ereksio

Members
 • Ilość treści

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

328 Excellent

O ereksio

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pomorze
 • Zainteresowania
  wyłącznie ładne kobiety

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wybory do PE to totalna porażka. Naród ma już dość ciągłych kłótni Prawa i Skurwysyństwa z Platformą Oszustów. Stąd wynik frekwencji na poziomie 40%. W świetle tego wynik 37 czy 35 % to śmiech , bo realnie daje to przyzwolenie jakieś 15% ogółu wyborców . Czy można być zadowolonym z takiego wyniku. Tak , jak się robi dobrą minę do złej gry, a ta nas dopiero czeka. Jedynym wygranym w tym bałaganie jest Konfederacja , która udowadnia swoje miejsce w polityce. Dobrze się stało że kilka nazwisk musiało się pożegnać z unijnymi apanażami. Wszyscy w kampanii wyborczej zachwalali jak to chcą walczyć o nas , nasze szczęście i dobrobyt. Zauważam ,że nadal kłamią i to wszyscy bez wyjątku. No bo jak to będą służyć , biorąc kasę z PE , będą służyć swemu panu a nie nam. Kochanych pieniążków nigdy nie za wiele. Czy tak wielu rolników poparło PIS? Czy byli to wyłącznie mieszkańcy wsi. Rolnikom przypisuje się różne rzeczy, lecz nikt nie zauważa ,że na wieś ściągają tabuny miastowych, którzy pobudowali domy na spokojną starość. Spora ilość osób starszych , emerytów ze wsi okazuje swoją wdzięczność dla PIS , co przypisywane jest rolnikom , których faktycznie na wsiach tak wielu nie ma. I tak machina toczy się dalej , Stare świnie zastępują młode.
 2. No i cisza. Br ak odwagi? Ponawiam pytanie. Czyim kosztem?
 3. Nazywacie ostatnie wydarzenia polityką, a to zwykłe przestępstwo jest . I to z każdej strony. Zarówno wielbiciele Prawa i Skurwysyństwa jak też wyznawcy Platformy Oszustów z "lewakami" i koślawą drogą, umoczeni w tym po Everest. Bo poparcia przestępcom udzielili. Przecież oni sobie z tego zwykłe jaj robią , szastając dodrukowaną i pożyczoną kasą kupują co chcą i jak chcą. Co tam żołnierz , co tam polscy obywatele . Rodzina dostanie wsparcie tak jak rolnik dostaje wsparcie . Czy każdego można kupić? wydaje się , że tak. I choćbyś myślał inaczej, to i tak bierzesz co dają, bo wiesz że jeżeli nie weźmiesz to i tak będziesz to spłacał. W miedzy czasie fortuny obrzezańców namaszczonych przez naród puchną , bo po wyborach pytać się nikogo nie trzeba. Jak myślicie skąd wzięła się fortuna naszego bohatera biznesowego co ciężko, oj bardzo ciężko pracował: Szwajcarska willa Jana Kulczyka. Ściany ze złota, podziemne jezioro i teatr Spa, teatr, sauna himalajska i widok na góry. Szwajcarska willa Jana Kulczyka warta jest ponad 700 milionów złotych! Nie żartujemy! Rezydencja ma siedem pięter, w tym... jezioro w piwnicy. Mamy zdjęcia! Zobaczcie wnętrza posiadłości Jana Kulczyka. W siedmiopiętrowej willi znajduje się m.in. spa, kino domowe czy sauna himalajska. Niektóre pomieszczenia zostały obite... futrem z norek, a biblioteka to prawdziwy raj dla miłośników czytelnictwa. Ściany kącika śniadaniowego w kształcie jajka zostały pokryte 24-karatowym złotem. Z kolei pod budynkiem znajduje się podziemne jezioro oświetlone... lampami z kryształami Svarowskiego. Do posiadłości należy również winnica, a także stok narciarski z własnym wyciągiem. Aby pozwolić sobie na taki luksus, wystarczy mieć jedynie 185 milionów dolarów no skąd k**wa się wzięła?
 4. Racja o Przewodów. Ludzie tu nie o to chodzi kto silniejszy i kto ma większą pałę. Wszyscy bez wyjątku chcecie eskalacji, płotów, rażenia prądem a w końcu seryjnego zabijania bez względu na ofiary nasze czy strony przeciwnej. mamy 21 wiek , a pokazujecie ,że niczego się nie nauczyliście . Tak jak poprzednio, pytam, gdzie jest dyplomacja ?Wysłanie do Łukaszenki noty dyplomatycznej , to śmiech panie Sikorski. Ale, czego można się spodziewać po koneserze ośmiorniczek. Jeśli postępujesz źle , to spodziewaj się rykoszetów. To nie my prości Polacy przemy do wojny. To politycy którzy wysługują się naszymi głosami. Oni już dawno powinni wespół ze swoimi rodzinami wyjechać z Polski na wojnę i czynnie bronić Ukrainy, UE, NATO , w tym oligarchów i wszelkiej maści złodziei i oszustów.
 5. Z tego co pamiętam to budowę płotu zaporowego przesunięto na stronę polską, a to oznacza ,że ktokolwiek zbliży się do ogrodzenia podlega restrykcjom polskim. Strzelanie do osób które z pominięciem punktów granicznych, uprawniających do legalnego przekroczenia granicy, naruszają tę granicę jest jak najbardziej uzasadnione. Co więcej działa odstraszająco . Cóż polski rząd , a może kolejny niepolski ma w nosie nasz kraj i Polaków. Przeworów - i co dalej. Polacy nic się nie stało! Śmierć młodego żołnierza na granicy- żal , ale tez nic się nie stało . Zginął młody człowiek a oni pieprzą o pomocy rodzinie? A gdzie winny tej afery , ten który pojechał wnioskować o pierwsze sankcje dla Białorusi.? Co , Pinokio zapadł się pod ziemię ? Żadnej odpowiedzialności, żadnej kary , ani za złe rządzenie, ani za kradzieże, malwersacje, kłamstwa. Prostego obywatela za 1000 zł skują, osadzą, ukarzą , a tu za 1,6 mld nic, za 660 mln nic, za 70 mln nic. Bo ten kraj to nic.
 6. Koniosraju z Zadupia , czemu pytasz mnie o twojego konia? W moim gospodarstwie są tylko porządne ciągniki. Szukasz zaczepki , to masz odpowiedź .
 7. Odpowiem ci Koniosraju z Zadupia: kory się nie zabija , bo po co niszczyć drzewa. Mniemam ,że chodziło ci o kurę, a to robię często . Tak zabiłem kurę i "świnię" też.
 8. Pomyśl , za ile Ukrainiec jest w stanie zaciukać ruskiego ? Każdy Ukrainiec i Ukrainka i starsze dzieci. 10 tys, dolarów, 50 tys. góra sto. Z przeliczenia pomocy dla Ukrainy i ilości wyeliminowanych Rosjan wychodzi ,że realnie na wojnie kosztuje to 444 000 USD . Drogo, a dodatkowo tą kasę przewłaszcza sobie światowa finansjera, oligarchowie , ukraiński rząd i wojskowi. Gdyby płacić 1/4 podanej kwoty zwykłym Ukraińcom za końcowy efekt, to nikt nie uciekałby przed wojną. Nie byłoby problemu z mobilizacją. Nie potrzeba by też było nieefektywnej broni z demobilu. na marginesie słyszeliście o oligarchach którzy oddali na cele wojenne chociaż część swoich majątków? W którymś z etapów wojny było głośno o kobietach które napoiły Rosjan zatrutym alkoholem. Można? Można. Przykład Wołynia to potwierdza , aż nad to.
 9. Hasło jak hasło , PIS z niego korzystał w celach reklamowych a czynił coś innego. Mi chodzi o Ukrainę i zakończenie wojny.
 10. Śmiało, będziesz miał dwóch wrogów. Jednego uzbrojonego i drugiego , który po wojnie ukraińsko - rosyjskiej wyrżnie Polaków przejmując zajęte tereny i majątek. Wojsko i służby które nie są w stanie upilnować kawałka granicy , nie zapewnią bezpieczeństwa obywatelom w obcym kraju. Cofnij się do wypowiedzi Dysydenta o polskiej, wysokiej technologii - produkcji młotka.
 11. na wszystko jest sposób o ile ktoś chce. I na przejęcia i na ochronę granicy i na wojnę w Ukrainie. Te ostatnią najłatwiej zakończyć i o dziwo za pomocą sztandarowego hasła PIS-"wystarczy nie kraśc".
 12. Jak się przeznaczy 10 mld na obronę granicy to coś się przyklei, a coś się zgubi. Interesiki na miarę rządu dla tego rządu. Sami twierdzą że Łukaszenka upokarza Polaków , a na to żadne zapory nie pomogą bo to Polska duma, więc jak tu przyznać się , że się zawiniło? Komuś jest wstyd usiąść do stołu i rozmawiać , negocjować , znaleźć rozwiązania, a przy okazji zaoszczędzić 10 mld wyrzucone w błoto. Tak, w błoto!
 13. Kpina? Elementarz Falskiego to podręcznik do dawnej I klasy z którego w ciekawy sposób uczono czytać i pisać. Przetrwał wiele pokoleń Polaków aż do następujących po sobie, kolejnych, idiotycznych reform szkolnictwa. Z niektórymi bez wódy się nie da. Np ambasador Polski w Moskwie Stanisław Ciosek miał siny kinol od chlania wódy z Ruskimi ale sprawy dla Polski łatwił dobrze.
 14. Po to właśnie elokwencja i zaangażowanie. Znajomość historii świata to to pierwsze , a drugie to choćby picie wódy tak aby nie marnować trunku. Na początek eliminacja tych którzy z ryjem potęgi wyskakują chociaż w galotach marnie mają. Lwa się nie drażni lecz cichaczem obchodzi bokiem. Miałem w swoim życiu dobrych nauczycieli, najlepszych. Takich można spotkać w każdej szkole i na każdej uczelni lecz najpierw trzeba ich wyzwolić z partactwa systemu i wrócić do elementarza Falskiego.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj