ereksio

Members
 • Ilość treści

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

321 Excellent

O ereksio

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  pomorze
 • Zainteresowania
  wyłącznie ładne kobiety

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś..... . Co może być gorsze od ameby? Bo właśnie wypełzło na forum i pluje swoistym jadem. Komu to służy ? Znaczy komu służą te padalce bo czy Polsce , czy zydowskim interesom? Fachmani od czyszczenia kamienic, przewałów i ignorancji. I śmiecie twierdzić ,że hotel na południu Polski jest niepotrzebny? Niektórym z was wydaje się ,że naród tęskni za PO innym , że tęskni za PIS. Nieprawda, naród polski tęskni za normalnością, za Polską bez zydostwa , no i czasami za darmową kasą.
 2. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś..... . To jest link do petycji do Trumpa o niepodpisywanie bandyckiej ustawy 447, która pozwoli na bezczelne ograbianie Polski. Potrzeba 100.000 podpisów, żeby Trump to zastopował, będzie MUSIAŁ odnieść się do tego merytorycznie (wtedy zobaczymy co są warte jego deklaracje). Tam są 3 rubryki, trzeba wypełnić (FIRST NAME-imię ; LAST NAME-nazwisko ; EMAIL ADDRESS-adres mailowy), potem wysyłasz klikając "SIGN NOW" , potem dostaniesz na maila wiadomość z Białego Domu, którą należy potwierdzić klikając w podany tam link. Podaj dalej, jeśli możesz - to bardzo ważne !!!!!!!!!! : https://petitions.whitehouse.gov/.../potus-donald-trump...
 3. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś... . "Śpiewać sobie każdy może, jeden lepiej , drugi gorzej " jak na scenie w Opolu śpiewał austriacki zyd. To czemu promuje się wszelkie niepopularne ruchy skrajne. To Super Expres wypromował chłopców z lasu , a tak by nikt o nich nie wiedział. To media i oponenci promują marsze skrajnej prawicy tworząc blokady. Tak sobie myślę, że gdyby grupka tych bardziej na czarno ubranych przeszła i pokrzyczała, to raczej nikomu światopoglądu nie odmieni a już prawie na pewno nie uczyni nagle nazistą normalnego Polaka. Więc się zastanawiam, czemu ci, co w bójki się wdają z takimi manifestacjami, zamiast tego , nie przejdą chwilę potem tym samym szlakiem i nie wykrzyczą haseł przeciwstawnych. Pierwsi "Praca, naród, sprawiedliwość!" no to drudzy na to "Bezrobocie, multikulti, nieuczciwość!". I już, mamy pozamiatane, kto się zaczynał zastanawiać, czy być może tej idei pracowania nie poprzeć, zostanie w porę przywołany do porządku i uzna, że jednak fajniej jest być bezrobotnym. Zastanawiacie się , ze ereksio o zydach zapomniał? Nie oni tam też byli. Redaktorzy wybiórczej i inne lewactwo.
 4. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś.... . Błędna teoria. Antysemityzm tworzą zydzi , wmawiając innym nienawiść do zydów. Nie chcę mieć z tym problemu i aby niepotrzebnie nie udowadniać że tak nie jest wolę sam zadeklarować swój antysemityzm. Mówię kiedy chcę, mówię co chcę, piszę o tym co wiem i jadam lepiej niż niejeden zyd ( żona smacznie gotuje). Zboża posiane, nawozy również, opryski na czas, kukurydza w polu , jeszcze tylko 33 ha gryki i dalej będzie czas na walkę z zydowskimi bredniami. To co wyczytałem o sobie miedzy wierszami waszych wypowiedzi wcale mi nie schlebia, jednak prowokacja jest częścią mojego planu jak w....ić prozydowskiego rozmówcę. Zaręczam ,że spora część moich wpisów nie mija się z prawdą tak samo jak pragnienie aby Polska była krajem suwerennym bez roszczeniowych zydów. Chyba antysemita też może mieć swoje marzenia. Chciałbym aby zydzi opuścili Polską jak amerykanie Wietnam. Jeśli wujek Adaś był wg ciebie człowiekiem to co stoi na przeszkodzie aby mu urodziny sprawić , chociażby w prywatnym lesie w ukryciu. Och ta nienawiść do wujka Adasia.
 5. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś...... . DTaras , nienawiść jest podstawą antysemityzmu , dlatego nie mogę z niej zrezygnować , bo jaki to wtedy antysemita. Beżowi szybciej skumali niż zydzi że Polska nie jest przyjaznym krajem.
 6. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . DTaras, nasze wypowiedzi się rozminęły. Czego ty chcesz, wojny z izraelem? Doprowadzić do dewastacji weksel do wykupienia? To niebywałe. to by się zydki dopiero oburzyły. To lokum musi pozostać tam gdzie stoi i to w dobrym utrzymaniu. Są już w europie repliki , ale oryginał to oryginał. Co do drugiej twojej sugestii to całkowicie się zgadzam. Z każdym opisywanym tu wątkiem wiążą się losy ludzkie. Lecz czy człowiekiem nazwałbyś wujka Adasia, Stalina , Mao Tse Tunga? Czy byli też ludźmi zydowscy policjanci i zydowsy finansiści dokładający się do potęgi Niemiec? Odpowiedź jest trudna . Człowiek czy potworny zbrodniarz? “To be, or not to be, that is the question” na pierwszy rzut oka nic tych osób nie wyróżnia jednak wiedza o tym kim są powoduje ,że trudno jednego z nich nazwać człowiekiem.
 7. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś.... . Dlatego trzeba spojrzeć na drugie zdanie które napisałem. jeżeli brak konsekwencji samych twórców , to " cóż ja mogę dziecię małe". Problem tkwi w zachowaniach nierzadu a nie w samej ustawie. O tym kogo zydzi uważają za antysemitę , nie my decydujemy. Stwierdzenia o antysemityźmie padają na lewo i prawo w całej Europie. Tak samo jak Polakom , dostaje się obecnie Niemcom chociaż podobnej ustawy nie stworzyli. Ja jestem zdeklarowanym antysemitą i żadne oskarżenia zydów mi nic nie robią , bo to prawda. Zauważcie że do niedawna zakazywano małżeństw międzyrasowych, w latach 50 zakazywano tańca przy muzyce jazzowej, później zakazywano rock'n rolla, szerokich spodni i długich włosów. Dzisiaj zakazuje się sławienia totalitaryzmów i wujka Adasia , Stalina i Bandery. Za pierwsze wymienione trafiało się wprost do więzienia . Jeśli zapytacie gdzie tak było, odpowiem. To działo się w "najbardziej demokratycznych" Stanach Zjednoczonych Ameryki. Tak, tak. Tak postępował największy strażnik demokracji . Czy w waszej ocenie na takim postępowaniu USA straciły cokolwiek? Nie , nic nie straciły. Dlaczego więc my mamy stracić cokolwiek jeśli okrzykną nas antysemitami? Tak dla zasady wzajemności , okrzyknijmy ich złodziejami, mordercami, oszustami, pazerniakami i co tam jeszcze . Ślubu z izraelem nie braliśmy, choć nasz nierząd niechybnie zapowiedzi ogłosi. Tak dla odmiany w celu poprawy humoru dwa pytania dotyczące zdjęcia : 1. Kto komu obciągnął? 2. Kto jest bardziej naje...y?
 8. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś.... ... Ustawa o IPN nie jest bublem prawnym i w niczym Polsce nie zaszkodziła. Natomiast kajanie się nierządu przed izraelem uważam za farsę i pomyłkę. Polska suwerenna wzorem USA wydaje swoje ustawy i postanowienia i nikt jej tego nie może zabronić. Obłuda i zgadzanie się na wmawianie Polsce i narodowi polskiemu pełnej odpowiedzi za to holocośtam jest głupią ignorancją która prowadzi wprost pod topór. Powiedz "tak" , a zyd upomni się o swoje i cudze. Nie ustawa o IPN tylko jej wykonanie jest tutaj problemem. "Odważni" którzy będą rozpowszechniać nazewnictwo " polskie obozy zagłady" robili to wcześniej i będą robić nadal . Nic tego nie zmieni. Na całym świecie wszystkie psy boso chodzą , a szczekają różnie. Ważne jest aby Polska i Polacy przestrzegali konsekwentnie założeń tej ustawy i byli w stanie karać pomawiających . Kary tak jak wcześniej pisałem mogą być różne. Można nie publikować wypowiedzi takich osób i można ich nie wpuszczać na terytorium naszego kraju (vide Roman Polański). Możliwości jest wiele i wcale nie musi to być walka przed obcymi sądami , wiezienie czy kary finansowe. Jeśli przyjeżdżający do Oświęcimia zydzi , jeszcze nie poznali jak było naprawdę , to pewnie nie chcą tej prawdy zaakceptować. I kij im w oko.
 9. zydów nie wsadzamy ale jakby coś.... . Często w życiu słyszymy lub czytamy: cdn. - ciąg dalszy nastąpi. Niestety to wciąż trwa tak jakby wcale nie skończyło się w 1945, w latach 50 czy 80 XX wieku. Raz niedokończone dzieło mści się tak jak niedokręcona śruba w pługu. Pożyczanie kasy przez zydów to taki sport tej nacji , bo przecież na roli pracować nie będą. W zależności od potrzeb mamy tu obywateli amerykańskich , ale organizacje i odszkodowania dla zydów ,a nie dla amerykanów. Spór który tu wywołuję ma na celu uściślenie faktów dotyczących odpowiedzialności za umożliwienie wywołania II wojny światowej której ostatnimi konsekwencjami jest ustawa 447. Jest to wystarczająco obszerny temat i nie będę go rozmydlał o wojnę w Wietnamie gdyż dla naszego kraju nie miała ona żadnego znaczenia poza poparciem dla obozu socjalistycznego do którego nas sprzedano w Jałcie. Z resztą o ile sobie przypominam to tam amerykanie dostali wp***dol od rzekomo zacofanych i nic nie posiadających Wietnamczyków ( kłania się PKB Mieszka I) . Amerykanie musieli szybko uciekać ,ze aż buty zgubili.
 10. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . To nie moja wina ,ze nie potrafisz rozróżnić faktów od plotki. Żydowska pomoc finansowa dla Hitlera i Niemiec z lat 30 XX wieku jest w pełni udowodniona. Nie jest to teoria spiskowa. Niemcy po kryzysie w latach 20- 30 tych świeciły gołą d..ą i bez pomocy zydowskiej finansjery nie były w stanie tego zmienić. oto niektóre opinie w tym temacie które prowadzą do sedna sprawy: 1. "Bez znaczenia jest jaka marionetka zasiada na angielskim tronie władając imperium nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Człowiek kontrolujący brytyjskie finanse, kontroluje brytyjskie imperium. A ja sprawuję kontrolę nad brytyjskimi zasobami finansowymi" - Nathan Rothschild 2. "Szokująca zbrodnia została popełniona przez wąską grupę sprawców nie mających żadnych skrupułów, za aprobatą większego grona, za przyzwoleniem milczącym ogółu" - Tacyt o zabójstwie cesarza Galby. 3. "5 kwietnia 1917 r. brytyjski rząd ogłosił, iż do USA udaje się Arthur James Balfour - brytyjski minister spraw zagranicznych - aby notyfikować amerykańskim bankierom, że brytyjski rząd jest gotowy oficjalnie zatwierdzić koncept wcielania w życie politycznego syjonizmu ( Deklaracja Balfoura - Arminius), w zamian za co amerykańscy bankierzy spowodują przystąpienia USA do wojny po stronie Aliantów" - William Guy Carr, "Pawns in the Games", 1958 4. "Jestem świadom tego, że prawie niemożliwym jest w tym kraju prowadzić politykę zagraniczną ( na Bliskim Wschodzie), bez akceptacji Żydów. Marshall ( były sekretarz stanu USA) i Forestall (były sekretarz Obrony USA) doświadczyli władzy Żydów nad prasą oraz presji uprawianej przez nich na kongresmenów. Jestem głęboko zatroskany faktem żydowskich wpływów w USA, które całkowicie dominują na amerykańskiej scenie politycznej i czynią prawie niemożliwym uchwalenie przez kongres czegokolwiek, co nie zostało przez Żydów uprzednio zaakceptowane. Szczególnie izraelska ambasada dyktuje kongresowi co robić - poprzez wpływowych Żydów w tym kraju" - John Foster Dulles, były sekretarz Stanu USA, wypowiedź z 1957 r. W kontekście tym warto zauważyć, iż już George Washington ostrzegał, iż USA mogą się stać "niewolnikiem" ( "slave") tych obcych nacji, które zdołają narzucić USA potrzebę uwzględniania ich specjalnych potrzeb i specjalnego statusu, metodą skorumpowania całego systemu politycznego - co w rezultacie będzie oznaczało, iż to "pełnomocnicy" tych nacji będą decydować o polityce USA a nie obywatele kraju. 5. "Nie jestem prawnikiem z wykształcenia ale od razu potrafię ich rozpoznać i powiedzieć w czyim interesie działają. Od bardzo długiego czasu wielu amerykańskich oficjeli zaangażowanych w arabsko - izraelski proces pokojowy, w tym także ja, występuje w charakterze adwokata działającego na rzecz i korzyść Izraela, uzgadniając i koordynując z Izraelem wszelkie poczynania, co odbija się niekorzystnie na negocjacjach pokojowych. Jeżeli USA chce być uczciwym mediatorem w arabsko - izraelskim konflikcie, musi działać tylko na rzecz jednego klienta: wynegocjowania konsensusu, który uwzględnia interesy obydwu stron" - Aaron Miller, amerykański dyplomata żydowskiego pochodzenia, fragment wypowiedzi z artykułu w Washington Post", 2005 r. W kontekście tym warto dodać, iż Martin Indyk - Żyd, specjalny delegat prezydenta USA do spraw Bliskiego Wschodu - został pozbawiony certyfikatu bezpieczeństwa przez amerykańskie służby specjalne oraz zawieszony, na stanowisku ambasadora - gdy był ambasadorem USA w Izraelu. Amerykanom nie wyjaśniono powodów takiego drastycznego kroku. Po kilku miesiącach certyfikat odwieszono i Indyk został przywrócony na swe stanowisko.W praktyce tego typu sytuacja oznacza, iż dana osoba została posądzona o szpiegowanie na rzecz obcego podmiotu. Takie incydenty są w USA standardem - oczywiście jeżeli chodzi o relacje na osi USA - Izrael. W przypadku szpiegowania na rzecz innych państw, agentów czekają drobiazgowe dochodzenia oraz surowe kary. W cytacie otwierającym wątek Nathan Rothschild stwierdza, iż kto kontroluje kasę, kontroluje marionetkę władającą państwem. A jak to wygląda obecnie w USA? W podlinkowanym materiale znajduje się drobiazgowe zestawienie kontrolujących finanse USA. Jest to zestawienie z 2013 r., ciągle w zdecydowanej większości. aktualne . Co więcej, w roku tym, odejście B. Bernanke - szefa federalnych rezerw w USA - było już przesądzone ( współodpowiedzialny - co też ciekawe - za kryzys z 2008 r.) i autor rzeczonego artykułu stawiał tezę, iż zgodnie z dogmatem rothschildowskim kolejny Żyd zostanie wyznaczony na to stanowisko. Podawał nawet trzy nazwiska kandydatur. Dzisiaj już wiemy, iż jego prognoza okazała się trafna. Autor artykułu jak Nostradamus przewidział przyszłość!!! Obecnie B. Bernanke zastępuje Janett Yellin, która jest Żydówką. i dalej jakby na ereksia zamówienie artykuł dzis na Onecie: Skąd Hitler miał pieniądze na wojnę? Bogusław Wołoszański -Nesweek-20.04.2018 a tam czytamy miedzy innymi: "W tym czasie Dulles działał na swoim poletku. Stany Zjednoczone uruchomiły pomoc gospodarczą dla Niemiec, co było o tyle dziwne, że po zakończeniu I wojny światowej demonstracyjnie odcinały się od europejskich spraw. Amerykańskie pożyczki Idea planu pomocy wyszła od Komitetu Reparacji Wojennych, zaś jej wykonanie polecono jednemu z członków tej organizacji, Charlesowi G. Dawesowi. Jego doświadczenie polityczne nie było zbyt duże, bardziej był znany jako kompozytor i pianista samouk. Można uznać, że o nowej roli Dawesa przesądziła przynależność podczas I wojny światowej do bractwa Delta Upsilon założonego w 1834 r. albo jego przyjaźń z generałem Johnem J. Pershingiem, dowódcą wojsk amerykańskich w Europie. W zespole Dawesa był Owen Young, prezes… General Electric, koncernu J.P. Morgana, a także członek bractwa Delta Kappa Epsilon działającego na Uniwersytecie Yale. Kilka lat później miał stać się autorem kolejnego planu pomocy dla Niemiec. Realizując plan Dawesa, wielkie syndykaty bankierskie z USA przekazały do Niemiec w ciągu dwóch lat (do 1926 roku) 975 milionów dolarów. Niemiecki minister finansów zanotował: „W 1925 i 1926 roku nie było tygodnia, aby przedstawiciele grup amerykańskich banków nie przychodzili zobaczyć się ze mną w sprawie udzielenia pożyczek”. Ważne było, na co przeznaczono kredyty. Z 975 milionów dolarów 826 milionów popłynęło do wielkiego przemysłu. Umożliwiły zrealizowanie pomysłu Schachta, z którym dwa lata wcześniej zwrócił się do Dullesa: założenie wielkich karteli. W 1925 r. z połączenia sześciu największych niemieckich firm chemicznych powstał Interessen-Gemeinschaft Farbenindustrie AG (Wspólnota Interesów Przemysłu Farbiarskiego), w skrócie IG Farben. Dwa lata później do gry włączył się amerykański Standard Oil, zainteresowany patentem Friedricha Bergiusa, kupionym przez IG Farben. Ze współpracy zaczął się wyłaniać międzynarodowy kartel, do którego weszły, obok IG Farben i Standard Oil, brytyjskie Imperial Chemical Industries (ICI) i Shell Oil of Britain oraz DuPont of America. IG Farben stał się czwartą korporacją świata za amerykańskimi gigantami. Związki Niemiec z gospodarczym mocarstwem zza oceanu się zacieśniały. Zakłady Kruppa pożyczały w amerykańskich bankach ogromne kwoty. Amerykańskie firmy zakładały przedsiębiorstwa w Niemczech. Ford Motor Company wybudował fabryki w Berlinie i Kolonii, General Motors wykupił zakłady samochodowe Opla w Rüsselsheim. Banki niemieckie brały zagraniczne kredyty, aby inwestować w gospodarkę" urojenia, teorie spiskowe, a może fakty? Co na to ignoranci z Agrofoto? W tym całym materiale unika się jak ognia wskazania ,że mówiąc o bankierach , politykach czy pomagierach Wujka Adasia wskazuje się amerykanów , a nie zydów. Ich tam po prostu nie ma.
 11. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . DTaras, zetorki12, Daron, dziękuję, że przeczytaliście. Brak jednak odpowiedzi związanej z tematem. A teraz coś z logiki. W obozach zagłady, w komorach gazowych ginęli zarówno zydzi jak i Polacy. Przyjmując ,że to finansjera zydowska wspomagała niemieckie koncerny chemiczne , w tym IG Farben , producenta cyklonu B , można śmiało wysnuć twierdzenie że to zydzi wymordowali Polaków, a przynajmniej wnieśli w to swój spory udział. Słusznym jest więc złożenie pozwu przeciwko zydom amerykańskim i ich znamienitym rodzinom prezydenckim i senatorskim o odszkodowanie za mordowanie Polaków.
 12. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . Daron64, zetorki12, DTaras - drogie ameby, właśnie o to chodzi co napisaliście , lecz to wy zaprzeczacie w swoich postach faktom wykorzystania gazu do likwidacji zydów. Tak samo jak zaprzeczacie milczeniem ,że metoda ta została przygotowana przy współudziale zydów. W kryminalistyce i nie tylko wskazaniem winnego lub podejrzanego obciąża się osoby które odniosły z przestępstwa największe korzyści. Odpowiedzcie sobie sami , w świetle ogólnoświatowych zdarzeń i chociażby ostatnich amerykańskich ustaw kto takie największe korzyści uzyskał ? Ogromne odszkodowania, a nawet powstanie swojego państwa , prawo do dalszych roszczeń i bezkarne mordowanie innych nacji. Te zyski z premedytacją zaplanowano już w latach trzydziestych. Więc nie pieprzcie mi tu o jakimś holocośtam , bo to tylko maszynka do robienia kasy. Bogaci zydzi pozbyli się zydowskiej biedoty aby było mniej do podziału. Współuczestniczyli w zwykłym morderstwie swoich współwyznawców , tak jak zydowska policja w gettcie. Zydowskie koncerny współfinansowały działalność IG Farben , producenta śmiercionośnego gazu , co bezsprzecznie zostało udowodnione. Jestem chory, tak jestem chory. Czuję się nie najlepiej , gdy mnie Polaka oskarża się o wszystkie nieszczęścia tego świata i nagabuje abym przyznał się do tego holocośtam, do rzekomych długów i odszkodowań których nie popełniłem. A nie popełniłem bo mnie wówczas na świecie nie było , podobnie jak was. Drażni mnie ,że w "polskich" mediach zyd stawiany jest ponad wszystko , jego opinia czy nawet najgłupsza wypowiedź uznawana za prawdę objawioną. Do tego dyktat zydów z izraela, USA i krajów zachodnich wobec Polski i Polaków , to jakaś parodia . Tak, parodia życia. Nie tak sobie wyobrażałem wolną Polskę i życie dla swoich dzieci. Daron64, tak na marginesie podciągać to sobie możesz majtki na gumce w toalecie . Możesz tez fachowo zaprzeczyć moim wypowiedziom. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . Daron64, zetorki12, DTaras - drogie ameby, właśnie o to chodzi co napisaliście , lecz to wy zaprzeczacie w swoich postach faktom wykorzystania gazu do likwidacji zydów. Tak samo jak zaprzeczacie milczeniem ,że metoda ta została przygotowana przy współudziale zydów. W kryminalistyce i nie tylko wskazaniem winnego lub podejrzanego obciąża się osoby które odniosły z przestępstwa największe korzyści. Odpowiedzcie sobie sami , w świetle ogólnoświatowych zdarzeń i chociażby ostatnich amerykańskich ustaw kto takie największe korzyści uzyskał ? Ogromne odszkodowania, a nawet powstanie swojego państwa , prawo do dalszych roszczeń i bezkarne mordowanie innych nacji. Te zyski z premedytacją zaplanowano już w latach trzydziestych. Więc nie pieprzcie mi tu o jakimś holocośtam , bo to tylko maszynka do robienia kasy. Bogaci zydzi pozbyli się zydowskiej biedoty aby było mniej do podziału. Współuczestniczyli w zwykłym morderstwie swoich współwyznawców , tak jak zydowska policja w gettcie. Zydowskie koncerny współfinansowały działalność IG Farben , producenta śmiercionośnego gazu , co bezsprzecznie zostało udowodnione. Jestem chory, tak jestem chory. Czuję się nie najlepiej , gdy mnie Polaka oskarża się o wszystkie nieszczęścia tego świata i nagabuje abym przyznał się do tego holocośtam, do rzekomych długów i odszkodowań których nie popełniłem. A nie popełniłem bo mnie wówczas na świecie nie było , podobnie jak was. Drażni mnie ,że w "polskich" mediach zyd stawiany jest ponad wszystko , jego opinia czy nawet najgłupsza wypowiedź uznawana za prawdę objawioną. Do tego dyktat zydów z izraela, USA i krajów zachodnich wobec Polski i Polaków , to jakaś parodia . Tak, parodia życia. Nie tak sobie wyobrażałem wolną Polskę i życie dla swoich dzieci. Daron64, tak na marginesie podciągać to sobie możesz majtki na gumce w toalecie . Możesz tez fachowo zaprzeczyć moim wypowiedziom. zydów nie wsadzamy, ale jakby coś..... . Daron64, zetorki12, DTaras - drogie ameby, właśnie o to chodzi co napisaliście , lecz to wy zaprzeczacie w swoich postach faktom wykorzystania gazu do likwidacji zydów. Tak samo jak zaprzeczacie milczeniem ,że metoda ta została przygotowana przy współudziale zydów. W kryminalistyce i nie tylko wskazaniem winnego lub podejrzanego obciąża się osoby które odniosły z przestępstwa największe korzyści. Odpowiedzcie sobie sami , w świetle ogólnoświatowych zdarzeń i chociażby ostatnich amerykańskich ustaw kto takie największe korzyści uzyskał ? Ogromne odszkodowania, a nawet powstanie swojego państwa , prawo do dalszych roszczeń i bezkarne mordowanie innych nacji. Te zyski z premedytacją zaplanowano już w latach trzydziestych. Więc nie pieprzcie mi tu o jakimś holocośtam , bo to tylko maszynka do robienia kasy. Bogaci zydzi pozbyli się zydowskiej biedoty aby było mniej do podziału. Współuczestniczyli w zwykłym morderstwie swoich współwyznawców , tak jak zydowska policja w gettcie. Zydowskie koncerny współfinansowały działalność IG Farben , producenta śmiercionośnego gazu , co bezsprzecznie zostało udowodnione. Jestem chory, tak jestem chory. Czuję się nie najlepiej , gdy mnie Polaka oskarża się o wszystkie nieszczęścia tego świata i nagabuje abym przyznał się do tego holocośtam, do rzekomych długów i odszkodowań których nie popełniłem. A nie popełniłem bo mnie wówczas na świecie nie było , podobnie jak was. Drażni mnie ,że w "polskich" mediach zyd stawiany jest ponad wszystko , jego opinia czy nawet najgłupsza wypowiedź uznawana za prawdę objawioną. Do tego dyktat zydów z izraela, USA i krajów zachodnich wobec Polski i Polaków , to jakaś parodia . Tak, parodia życia. Nie tak sobie wyobrażałem wolną Polskę i życie dla swoich dzieci. Daron64, tak na marginesie podciągać to sobie możesz majtki na gumce w toalecie . Możesz tez fachowo zaprzeczyć moim wypowiedziom.
 13. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś........ . Z obzydzeniem stwierdzam ,że serwis Agrofoto ucieka się do wybiórczej oceny i cenzury wypowiedzi, oraz do ich usuwania w imię jedynie słusznej linii zydowskich interesów. Jest to powrót do czasów , które ponoć już dawno minęły , a jak się okazuje nadal trwają. W dobie zydowskiego bałwochwalstwa,pochwały gejostwa, reklamy wynaturzeń, zakłamania historii , nie jest niczym dziwnym ,że i ten rzekomo rolniczy portal został zinfiltrowany przez ignorantów ślepo posłusznych . W swoich kontrowersyjnych wypowiedziach przedstawiałem opinię antysemity , którego przemyślenia, złośliwości, uszczypliwości i przytyki są wymierzone w zydów, ich roszczenia i ich postępowanie wobec innych nacji. Mogłem się mylić, jednak nie spotkałem się na tym forum z rzeczową odpowiedzią w przedstawianych tematach , co utwierdza mnie w przekonaniu ,że w swoich wypowiedziach przedstawiałem prawdę . Bo czyż nie jest prawdą , że za SOLIDARNOŚCIĄ stali tacy ludzie jak: Mazowiecki, Kuroń, Geremek, Michnik, Krzaklewski, ba nawet Krzywonos ? Może się mylę , a wymienione nazwiska odmieniają się inaczej ? Czyż nie jest prawdą ,że programy telewizyjne są prowadzone przez zydów i dzieciątka dygnitarzy NKWD, UB,SB,MO itp? Jeśli ktoś jest Polakiem to gdzie mieszka? Pewnie w Polsce. Jeśli ktoś jest zydem to gdzie mieszka? No tak, ale czemu w Polsce? Po co on nam w Polsce? Czy do zliczania odszkodowań za to holocośtam , czy do badania poziomu antysemityzmu? Nie wiem. A może do szpiegowania na rzecz Brukseli i donoszenia na kraj nad Wisłą? A czy wy wiecie? Gdzie tu kłamstwo? No może ten gaz. Wiadomo ,że od gazu oczy bolą , ale żeby tak od razu posty usuwać, bo słowo jakieś niecenzuralne. Amerykanie, zydzi i Niemcy nie mieli z tym problemu . Pierwsi dofinansowali produkcję, a ci ostatni ją umiejętnie przetestowali. Kłamstwo? Nie , chyba że się mylę tak jak wywiad brytyjski w sprawie Iraku. A Niemcy w temacie gazu stale pracują na okrągło. A to Nord Stream I, II, III, a w Polsce jakieś fobie. Gaz to gaz. Jeśli chcecie mi zarzucić nawoływanie do kłótni , to wykażcie w jaki sposób. Przedstawianie opinii o historii wydarzenia takim powodowaniem kłótni nie jest. Sam napisałem, że jeśli treść mojego wpisu komuś nie odpowiada , to należy go przewinąć dalej. Jak to możliwe , ze mieszkając w swoim , demokratycznym kraju , ja antysemita nie mogę wypowiedzieć swoich przekonań i poglądów , ale może to zrobić publicznie jakiś Biedroń czy Poniedziałek? Jakie to dokonania R.Petru, K.Lubnauer, p.Pichowicz, niejakiego Szczerby, Kamińskiego Michała, Nitrasa czy Budki powodują , że każde ich kłamstwo i chamskie zachowanie spotyka się z promocją w mediach? To tylko niektóre wątpliwości antysemity , Polaka który ma tego g...a dość.
 14. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś......... prawdziwa kolejka wygląda inaczej...... po złoto i po chleb
 15. zydów nie wsadzamy , ale jakby coś...... . 447, 447 , 447 i o to chodzi , lubimy zydów jeszcze bardziej.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj