jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej78    588
5 minut temu, Ulman napisał:

uważasz że go zawineli tak na chybił - trafił? 

Nie , wyglądał na młodego człowieka ,a taki lepiej pasuje do statystyk policyjnych 

Screenshot_20240306-192751~2 (1).png

Screenshot_20240306-192742 (1) (1).png

Screenshot_20240306-192736 (1).png

Screenshot_20240306-192659 (1).png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
38 minut temu, thor1984 napisał:

i prawidłowo, prawda jest taka, że nie mamy od wielu lat przedstawiciela naszej grupy zawodowej w sejmie

A to musiałby być jakiś niezależny poseł. Tylko że wtedy klub co by go przyjął, musiałby też przyjąć jego problemy. A problemy rolnictwa niestety i tak wszystkich przerastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 minutę temu, GRZES1545 napisał:

Zobaczyć może za co...strasznie był egresywny i pewnie uzbrojony🤬

https://www.facebook.com/share/Mk5Yb4kMnkcLNafg/

 

Nie bądź jak galan. To że na tym urywku nic nie zrobił nie oznacza że wcześniej czegoś nie odwinął. Prawda może być różna więc jeśli coś zawinił to dobrze że zatrzymali a jak nic nie zrobił to źle zrobili. Kupowanie tylko wycinku obrazka to chyba poniżej twojego intelektu


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
1 minutę temu, mirro napisał:

A to musiałby być jakiś niezależny poseł. Tylko że wtedy klub co by go przyjął, musiałby też przyjąć jego problemy. A problemy rolnictwa niestety i tak wszystkich przerastają.

Trochę taka utopijna wizja ale najlepiej aby na fali jakiegoś zrywu społecznego rolnicy organizowali się w jakieś, grupy, zrzeszenia, komitety i startowali tam gdzie realnie można coś zmieniać a więc sejm, pe. Chyba czas rozwalić jakieś złogi typu rolnicze solidarności, oppz - ety i inne pierdoły albo przynajmniej zreformować ich od spodu. Przecież wśród nas nie brakuje ludzi wykształconych, obytych i przede wszystkim znających się na rzeczy. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

A co mówi na temat tych burd Solidarność i jej działacze? Kto według nich rozrabiał?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139
Napisano (edytowany)

jesteście już maksymalnie wqrwieni?
tak się Wam tylko wydaje, ja zaszczepię w Was wściekłość.

pamiętacie szczujnię pisowską radiową pod nazwą PolskieRadio24? ileż to się nawyrzekałem jak debilnie tendencyjne i nieobiektywne to medium
no i zmieniło się, a jakże
dopiero co z nudów włączyłem by sprawdzić czy się zmieniło i czy na lepsze i przez pięć minut usłyszałem tam takie oto rzeczy

  • epoka lodowcowa stymulowała rozwój gatunku - człowiek
  • testowanie kosmetyków na zwierzętach winno być zabronione
  • rzeka Odra winna mieć osobowość prawną

o ile dwa pierwsze to tylko debilizm pop..olonych lewicowych degeneratów to już ostatnie jest lobbingiem antymodernizacyjnym wprost w Polskę wymierzonym bo rozwinięto ów postulat jakoby to rzeka miała mieć prawo posiadać swoich reprezentantów w sądach i - tu już moje czysto logiczne wnioski do tej argumentacji - jeśli sobie rzeka życzy mieć nurt nieuregulowany, tudzież sobie wylać gdzie tam jej podpasuje to nie wolno tego prawa rzece odbierać choćby jakimi wałami p.powodź, itp działaniami/

PiS wystarczyło demokratycznie odsunąć od władzy ale tych sq..synów trzeba będzie siłą i wielu wręcz wystrzelać bo to nie jest głupota, to jest sq..syństwo liczące na głupotę odbiorcy.

...oczywiście szybko wyłączyłem ten syf i nawet żałuję że w ogóle włączałem

Edytowano przez dysydent
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Tak to jest jak się pisowskie świnie wpieprzaja do czegoś

nie wiem co mata w głowach maszerując na strajku ramie w ramie z tymi którzy narobili tego gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
1 minutę temu, renovoltage napisał:

nie wiem co mata w głowach maszerując na strajku ramie w ramie z tymi którzy narobili tego gnoju

Następny opętany przez Tuskownię.   🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
32 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Wiesz co mnie swędzi, że taka PiSolidarność wtrąca się w protest rolników, działając na jego niekorzyść ... Z walki o postulaty rolników robią protest polityczny, a nie o to chodzi rolnikom którym szkodzi Zielony Ład i import z UA a nie PiS czy PO ...

I wielu którzy biorą udział w strajkach ma podobne zdanie, że PiSolidarność niepotrzebnie się wtrąca w nie swoją sprawę ...

Myślałem jechać już tydzień temu, ale jak ta banda od Dudy zaczęła się przymilać to wiedziałem że nie ma to sensu i z strajku zrobi się protest polityczny ... Te dziady z związków potrafią zniszczyć wszystko, od FSO, Ursusa czy FMŻ aż do strajków w 2024 ...

zawsze zle jak zwiazek miesza sie do polityki, ale w tej sytuacji lepsze cos takiego niz zwiazk ktore byly u tuska i wyszly zadowolone.....

po drugie ktoras solidarnosc( nie wiem ktora bo tych solidarnosci to tez jest jak psow nie wiadomo po co i na co )  zaproponowala najmadrzejsza rzecz do tych rozmow , mianowicie po 2 osoby z wojewodztwa wybrane przez rolnikow + telewizja na rozmowach z tuskiem .  a nie jakies zwiazkowe rozmowy cichaczem

a co mogl zrobic zeby zasluzyc zeby we 3 nim pomiatali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374
3 minuty temu, dysydent napisał:

 

PiS wystarczyło demokratycznie odsunąć od władzy ale tych sq..synów trzeba będzie siłą i wielu wręcz wystrzelać bo to nie jest głupota, to jest sq..syństwo liczące na głupotę odbiorcy.

Najbardziej przykre jest to, że zasiane ziarno głupoty trafia jak że często na nieprzebrane (urodzajne) pokłady ludzkiego debilizmu gdzie kiełkuje i daje jeszcze większe plony głupoty.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139
Napisano (edytowany)
13 minut temu, renovoltage napisał:

Tak to jest jak się pisowskie świnie wpieprzaja do czegoś

nie wiem co mata w głowach maszerując na strajku ramie w ramie z tymi którzy narobili tego gnoju

to że i świnie przelazły na właściwą stronę frontu wcale nie oznacza że swą rację ta strona straciła, zwyczajnie już nawet świnie są mądrzejsze od brukselskiego szaleństwa

panika w szkoplandzie - chiński kontenerowiec z taniutkimi elektrykami (autami) przybił do jednego z niemieckich portów i już wrzask słychać tylko jeszcze trudno wychwycić konkretne słowa jakimi będzie to atakowane.
Jedna z kilkudziesięciu fabryk aut elektrycznych w Chinach produkuje więcej tych aut niż cała xujnia razem wzięta :P

TO JEST MIARĄ UPADKU
a strajki rolników to dopiero pierwsze objawy przedagonalne ;)

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

A skąd ta brukselska głupota się wzięła? Ano jest to owoc demokracji. Najpierw jakiś durni wybierano na szczeblu lokalnym, potem wojewódzkim, krajowym a potem kolejni durnie wysłali ich do brukseli. To co sie dzieje jest tylko emanacja głupoty obywateli UE.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139
7 minut temu, binek napisał:

Najbardziej przykre jest to, że zasiane ziarno głupoty trafia jak że często na nieprzebrane (urodzajne) pokłady ludzkiego debilizmu gdzie kiełkuje i daje jeszcze większe plony głupoty.

a konkretnie do jakich objawów głupoty obecnych to piszesz?
głupoty ludzi próbujących powstrzymać xujnijne szaleństwo czy tejże samej xujni u jej szczytów władzy?
Oczywiście że w obu przypadkach mamy tej głupoty zasoby godne do obdzielenia całej planety ale wojny między głupcami są nie do opanowania zanim się wzajem ci głupcy nie powybijają.
no ja podsycam wściekłość po obu stronach - szybciej się wybiją to i szybciej się ten burdel uspokoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

"Eskalacji konfliktu dałoby się uniknąć, gdyby nie bardzo wąska grupa prowokatorów. Widziałem ogłoszenia, gdzie płacono 200 zł członkom "Solidarności", niezwiązanym z rolnictwem, aby chcieli przyjechać do Warszawy - przekonywał w "Gościu Wydarzeń 24" wiceszef ministerstwa sportu Piotr Borys (KO). "

 

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-03-06/protest-w-warszawie-wiceminister-czlonkom-solidarnosci-placono-200-zl-aby-przyjechac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588

Założycielem zielonego ładu jest .

Frans Timmermans  .

Frans Timmermans, wiceszef Komisji Europejskiej ds. Europejskiego Zielonego Ładu ogłosił ostatnio zamiar odejścia z Komisji Europejskiej i powrotu do holenderskiej polityki krajowej. 

Frans Timmermans był ministrem spraw zagranicznych w rządzie Marka Ruttego, a następnie pierwszy wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej w Komisji Jeana-Claude’a Junckera (2014-2019) i jednym z wiceprzewodniczących wykonawczych KE w Komisji Ursuli von der Leyen (2019-2023), odpowiedzialnym za Europejski Zielony Ład.

Następny pajac.

Jean-Claude Juncker .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674
1 godzinę temu, jaco512 napisał:

Powiedz jaki ma program dla rolników twoja cudowna platforma psl i pajacyk z tvnu

Dobrze że w PiS są sami fachowcy dbający o interes rolnika

 

 

a9f5840fa5512a528ea1b62fece3e6c6eadd2f2a6fd5a1a674716b5beefb10db.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
2 minuty temu, galan99 napisał:

Założycielem zielonego ładu jest .

Frans Timmermans  .

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. 😂🤣

Zapytaj komisarza Wojciechowskiego kto tak naprawdę jest autorem zielonego ładu. 😛

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139
Napisano (edytowany)
20 minut temu, Ulman napisał:

A skąd ta brukselska głupota się wzięła? Ano jest to owoc demokracji.

otóż nie bo to co teraz w xujni mamy nie ma nic wspólnego z demokracją

wybij sobie z głowy abyś był kiedykolwiek jakimkolwiek magnatem nawet jeśli totalitaryzacja będzie postępować i jeszcze możemy być po tej samej stronie gdy i Tobie ktoś głosu odmówi na Twoim własnym podwórku ... powiesz - to się właśnie dzieje - no fakt

zatem to już nie jest demokracja i czy i Tobie pomieszały się pojęcia jak pisowcom prawica z lewicą?>

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, PRIMO napisał:

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. 😂🤣

Zapytaj komisarza Wojciechowskiego kto tak naprawdę jest autorem zielonego ładu. 😛

Raczej wykonawcą , i dlatego został nim Polak bo nikt nie chciał .

To jest Ojciec zielonego ładu - Frans Timmermans  .

 

Edytowano przez galan99
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
2 minuty temu, PRIMO napisał:

A świstak siedzi i zawija w te sreberka. 😂🤣

Zapytaj komisarza Wojciechowskiego kto tak naprawdę jest autorem zielonego ładu. 😛

To że Wojciechowski sobie coś przypisuje, to chyba tylko tacy jak ty uwierzyli że ktoś by go w unii posłuchał.    xD

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
5 minut temu, dysydent napisał:

otóż nie bo to co teraz w xujni mamy nie ma nic wspólnego z demokracją

wybi sobie z głowy abyś był kiedykolwiek jakimkolwiek magnatem nawet jęśli totalitaryzacja będzie postępować i jreszcze możemy być po tej samej stronie gdy i Tobie ktoś głosu odmówi na Twoim własnym podwórku ... powiesz - to się właśnie dzieje - no fakt

zatem to już nie jest demokracja i czy i Tobie pomieszały się pojęcia jak pisowcom prawica z lewicą?>

Demokracja jest głupia i nic tego nie zmieni.

Uważasz za lepsze żeby każdy głupek mógł głosować czy ich ograniczona ilość?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, masa24 napisał:

1 .  kto z was byl w warszawie dzis lub tydzien temu ? 

2 .  Przykro mi to mowic ale wiekszosc tu piszacych to chyba rolnicy tylko w marzeniach lub hobbysci  skoro mowicie ze burdy sa dlatego ze solidarnosc sie za to wziela. Burdy sa bo normalni rolnicy maja dosc.  Sa zbywani przez siekierskiego , sa zbywani przez tuska.  Tusk zaprosil na rozmowy i chcial wiedziec w czym jest problem ,  chyba problem byl poruszany od dawna siekierskiemu, kolodziejczakowi, a rudy zaprosil zwiazki zeby powiedzialy mu jeszcze raz w czym jest problem :)  niezla ma komunikacje, a tak naprawde gra na czas i z rolnikow robi debili

3. strajk w warszawie tydzien temu to byla jedna wielka ustawka i normalny rolnik to czuje ze byl robiony w konia. Ludzie przyjechali na strajk a tam liderami byl izdebski i szczepan wojcik .....    jeden okradal rolnikow i ma zarzuty, drugi szemrany typ ....    Potem rozmowy u premiera i pierwszi na liscie izdebski, wojcik , gryn , serafin i jakies inne zwiazkowe oszolomy ......    koniec rozmow u premiera w tvn  juz izdebski siedzi razem z wiceministrem krajewskim ... to jakie to dzialania jak zwykle osmieszenie tego strajku ?????   gryn do siekierskiego krzyczy ze chce konkretow, wychodzi od tuska , nic sie nie dowiedzial i mowi ze jest pelen nadziei?? zreszta jak wszyscy. Nie dostali zadnych postulatow a kazdy wychodzi i chwali jakie merytoryczne spotkanie ,  daje nadzieje itp i inne glupoty.  myslacy rolnik wie ze jest robiony w konia

dzis gryn w top agrar mowi ze na protest nie jedzie bo to protest polityczny i wie ze calego zielonego ladu sie nie da wyrzucic ale chociaz mozna by uproscic wniosek o doplaty ( gdzie juz prostszy chyba nie moze byc )  oraz zeby ekoschematy byly dobrowolne ( jjuz sa dobrowolne)  wiec z kogo on glupka robi ????

W ludziach jest zlosc ze kazdy ich olewa, ze musza sprzedawac pszenzyto po 500 zl czy pszenice po 600  i pieniedzy zaczyna brakowac ....  zamieszki to zaczna sie w zniwa lub tuz po  i kto zyje z rolnictwa to przyzna mi racje ...  no a jak ktos nie ma zielonego pojecia o tej branzy to bedzie mowil ze to kibice duda i prowokatorzy a biedna policja musiala cos zrobic

Wniosek o dopłaty : mam 100ha, w tym 50ha pszenica, 20ha burak, 30 ha kukurydza. Koniec. To jest prosty wniosek.

Pisałem wcześniej: żadnych starych związkowców pisowskich. Gdzie te mendy byly przez ostanie lata? A już podłączenie dudy ze śląska do protestu rolniczego, to jawne upolitycznienie. Gdzie ten sk***iel siedział przez 8lat? A głupi rolnicy idą w jednym szeregu z tymi gnidami. Każda taka osoba na proteście rolników powinna odebrać solidny wp***dol.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3415
3 minuty temu, Desperado napisał:

To że Wojciechowski sobie coś przypisuje, to chyba tylko tacy jak ty uwierzyli że ktoś by go w unii posłuchał.    xD

Kłamie Wojciechowski?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Oj gamonie pis was obroni

wybierz ta jeszcze sobie ich do koryta to wam kaczor wprowadzi nowa piątkę dla rolnictwa a dla reszta nowy polski ład edycja rozszerzona

tylko tym razem nie odpuści

oj krótka pamięć u niektórych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj