jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

GRZES1545    9015
42 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Przykryte, nie zmarzły ;) -2 im nie zaszkodzi.

Jak przyjedzie truskawka z UA to nie jeden będzie o mróz się modlił. 

 

1 godzinę temu, Desperado napisał:

Nie rób z siebie kina. chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.   xD To obrazuje dokładnie postawę tego rządu, waleczność przed wyborami, a po wyborach robienie z rolników tata wariata. Dobre pytanie czemu nie wyszedł, nikt nie wyszedł, a może wiedzieli co szykuje policja.

 

Wiedzieli na 1000% 

Kilka dni przed były wypowiedzi aby nie protestować w stolicy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
51 minut temu, Tomasz0611 napisał:

A może dlatego że PiS nie ma pomysłu na kampanię wyborczą ?? A temat że Tusk atakuje strajkujących rolników jest bardzo wygodny, paru prowokatorów od Bąkiewicza i jest temat na kampanię ...

A kto rudy ma ? Anty pis już się skończył i nastała szara rzeczywistość .

rudy ładu nie zlikwiduje, ukraińców będzie nadal wspierał więc o czym tu mowa . UkrAINA jest wygrana, wydoiła polaków i podwoi swoją produkcję rolnĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 minut temu, witejus napisał:

Z ciebie , odkąd tu jestem co chwilę prezentujesz swoje zamordystyczne poglądy, już dawno temu pisałem że masz mentalność nadzorcy niewolników.

No , i przez niego musiałem odejść z forum , kawał ....

Edytowano przez Nieustraszony1044
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5589
4 minuty temu, witejus napisał:

Z ciebie , odkąd tu jestem co chwilę prezentujesz swoje zamordystyczne poglądy, już dawno temu pisałem że masz mentalność nadzorcy niewolników.

Dziwne ze porządek ci się z zomo kojarzy ale niech będzie.  Sprawa jest banalnie prosta - jeśli ktoś demoluje, prowokuje, atakuje - wyłapać i na dołek a czasem to i parę kijów się przyda.  Skoro jest zainteresowany głównie napieprzaniem się z policją to jest głupek a nie rolnik i nie powinno go na takim proteście być. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
4 minuty temu, GRZES1545 napisał:

 

Kilka dni przed były wypowiedzi aby nie protestować w stolicy. 

I to by było najlepsze rozwiązanie. Do stolicy pojechało by tylko bydło dudy. A tak wszędzie w mediach, ze rolnicy zrobili rozpierduchę. Na wstawianych przez ciebie filmikach widać ewidentnie chętnych do zadymy uczestników protestu z zasłoniętymi twarzami. To byli rolinicy? Czy może przebrani policjanci?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543

Bez komentarza, nie mam nic do dodania

1 minutę temu, jacek1296 napisał:

Czy może przebrani policjanci?

TRAFIŁEŚ W SEDNO TARCZY😆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
5 minut temu, jacek1296 napisał:

I to by było najlepsze rozwiązanie. Do stolicy pojechało by tylko bydło dudy. A tak wszędzie w mediach, ze rolnicy zrobili rozpierduchę. Na wstawianych przez ciebie filmikach widać ewidentnie chętnych do zadymy uczestników protestu z zasłoniętymi twarzami. To byli rolinicy? Czy może przebrani policjanci?

Ilu ich było? Jaki % ? Dla mnie to prowokatorzy na zleceniu służb. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227
14 minut temu, GRZES1545 napisał:

Jak przyjedzie truskawka z UA to nie jeden będzie o mróz się modlił. 

 

Wiedzieli na 1000% 

Kilka dni przed były wypowiedzi aby nie protestować w stolicy. 

Chcieli zademonstrować pokaz siły, tylko obróciło się im na przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
2 minuty temu, witejus napisał:

TRAFIŁEŚ W SEDNO TARCZY😆

A dzisiaj w radio Pan Marszałek z Konfederacji odkrył że cały bajzel był przez to, że policjanci nieodpowiednio sie ubrali do działań a wręcz prowokacyjnie, bo załozyli hełmy i wzięli tarcze, co rozjuszyło protestujących i podziałało prowokacyjnie.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227
23 minuty temu, Ulman napisał:

A  z czego Ci ten zomowiec wyszedł? Masz jakieś przesłanki czy prawda zabolała?

Byłem kilka razy na granicy i nikt bydła nie robił.  Wczoraj w oszołomstwo z Solidarności wyrządziło wszystkim rolnikom dużą szkodę

Chyba tylko ślepo wierzącym w peowczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
Napisano (edytowany)

Aż mie zatkało z wrażenia🤣, powinni ubrać słomkowe kapelusze i zamiast tarczy tęczowe parasolki😊

5 minut temu, mirro napisał:

A dzisiaj w radio Pan Marszałek z Konfederacji odkrył że cały bajzel był przez to, że policjanci nieodpowiednio sie ubrali do działań a wręcz prowokacyjnie, bo załozyli hełmy i wzięli tarcze, co rozjuszyło protestujących i podziałało prowokacyjnie.:lol:

 

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
2 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Ilu ich było? Jaki % ? Dla mnie to prowokatorzy na zleceniu służb. 

A dla mnie zwykli bandyci spod znaku solidarności górniczych. Dlaczego był spokój, gdy ich nie było? Myślcie trochę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7628
Napisano (edytowany)
13 minut temu, Nieustraszony1044 napisał:

No , i przez niego musiałem odejść z forum , kawał ....

To znaczy doniesiono na ciebie ?.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
8 minut temu, Nieustraszony1044 napisał:

No , i przez niego musiałem odejść z forum , kawał ....

Przejmujesz się takimi typami...olać 

 

1 minutę temu, mirro napisał:

A dzisiaj w radio Pan Marszałek z Konfederacji odkrył że cały bajzel był przez to, że policjanci nieodpowiednio sie ubrali do działań a wręcz prowokacyjnie, bo załozyli hełmy i wzięli tarcze, co rozjuszyło protestujących i podziałało prowokacyjnie.:lol:

Zastanowił się ktoś czy mogło być inaczej gdyby faktycznie milicja zachowywała się jak na Popdzednim proteście? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227
Przed chwilą, witejus napisał:

Aż mie zatkało z wrażenia🤣

 

Ściągnęli zawczasu siły zomo, bo dobrze wiedzieli co sami odpier**lą.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
2 minuty temu, GRZES1545 napisał:

Zastanowił się ktoś czy mogło być inaczej gdyby faktycznie milicja zachowywała się jak na Popdzednim proteście? 

Gdyby, to był taki sam protest, to pewnie tak. Jednak skala tego protestu i prawdopodobieństwo że wkręca się w niego oszołomy chcące walczyć z policją było praktycznie 100%, 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268

Przecież rządowi o to chodziło, aby wywołać zadymy, w razie następnego portestu nie wydadzą zgody i będzie na to podkładka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
1 minutę temu, jahooo napisał:

Przecież rządowi o to chodziło, aby wywołać zadymy,

A protestującym aby tego uniknąć. Jeżeli teraz zaś idzie przekaz że to bardziej związkowcy niż rolnicy, to widocznie rządzącym nie do końca zależy żeby ich szczególnie piętnować. Inna sprawa że Solidarność nie jest w stanie zablokować  wszelkich ważnych węzłów i dróg zaś rolnicy tak. Wypędzenie zaś rolników z Warszawy tak sie może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623
Napisano (edytowany)

@mirro im nie przetlumaczysz , to ruda WRONa a nie Solidarność jest winna ... Tusk przecie jest tak głupi że już na początku rządów szukał zadymy wiedząc dlaczego min PO straciła władze w 2015 ... W 2015 r po akcji z górnikami tracą władze a teraz specjalnie prowokują to samo xD to tylko PiSowska logika tak działa ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227

Ci co tak bardzo teraz bronią rządzących i policji w tak ważnych sprawach o jakie walczy rolnictwo, jak to trzeba spokojnie, szkoda że jak kobiety rozrabiały, nie byli tacy powściągliwi w wypowiedziach na temat uspokojenia rozwydrzonych i rozpasanych seksualnie młodych srak. :P

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623
Napisano (edytowany)

A dlaczego ty nie bronisz tych co wtedy strajkowali tylko tak ich nazywasz ?? Co, jednym wolno strajkować a innym nie ?? Każdy ma prawo do strajku, a jeżeli nie potrafi się zachować i robi chlew to wtedy do akcji wkracza policja. .. no i oczywiście wtedy nie było prowokatorów ze służb, a teraz już byli xD

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
2 minuty temu, Desperado napisał:

na temat uspokojenia rozwydrzonych i rozpasanych seksualnie młodych srak. :P

A to One rzucały sie rozebrane na policjantów i chciały odbywać stosunek seksualny z całym oddziałem prewencji?:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5589
32 minuty temu, Nieustraszony1044 napisał:

No , i przez niego musiałem odejść z forum , kawał ....

A ktoś ty , skrzywdzony kolego? Kiedy ci kazałem odejść z forum?

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj