zwykłych ludzi niż w naszej xujni, u jankesów też i to dużo korzystniejsza

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1966
Mariusz2903 napisał:

Bruksela to sztuczny twór i nie powinno się na nią zwracać uwagi .

Uuu... commin out jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1320
19 minut temu, DTaras napisał:

Uuu... commin out jakiś?

W tym co tam robią czym się różnią od RWPG , przecież Warszawę Salin odbudował , co prawda rękami Polaków ale kasę dał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj