jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Tomasz0611    5623
6 godzin temu, masa24 napisał:

  Pytanie tylko czy jest alternatywa dla tych partii

Teoretycznie przez 8 lat rządziła w Polsce alternatywa. Czy zrobili coś z tą Zieloną polityką ?? Zgadzali się na wszystko co wymyśliła UE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15406
8 godzin temu, dysydent napisał:

rozważam zgłoszenie Twojego posta pod ban konta na całe af bo na pewno rolnikom to polskim nie służy i samym protestom i na początek nazwę Cie tu i teraz publicznie prowokatorem usiłującym zdyskredytować protesty rolnicze
moje dane personalne do uzyskania od administratorów portalu jeśli poczuł byś się obrażony takim wyzwiskiem
Twoje uzyskam z automatu jeśli zechcesz mnie oskarżyć o publiczne pomówienie

Głupi byš był gdybyś to zrobił

We Francji czy Brukseli to norma i tam to działa

A P0lak nie P0trafi walczyć o swoje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268
5 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Teoretycznie przez 8 lat rządziła w Polsce alternatywa. Czy zrobili coś z tą Zieloną polityką ?? Zgadzali się na wszystko co wymyśliła UE ...

zapytaj co zrobiła UE, aby szli posłusznie na postronku

przecież za jakikolwiek objaw nieposłuszeństwa były wysokie kary i brak pieniędzy z budżetu UE

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
7 godzin temu, Ulman napisał:

Dokładnie tak powinni robić. Co to za rolnik co jest zainteresowany darciem ryja na policję , prowokowaniem i rzucaniem petardami kiedy przyjechał protestować w obronie własnego biznesu?

No i wylazła na wierzch duszyczka zomowca, a może to były zomowiec?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623
Napisano (edytowany)
6 minut temu, jahooo napisał:

zapytaj co zrobiła UE, aby szli posłusznie na postronku

przecież za jakikolwiek objaw nieposłuszeństwa były wysokie kary i brak pieniędzy z budżetu UE

Im to po prostu pasowało, bo się kasa w portfelach Obajtka, Morawa i reszty zgadzała, a społeczeństwo mieli gdzieś ... Nakradli tyle, że dla następnego pokolenia spokojnie wystarczy, a to my się będziemy męczyć ... Nas okłamywali że się niby nie zgadzają a przywozili podpisane papiery z Brukseli ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9268
3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Im to po prostu pasowało, bo się kasa w portfelach Obajtka, Morawa i reszty zgadzała, a społeczeństwo mieli gdzieś ... Nakradli tyle, że dla następnego pokolenia spokojnie wystarczy, a to my się będziemy męczyć ... Nas okłamywali że się niby nie zgadzają a przywozili podpisane papiery z Brukseli ...

jedni i drudzy mają tyle do gadania w kraju, co żyd za okupacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
6 godzin temu, dysydent napisał:

zarobków nie wystarczy aby za tym sztucznym podnoszeniem kosztów życia nadążyć i pierwsi przegrają ten wyścig nie rolnicy a szeregowi robotnicy w milionowych rzeszach gdy okaże się że nie tylko ich nie stać na byle jaki swój kąt na własność ale nawet utrzymanie tego co już mają.

To jest cel tego co wyżej napisałeś, będziesz szczęśliwy że nic nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227
7 godzin temu, Ulman napisał:

To że coś kogoś denerwuje nie upoważnia do robienia chlewu. Jak się nie umie zachować to niech w domu siedzi.

Byłeś chociaż na jednej blokadzie? zmarzła ci d*pa choć raz, może przestań doradzać i pier**lić ludziom głupoty jak są robieni na szaro bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623

W Polsacie samych rolników bronią, a za burdy między słowami oskarżają dziadów z Solidarności , ciekawe co nie @Roman176 xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4227
Napisano (edytowany)
8 godzin temu, dysydent napisał:

rozważam zgłoszenie Twojego posta pod ban konta na całe af bo na pewno rolnikom to polskim nie służy i samym protestom i na początek nazwę Cie tu i teraz publicznie prowokatorem usiłującym zdyskredytować protesty rolnicze
moje dane personalne do uzyskania od administratorów portalu jeśli poczuł byś się obrażony takim wyzwiskiem
Twoje uzyskam z automatu jeśli zechcesz mnie oskarżyć o publiczne pomówienie

Nie rób z siebie kina. chyba sam nie wierzysz w to co piszesz.   xD To obrazuje dokładnie postawę tego rządu, waleczność przed wyborami, a po wyborach robienie z rolników tata wariata. Dobre pytanie czemu nie wyszedł, nikt nie wyszedł, a może wiedzieli co szykuje policja.

 

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623

Chwilowy poranny przegląd mediów, na razie Republika stara się zbić największy kapitał polityczny i to im najbardziej przysłużył się wczorajszy bałagan w Warszawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349

Bo może jako jedyna transmitowała ? Może dlatego ze do momentu zamieszek żadne media nie poddawały ze proces się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5623

A może dlatego że PiS nie ma pomysłu na kampanię wyborczą ?? A temat że Tusk atakuje strajkujących rolników jest bardzo wygodny, paru prowokatorów od Bąkiewicza i jest temat na kampanię ...

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7628
9 godzin temu, dysydent napisał:

no przecież od bydła Go nie wyzywam a to jest przestrzeń publiczna nie ważne jak niszowa ale publiczna i podobnych nazbyt emocjonalnych zwrotów tylko oczekują gdzie się da ci przeciw którym te protesty wymierzone
Lepszego prezentu stąd nie możemy im dać jak jawne nawoływania do określonych działań destruujących państwo

W Sejmie wyzywają , się publicznie , padają bardziej ostre słowa i nie mają z tym problemu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7628

Im wolno i pozostałym już nie ?.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
Napisano (edytowany)

Dokładnie, reszta mordy w kubeł i chwalić Tuska.

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7628

To politycy robią to co chcą , Korporacje to jest organizacja społeczna albo rodzaj przedsiębiorstwa, posiadający osobowość prawną i, najczęściej, opierający się na kapitale .

Pozostali musza się godzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5589
1 godzinę temu, witejus napisał:

No i wylazła na wierzch duszyczka zomowca, a może to były zomowiec?

A  z czego Ci ten zomowiec wyszedł? Masz jakieś przesłanki czy prawda zabolała?

1 godzinę temu, Desperado napisał:

Byłeś chociaż na jednej blokadzie? zmarzła ci d*pa choć raz, może przestań doradzać i pier**lić ludziom głupoty jak są robieni na szaro bez końca.

Byłem kilka razy na granicy i nikt bydła nie robił.  Wczoraj w oszołomstwo z Solidarności wyrządziło wszystkim rolnikom dużą szkodę


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
9 godzin temu, dysydent napisał:

no przecież od bydła Go nie wyzywam a to jest przestrzeń publiczna nie ważne jak niszowa ale publiczna i podobnych nazbyt emocjonalnych zwrotów tylko oczekują gdzie się da ci przeciw którym te protesty wymierzone
Lepszego prezentu stąd nie możemy im dać jak jawne nawoływania do określonych działań destruujących państwo

Destrukcja to już jest i to nie przez rolników a rządzących. 

Lepiej siedzieć cicho i udawać że jest cacy? Ludzie w całej Europie mąka dość tego burdelu...I ja nie dziwię się że nerwy puszczają.  A konfidentów widzę na każdym kroku co raz więcej 🤨

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8543
1 minutę temu, Ulman napisał:

A  z czego Ci ten zomowiec wyszedł? Masz jakieś przesłanki czy prawda zabolała?

Z ciebie , odkąd tu jestem co chwilę prezentujesz swoje zamordystyczne poglądy, już dawno temu pisałem że masz mentalność nadzorcy niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3567
16 minut temu, galan99 napisał:

W Sejmie wyzywają , się publicznie , padają bardziej ostre słowa i nie mają z tym problemu .

 

Nie bierzmy przykładu z nizin społecznych...😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj