Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Tomasz0611    5610

Niemieccy emeryci będą mieli łatwiej dojechać na wakacje do Międzyzdrojów ;) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

Jacuś odpowie😆, on bywały w ŚWINOUJŚCIU TO PEWNIE WIE

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
41 minut temu, Ulman napisał:

A co tak w sumie ten tunel daje?

To proste tam będą świnie uchodzić -nazwa zobowiązuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Nie ma co , powieje świeżością w polityce .

Giertych zapowiada start do Senatu. Wywołał zdziwienie obecnej senator KO

Były wicepremier, minister edukacji narodowej i lider LPR zapowiedział start w wyborach do Senatu z powiatu poznańskiego. Roman Giertych ma startować z niezależnego komitetu, ale liczy na poparcie partii opozycyjnych. Zdziwiona tym oświadczeniem jest obecna senator KO z tego okręgu, która również zamierza kandydować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1275

A to już nie startuje z list Hołowni ? Widocznie partia się sypie a władza przyciąga.

1 godzinę temu, Ulman napisał:

A co tak w sumie ten tunel daje?

Ciekawe czy celowo zmieniasz temat czy przypadkiem ?

43 minuty temu, v11 napisał:

To proste tam będą świnie uchodzić -nazwa zobowiązuje 

Chyba się trochę zagalopowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, galan99 napisał:

Kolegą rozmawiałem , czarna porzeczka ma być po 10 zł kg , czy to prawda ?.

A ja na ostatniej popijawie słyszałem że po 80 groszy.🤣

2 godziny temu, dsbh napisał:

Ostatnio słuchałem wywiadu z dosyć znaną osobą, która stwierdziła wprost, że należy wszystko sprywatyzować aby uniknąć wpływu polityków. Orlen, Azoty, zbrojeniówkę.

Do zbrojeniówki powinny być dopuszczone firmy prywatne. Kompetencje, kontrakt na partię wyrobu, sprawdzenie jakości, praca nad jego rozwijaniem. Stała konkurencja i nie walenie w ch*ja z nimi ze strony Państwa. Część zaś firm nie powinna być prywatyzowana, Nie będę wymieniał które, bo to nie miejsce. Na pewno nie Huta Stalowa Wola.

1 godzinę temu, galan99 napisał:

Giertych zapowiada start do Senatu. Wywołał zdziwienie obecnej senator KO

Temu Panu już dziękujemy.

2 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

Niemieccy emeryci będą mieli łatwiej dojechać na wakacje do Międzyzdrojów ;) 

Gdzie przesiądą się na kajaki i popłyną wzdłuż wybrzeża a następnie przekopem na Mazury.🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Premiero z Ziobrą dziś na mszy klęczał  W Piekarach Śląskich zjazd chłopa był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
10 godzin temu, witejus napisał:

Ten ponownie zaczyna wypływać na wierzch

sprawa przyschla... tak samo jak lajza.

5 godzin temu, Ulman napisał:

A co tak w sumie ten tunel daje?

w sumie to skraca czas przeprawy.

jedziesz plynnie a nie ustawiasz sie  w kolejce na prom-potem 20 km na godzine plyniesz, wyjezdzasz. niech sie jeden zepsuje albo sztorm bedzie i juz jest zamieszanie. do tego turysci musza jechac daleko od centrum miasta zeby sie przeprawic. dworzec kolejowy jest na ladzie. 

mozna oczywiscie jechac przez niemcy, przed swirusem to zadnej kontroli nie bylo , tylko ze to drogi bardzo lokalne..

5 godzin temu, witejus napisał:

Jacuś odpowie😆, on bywały w ŚWINOUJŚCIU TO PEWNIE WIE

oczywiscie ze bylem a ty nie ??

ostatnio w tamtym roku.

4 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

Pewnie z termosem i kanapkami pod pachą podziwiał tą budowę xD 

po co zazdroscisz ??to nie jest wyprawa zycia...spokojnie i ty mozesz jechac . zapisz sie do sanatorium sasanka. bedziesz mogl zwiedzac europe polnocna  zbiurem podrozy wybrzeze-jesli pandemie przetrwalo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5610
Napisano (edytowany)
5 minut temu, jacus napisał:

po co zazdroscisz ??to nie jest wyprawa zycia...spokojnie i ty mozesz jechac . zapisz sie do sanatorium sasanka. bedziesz mogl zwiedzac europe polnocna  zbiurem podrozy wybrzeze-jesli pandemie przetrwalo.

Nie potrzebne mi sanatoria dla starych pryków i wycieczki autokarami ;) Nie ten wiek na takie "atrakcje".

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
4 godziny temu, dsbh napisał:

Ciekawe czy celowo zmieniasz temat czy przypadkiem ?

Jak zmieniam temat? To proste pytanie - co daje ten tunel?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Byłby też droższy bo tam wuj wie gdzie go oprzeć aby pod spodem można było pływać a i przyrody nie spier.. Jest juz rura i niech jest lato jest u nas krótkie to się może mniej będzie zużywać? Przeczytałem tu: "Zachód chce wygodnie żyć a nie motać się z problemami -nie są gotowi na żadne poświęcenie czy wyrzeczenie -wojna będzie trwać lata aż się znudzi i pozwolą ruskiemu". Chińczyk zaś potrzebuje pokoju aby na emerytury zarobić. Szanowny pan od specjalnej misji chińskiej wrócił do domu. Tam już chiński superkomputer liczy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
28 minut temu, Roman4321 napisał:

lepszy by był most niż tunel,  tańszy i nie zaleje w razie co

jakies wzgledy musialy przewazyc.

na pewno statki plynace do szczecina sa troche wieksze niz te do elblaga


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

ale most był by bardziej reprezentacyjny i można by cos pokazać a tunel jak tunel jest schowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614
7 godzin temu, Ulman napisał:

Toż  ty robisz to samo.nie masz oleju w głowie?

zobacz sobie moją aktywność a twoją 

6 godzin temu, dsbh napisał:

Opozycja dążyła do zablokowania środków unijnych dla Polski. Skoro Tusku ma tak dobre kontakty z Brukselą, to dlaczego za jego kadencji ten tunel nie powstał ?

 

6 godzin temu, witejus napisał:

od dawna nurtuje mnie to pytanie

mnie też to zastanawia  a najlepsze jest dla mnie ze niby pokłóceni a takiej ekspansji zagranicznego kapitału budowy fabryk nie było ......... za poło i psl wszystko uciekało do Czech Słowacji Węgier  

image.jpeg.e92d6584a3402bd66690682cb5cd5db7.jpeg

image.jpeg.358db159be72e707929ff7874955dfd0.jpeg

Zobaczcie, jak powstaje nowa fabryka Eko-Okien w Wodzisławiu. „To wszystko  staje się rzeczywistością” • Racibórz, Wodzisław Śląski - nowiny.pl -  portal, gazeta - Racibórz, Wodzisław, Rybnik, Żory, Jastrzębie-Zdrój

EKO-OKNA budują fabrykę w Wodzisławiu Śląskim. Są przyjęcia do pracy

tu bd na całym kąsku fabryka 

TURBRUK - Budowa EKOOKNA Wodzisław Śląski. - YouTube

 

największa fabryka aqu w Europie dolnośląska

największa hala w Polsce w Gorzycach  

 

 

Nowa hala produkcyjna Alumetal w Gorzycach

Magazyn, do którego będą przychodziły paczki z całego świata. Budowa Panattoni w Gorzyczkach pnie się w górę

cfb825a81f8749a95392454eb895bb1d.jpg.webp

 

 

 

j**ane p[isowskie mordy ..... trza robić przez was 😆


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
8 godzin temu, jacus napisał:

oczywiscie ze bylem a ty nie ??

Nie byłem i nie zanosi się, ostatnio byłem w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Roman176 napisał:

mnie też to zastanawia  

Odpalili gazoport to weszły podatki, weszły podatki to samorząd miał na wkład własny do inwestycji na drodze lokalnej za kasę z UE. Czego nie rozumiecie? Ty się, Romek, nie cykasz? Po pierwsze akumulator może się zajarać bo samochód elektryczny to wg Ciebie zło a po drugie - po to się buduje aby wyebanych z roboty górników było gdzie za najniższą krajową zatrudnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
Napisano (edytowany)

z takich gorzyczek to do czech,slowacji, wegier,austrii,niemiec, wloch  blizej niz do polski wschodniej.. tam jest rynek zbytu .. 

bylem w szoku gdy jechalismy sobie kolo zbiornikow gazoportu bez zadnego problemu, droga, siatka, zbiorniki, wystarczylby jakis mozdzierz i pozamiatane.......

1 godzinę temu, witejus napisał:

Nie byłem i nie zanosi się, ostatnio byłem w Gdańsku

w gdansku tez bylem ale krotko,nawet morza nie zobaczylem, na pewno znowu sie wybiore.

 

https://www.onet.pl/informacje/onetrzeszow/dyrektorka-zglosila-kurii-ze-ksiadz-dotyka-dzieci-wies-chciala-ja-wywiezc/8wfktc1,79cfc278

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
21 godzin temu, dsbh napisał:

To w USA też mieli komunistyczne metody. Tam też badali wpływy Rosji na wybory.

Ostatnio słuchałem wywiadu z dosyć znaną osobą, która stwierdziła wprost, że należy wszystko sprywatyzować aby uniknąć wpływu polityków. Orlen, Azoty, zbrojeniówkę. Lasy chyba również, nie wspominając o TVP. Redaktor zapomniał zapytać z czego w takim razie będą żyć politycy. Gdzie obsadzą swoich ludzi stołkami.

Opozycja dążyła do zablokowania środków unijnych dla Polski. Skoro Tusku ma tak dobre kontakty z Brukselą, to dlaczego za jego kadencji ten tunel nie powstał ?

Ten od prywatyzowania to musiał być jakiś mądry chłop. Skońćzyła by się patologia. I go nie obchodzi z czego żyli by politycy.

Tunel nie powstał za kadencji Tuska bo były inne ważniejsze inwestycje. Za rok czy dwa zadasz sobie tak samo pytanie czemu coś nie powstało za pis a będzie powstawało za te 2 czy 3 lata. Tak to działa są sprawy ważne i ważniejsze. Coś buduje każdy rząd po kolei. A taka propaganda jak stosuje tvp jest dla debili.

main_02harna_flacja.jpg

main_06co_prawda_to_prawda_ny_sarka.jpg

main_17naprawd_to_tak_trudno_si_domy_le_.jpg

main_01coraz_wi_cej_amator_w_pcha_si_do_zabawy_ny_grupa.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614
6 godzin temu, DTaras napisał:

Po pierwsze akumulator może się zajarać bo samochód elektryczny to wg Ciebie zło

to kup sobie bo ja nie ... n aqu to może być zabawka do dzieci rozładuje się i pod pachę .........   po za ty wuj przyjechał ostatnio a jest kier w merceu  sam powiedział ze przyszłość bd ale diesel ................... propo słyszałeś czego mazda dokonała silnik 3,3L diesel spalanie 4,2 

twoja wiedza bierze sie z kont artykułów sponsorowanych ?  czy masz elektrykami na co dzień odczynienia klepiesz ich itp 

 

6 godzin temu, DTaras napisał:

po to się buduje aby wyebanych z roboty górników było gdzie za najniższą krajową zatrudnić...

hmm ciekawe ale ppg podpisała na nowo umowę z szkołami umowa społeczna to społeczna ...... a gdyby tak mam tyle przerobione ze szybciej na pomostuwkę bym poszedł 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Napisano (edytowany)

Roman daj spokój nie bierz się za motoryzacje bo to nie dla ciebie. Napisz jeszcze ile ten silnik 3,3 mazdy ma mocy. Tyle co niemiecka dwulitrówka a spalanie na trasie przy zamulaniu 90 na godzinę. Nie wierz we wszystko co ci powiedzą tak jak w przyszłość w dieslu.

Kto ci tego diesla naprawi i le to będzie kosztowało jak tam napchane wszystkiego co się da. A na mechanika dzisiaj młodzież nie bardzo chce się uczyć. Przyszłość to elektryk jak byś nie kombinował. A naprawa to będzie wymiana silnika z napędem na nowy tak samo bateria. DO tego nie trzeba będzie wielkiej wiedzy fachowej.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614
6 godzin temu, DTaras napisał:

Odpalili gazoport to weszły podatki, weszły podatki to samorząd miał na wkład własny do inwestycji na drodze lokalnej za kasę z UE

zgaszę twój zapał  ...... żadnej kasy z EU niema i nie było  kasa jest i była z  kopalni  a 80% wybudowanych w ostatnich latach było wybudowanych z polskiego ładu i funduszu prezydenta rp  tam co wklejałem droga była zawsze ....... były to pgr kokoszyce i pgr gorzyczki i gorzycze 

1 minutę temu, hubertuss napisał:

Tyle co niemiecka dwulitrówka a spalanie na trasie przy zamulaniu 90 na godzinę

tak na 6 garach 😆 wv sie koczy coraz większe straty ma 

 

https://www.wnp.pl/finanse/volkswagen-prezentuje-niejednoznaczne-wyniki-finansowe-i-liczy-na-poprawe,705911.html

7 minut temu, hubertuss napisał:

Nie wierz we wszystko co ci powiedzą tak jak w przyszłość w dieslu.

pamiętasz kto pierwszy pisał ze gaz jest nie eko ??   chyba ja ty co i ile trwało eldorado 1,5 roku ? wiec kto jak kto ale ja wiem lepiej 

 

tarasik wdety pisał jak zawsze bzdetami o gazie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Weź ty Roman pisz z sensem. Piszemy o silnikach a ty wrzucasz link o finansach VW. Oni ciągle jadą na kredycie. Prędzej Polska zbankrutuje jak VW. To są giganci. Tak samo Mercedes.

Co do silnika jak pisałem mazda nic nie pokazała. Ten silnik 3,3 robiony pod nową normę euro ma nie wielką moc i dlatego mało pali. Niemieckie dwulitrówki tyle wyciągają. Testy są robione na trasach np autocentrum taki pokazywało z zamulaniem 70 - 90. Więc takie są fakty a nie twoje bredzenie o finansach VW.

Nie wiem o co ci z tym gazem chodzi bo nawet myśli nie umiesz sformułować. Gaz do opalania chaty gaz dla przemysłu czy gaz do samochodu? Nie pisałem, że jest nie eko czy tam eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj