Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

mirro    6441
1 minutę temu, DTaras napisał:

mi się raz wyślizgła z łap flaszka bociana

Akurat nie przepadam za bocianem, ale łączę się w bólu. Taka strata.:( Gdzież tak młodo umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058
5 minut temu, DTaras napisał:

W ramach abolicji mi się raz wyślizgła z łap flaszka bociana..

jak bocian to chyba to aborcja byla ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
2 minuty temu, jacus napisał:

to aborcja byla ??

Jacuś, sodomito jeden my tu o poważnych męskich sprawach a nie d*pie Maryni.:lol: Doceń stratę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1953

Ja tam do sióstr do szkół nie chodziłem i nie wiem co mieliście na biologii... abolicja na stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
16 minut temu, hubertuss napisał:

Tak pis robił w balona swoich wyborców odnośnie dyskusji z przed dwóch chyba dni jaką tu toczyliśmy.

092-2021-przypomnienie-czego-broni-pis.jpg

To teraz chyba sprawiedliwość powinna wyjść na jaw, wszak mamy odpowiednie rządy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
1 minutę temu, DTaras napisał:

Ja tam do sióstr do szkół nie chodziłem

Raz byłem na balu w medyku co Urszulanki prowadziły. Ale dziewczyny bawić się umiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

wy lubelaki umiecie sie bawic -z joe monstera. w zyciu by mi do glowy nie przyszlo ze studenci sa tacy rozrywkowi 

https://www.facebook.com/ssumlublin/?show_switched_toast=0&show_invite_to_follow=0&show_switched_tooltip=0&show_podcast_settings=0&show_community_review_changes=0&show_community_rollback=0&show_follower_visibility_disclosure=0

5 minut temu, mirro napisał:

Jacuś, sodomito jeden my tu o poważnych męskich sprawach a nie d*pie Maryni.:lol: Doceń stratę.

mala strata -krotki zal. ja wodki nie pije ,kazda smakuje i smierdzi rownie wujowo.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622

To chyba ich te Urszulanki mało uczyły, skoro "dziewczyny bawić się umiały" xD 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441

Były mniej i bardziej pilne uczennice.:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4628

Bieńkowska ma zostać prezesem Orlenu ciekawe czy wydoi jak kampanie 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Roman, to kto w końcu ma tego Kamińskiego sądzić? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181
6 godzin temu, konteno napisał:

To chyba do mnie było

Wiesz , czasem inaczej się nie da jak warunki i sytuacja nie ułatwiają normalnej egzystencji w realizacji pasji celów itp.

Kiedy u innych zarówno w niedzielę i święta jakieś roboty normalne idą to mnie matka sztorcuje że nic nie powinienem robić bo święto itp 

Sąsiad nieraz w niedzielę jakieś drobne prace wykończeniowe w domu i wkoło niego robił , znajomi postawili dom i wykańczają go teraz to i w sylwestra i wczoraj wieczorem jakieś światło sie paliło w środku. Ludzie robią to co chcą lubią , potrzebują i im pasuje tylko ja robię co muszę.

Nie o Tobie gadka. Na myśli miałem lokalsow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1953
jacus napisał:

wy lubelaki umiecie sie bawic -z joe monstera. w zyciu by mi do glowy nie przyszlo ze studenci sa tacy rozrywkowi 

https://www.facebook.com/ssumlublin/?show_switched_toast=0&show_invite_to_follow=0&show_switched_tooltip=0&show_podcast_settings=0&show_community_review_changes=0&show_community_rollback=0&show_follower_visibility_disclosure=0

5 minut temu, mirro napisał:

Jacuś, sodomito jeden my tu o poważnych męskich sprawach a nie d*pie Maryni. Doceń stratę.

mala strata -krotki zal. ja wodki nie pije ,kazda smakuje i smierdzi rownie wujowo.

To jest nieprawda. Wódka wytargana ze suchego lodu to najłagodniejszy element poniewierający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14181
1 godzinę temu, jacus napisał:

wy lubelaki umiecie sie bawic -z joe monstera. w zyciu by mi do glowy nie przyszlo ze studenci sa tacy rozrywkowi 

https://www.facebook.com/ssumlublin/?show_switched_toast=0&show_invite_to_follow=0&show_switched_tooltip=0&show_podcast_settings=0&show_community_review_changes=0&show_community_rollback=0&show_follower_visibility_disclosure=0

mala strata -krotki zal. ja wodki nie pije ,kazda smakuje i smierdzi rownie wujowo.

Ty i bez wodki się zachować nie potrafisz 

6 minut temu, konteno napisał:

@gregor1284 ale chyba o to samo chodzi

Podobnie. Tu postu mogę nie przeczytać a przy tych z otoczenia się nie zatrzymywać i jakoś to leci 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349

tak przygladam sie waszej dyskusji no i nie mam niestety o was ani o narodzie najlepszegp zdania. Dyskutejecie o bzdetach i sprawach wogole nie znaczacych.  kaminski wasik - czy prezydent dobrze ulaskawil czy nie  itp itd  powtarzacie to samo co rozni fachowcy w tv w zaleznosci jaki facowiec sie trafi to ma swoje zdanie .........   

to samo z jakimis trybunalami konstytutucyjnymi sedziami itp  , zeby na ten temat sie wypowiedziec to trzeba miec kawal wiedzy a takiej wiedzy nie maja ani dziennikarze, ani poslowie ani wy. prawnikow ktorych pokazuje tv tez nalezy brac z przymruzeniem oka bo ze jest prawnikiem to nie znaczy ze ma na ten temat pojecie ......

ale taki tv ma cel i jak widac super sie to sprawdza

a wazne rzeczy jak glosowania w ue , obietnice nowego rzadu ktore nie beda zrealizowane ....  a po co o tym gadac prawda?  wasik z kaminskim i pietrzak to najwazniejsze sprawy

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, masa24 napisał:

ale taki tv ma cel i jak widac super sie to sprawdza

a wazne rzeczy jak glosowania w ue , obietnice nowego rzadu ktore nie beda zrealizowane ....  a po co o tym gadac prawda?  wasik z kaminskim i pietrzak to najwazniejsze sprawy

Widać że też popierasz relację z TV, dokładnie z TV Republika ;) Wiedzą, że marsz 11 stycznia w obronie Szczujni będzie porażką to zaczęli straszyć setkami tysięcy uchodźców ... Ale wg nich ta rakieta co kilka dni temu wleciała, to uderzyła w jakąś cukrownię xD 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3011

Będzie się działo ..rzeźnia na pisowskich złodziejach dopiero się rozkręca 😲

Została im tylko ulica i zagranica 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4628
12 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Widać że też popierasz relację z TV, dokładnie z TV Republika ;) Wiedzą, że marsz 11 stycznia w obronie Szczujni będzie porażką to zaczęli straszyć setkami tysięcy uchodźców ... Ale wg nich ta rakieta co kilka dni temu wleciała, to uderzyła w jakąś cukrownię xD 

a uważasz ze teraz jest ok z mediami ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
Przed chwilą, Roman176 napisał:

a uważasz ze teraz jest ok z mediami ? 

Tak, wreszcie nie ma szczucia i plucia w telewizji publicznej, a na Republikę mam wyjebane, niech sobie tam gadają co chcą, a jak niektórzy nie chcą się tam reklamować to nie mój problem.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj