superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

MARAKAM    64

To jak mój szwagier, ale on dzwoni i kupuje to co z danego segmentu najdroższe. Na razie się nie zawiódł, ale nie każdy ma tyle wolnych środków NBP. Tak kupił ciągnik za ponad 300, przyczepę i opryskiwacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28797
14 minut temu, Agrest napisał:

Przyczepę, opryskiwacz i agregat tak kupiłem z transportem do domu.

 

ty trochę inaczej kupujesz, zapewne konkretna rozmowa i konkretne decyzje, a nie pierdolenie pół godziny, i na koniec słyszysz że jak listonosz rentę przyniesie a sąsiad będzie miał czas jechać to może przyjadę obejrzeć

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414
jahooo napisał:

43 minuty temu, sladan napisał:

Ludziom nie da się dogodzić

Kilka lat temu sprzedawałem swojego Zetora7745. Wtedy jeszcze miały normalne ceny. Pocił się trochę ze skrzyni, ale nie jakoś przesadnie. Reszta była tip top. Nawet nowe opony radialne miał. To jak przyjeżdżali i wymyślali, to po kolei z podwórka wyganiałem. Najlepszy był typek, co twierdził że olej przez jeden dzień ze skrzyni ucieka i trzeba ciągle dolewać, bo czysty jest na bagnecie. I jeszcze gwarancję chciał, chyba na rok 😂

Przyjeżdżam, oglądam, cena mieści się w moim budżecie - biorę, nie , to nie kombinuję. Jak mam jakies zastrzeżenia ale jestem zainteresowany - to negocjuję ze sprzedającym, ale bez przesady, że "biere za pół ceny". Zresztą kupowałem tu na forum i sprzedający moga potwierdzić

Pamiętaj, że nie jest dużo takich klientów jak ty, którzy biorą bez targowania, najczęściej jest odwrotnie, no i najczęściej handlarz dodaje kilka tyś na negocjacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3607
25 minut temu, MARAKAM napisał:

Najlepsze to jest targowanie bez oglądania przez telefon. To są już mistrzowie handlu.

I co z tym nie tak?

Nawet SMS zdarzyło mi się kilka rzeczy kupić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25849

No niby tak.

Najgorszy jest proces dochodzenia do sensowności danego zakupu, są to długie rozterki rozmowy prowadzone z mózgiem podczas snu. Jak już mam podpowiedź że warto to wówczas temat szybko się realizuje.

Dziś chyba konstrukcję małej hali zamówię, bo takowe rozmowy już 4 dni prowadzę😁🤭🤭🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

Bronę wirową kupowałem w ten sposób - przyjechała zamówionym kurierem już zapłacona i wtedy ją pierwszy raz widziałem na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25849
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3692
7 minut temu, Agrest napisał:

Dziś chyba konstrukcję małej hali zamówię, bo takowe rozmowy już 4 dni prowadzę

A miła być przyczepa 

A miał być gruber do doprowadzenia do ładu byłego sadu

A teraz hala 😄😝

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
11 minut temu, Agrest napisał:

No niby tak.

Najgorszy jest proces dochodzenia do sensowności danego zakupu, są to długie rozterki rozmowy prowadzone z mózgiem podczas snu. Jak już mam podpowiedź że warto to wówczas temat szybko się realizuje.

Dziś chyba konstrukcję małej hali zamówię, bo takowe rozmowy już 4 dni prowadzę😁🤭🤭🤭

Jakie wymiary  i koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    328
28 minut temu, jahooo napisał:

Bronę wirową kupowałem w ten sposób - przyjechała zamówionym kurierem już zapłacona i wtedy ją pierwszy raz widziałem na oczy

Ja tak kupiłem tandema, którego następnie zakupił ode mnie @FINN 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, MARAKAM napisał:

Najlepsze to jest targowanie bez oglądania przez telefon. To są już mistrzowie handlu.

Wiesz ile rzeczy tak kupiłem?

Ostatnio nawet jak pojechałem po odbiór to nie obejrzałem za co będę płacił. Przyjrzałem mu się na następny dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

No cóż ja to tylko ja taki nieufny, że musze pojechać zobaczyć, sprawdzić, ale to dotyczy zazwyczaj rzeczy używanych. Nowe też zamawiam przez telefon, gdy wiem co chce i w jakiej konfiguracji, to szukam gdzie taniej mnie ta rzecz wyjdzie i niech przyjeżdża.

Czy ktoś z was w ten sposób kupił ciągnik lub samochód (w cenie powyżej np 50 tysięcy).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67
11 minut temu, soltys48 napisał:

Wiesz ile rzeczy tak kupiłem?

Ostatnio nawet jak pojechałem po odbiór to nie obejrzałem za co będę płacił. Przyjrzałem mu się na następny dzień 

Z tego co piszesz to coś tam handlujesz sprzętem więc jak trafisz na bubla to zawsze go pogonisz dalej a niestety nie każdy ma duszę handlarza niektórzy chcą coś kupić na lata dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25849
58 minut temu, bratrolnika napisał:

na tą dostawkę/zadaszenie co kiedyś mówiłeś???

 

Tak

50 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

A miła być przyczepa 

A miał być gruber do doprowadzenia do ładu byłego sadu

A teraz hala 😄😝

 

Przyczepa też jak się trafi coś co spasuje wymogom.

Hala miała być w grudniu ale pogoda się popsuła

47 minut temu, GRZES1545 napisał:

Jakie wymiary  i koszt?

24x6. Jednospadowa 3,3m-3,8m

Około 22tys

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67

Sama konstrukcja czy z blachą? Na kratownicy czy profile? Pytam bo właśnie skończyłem wiatę na profilach i z drugim gatunkiem stali to sporo droższe mnie całość kosztowała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28797
6 minut temu, Agrest napisał:

24x6. Jednospadowa 3,3m-3,8m

Około 22tys

coś z tych co podesłałem ci kiedyś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
Agrest napisał:

24x6. Jednospadowa 3,3m-3,8m Około 22tys

0,5m spadu na 6m szerokości? w którą stronę spad? pytam bo też planuję podobne wymiary ale krótsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25849
5 minut temu, Janeczko napisał:

Sama konstrukcja czy z blachą? Na kratownicy czy profile? Pytam bo właśnie skończyłem wiatę na profilach i z drugim gatunkiem stali to sporo droższe mnie całość kosztowała 

Sama konstrukcja. Całość to pod 50 podejdzie i tylko blachę na dach położę

2 minuty temu, bratrolnika napisał:

coś z tych co podesłałem ci kiedyś???

Ze Strykowa. Gość ma full ogłoszeń. Być może że jego podsyłałeś.

5 minut temu, Grzechooo napisał:

0,5m spadu na 6m szerokości? w którą stronę spad? pytam bo też planuję podobne wymiary ale krótsza

A jaka różnica w którą🤭

Jak ustawisz na placu tak będzie

https://www.olx.pl/d/oferta/konstrukcja-skrecana-wiata-rolna-garaz-13x6-5m-hala-magazyn-blaszak-CID628-IDNgs1P.html

 

Od tego

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
13 minut temu, Agrest napisał:

Tak

Przyczepa też jak się trafi coś co spasuje wymogom.

Hala miała być w grudniu ale pogoda się popsuła

24x6. Jednospadowa 3,3m-3,8m

Około 22tys

To w miarę cena chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28797
Napisano (edytowany)

@Agrest no to ten co ci podsyłałem, podobno jakaś rodzina @Łolek

nasza miała być do odbioru najpóźniej na wczoraj, dzwonił braciak, będzie z tydzień, półtora obsuwy

Edytowano przez bratrolnika
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25849

Na połowę lutego .

Ma chyba 25x6,5 gotową ale za wysoka, musiałby słupy dorobić.

No i ja chcę myk zrobić że kupię 6m a metr od ściany odstąpię i dach przedłuże. Będzie 7m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28797

nam też z tej standardowej 6,5x13 robi 6x12, bo akurat tak pasuje w miejsce na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj