Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5593

A ilu tych złodziei pis prawomocnie skazał przez 8 lat rządów?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Czyli ilu konkretnie?

I jak to "PIS skazał"?

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6456
2 godziny temu, ws71 napisał:

ostatnio u nas ABW na gwałt szukało ludzi którzy opanowali biegle angielski,rosyjski ponoć jest duże ssanie na rynku na takich ludzi

Ło masz. Teraz to niech się pocałują. Jak dawno temu polazłem do UOP za robotą, to powiedzieli że żołnierzy nie przyjmują a tych po ZMECHU to szczególnie. Po Bałkanach jeszcze raz pytałem i też byłem brzydki. A to niech się walą na ryj.

54 minuty temu, Ulman napisał:

I jak to "PIS skazał"?

Nooooo PiS wyszedł, spojrzał i powiedział. Wszyscy jesteście złodzieje. Dopiero po chwili zorientował się że przemawia do swoich członków.🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1956
ws71 napisał:

Prawdopodobnie jest na podwójnym kontrakcie ukraińskim i jakiejś agencji rządowej,pozarządowej[kto wie czy nie zza wielkiej wody], ostatnio u nas ABW na gwałt szukało ludzi którzy opanowali biegle angielski,rosyjski ponoć jest duże ssanie na rynku na takich ludzi

Za moich czasów jakby miał taką pracę to by nie chodził i nie pierdzielił po kątach takich fanzołów. Jeszcze dał się nagrać. Toć co z tego że sobie ryj zasłonił jak każdy z nas mówi w specyficzny sposób i ma indywidualną mowę ciała?


mirro napisał:

Ło masz. Teraz to niech się pocałują. Jak dawno temu polazłem do UOP za robotą, to powiedzieli że żołnierzy nie przyjmują a tych po ZMECHU to szczególnie. Po Bałkanach jeszcze raz pytałem i też byłem brzydki. A to niech się walą na ryj.

A Ty robaczku... Tylko tam same interesowne skurczybyki co patrzą gdzie się na udziałowca wbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

Zdjęcie mówi wiele, a może wszystko- rozmowy, uśmiechy, przytulanki , buźki, dziubku, garniturami, toalety, gdzieś w tle jakaś wojna, a na tle tego wszystkiego zagubiony- odrzucony żydek ( na zbliżeniu jakby przestraszony, poirytowany? ). Kurde, nikt nie przytulił, na kolanka nie wzioł, nie pogłaskał, groszem nie sypnął ,tragedia, chyba się rozpłacze.haha

komik.jpg

Edytowano przez Pitekk

"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1297

Ukrainą nikt się nie przejmuje podobnie jak Polską i żadne NATO nie wyśle nawet 1 żołnierza jak by putin wkroczył do Polski bo to zachód i oni nawet nie znają granic takich państw jak PL czy UA . Co zrobił zachód jak hitler najechał PL w 1939 roku ? ano nic by nie drażnić hitlera podobnie teraz by nie narazić się rosji. A np. dlaczego teraz nie przyjmą UA do NATO bo to groziło by wojną , no i co z tego jak NATO ma kilkadziesiąt armii a putin ma jedną . Strach ma wielkie oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

hmmm. Mariusz, to co Putina powstrzymuje przed wkroczeniem do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1297
2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

hmmm. Mariusz, to co Putina powstrzymuje przed wkroczeniem do Polski?

Najpierw republiki radzieckie , potem czas na PL .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

znaczy że już należy uczyć się języka rosyjskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12441
11 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Najpierw republiki radzieckie , potem czas na PL .

Nie wiem ile masz lat , ale myślę że nam nic nie grozi bo choć by i nawet coś rozpętał to będziemy 2m pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Cały problem w tym że on ma całkiem sporo lat. Niestety to produkt propagandy Paranoi I Socjalizmu , więc wyPISuje tu co dostaje w przekazie dla mas a wiadomo że masy trzeba nieustannie straszyć  i zadawać im tematy których nie rozumieją by czymś ich zając i posłuszeństwo utrzymać. 

37 minut temu, Mariusz2903 napisał:

A np. dlaczego teraz nie przyjmą UA do NATO bo to groziło by wojną , no i co z tego jak NATO ma kilkadziesiąt armii a putin ma jedną . Strach ma wielkie oczy .

Kilkadziesiąt armii a Putin jedną?  I to według ciebie jest wyznacznik? Liczebnośc armii jest sprawą zupełnie wtórną wobec kraju który ma broń atomową. Zachód już wie że osłabił ruskich a to było głównym celem , nie jakaś obrona UPAiny. Zobaczyli też bezczelność banderlandu, ich roszczeniowość i złodziejstwo pieniędzy które tam pompują. Może po prostu znudziło im się znoszenie fochów i pretensji żydka który ma się za zbawiciela świata


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
49 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Ukrainą nikt się nie przejmuje podobnie jak Polską i żadne NATO nie wyśle nawet 1 żołnierza jak by putin wkroczył do Polski bo to zachód i oni nawet nie znają granic takich państw jak PL czy UA . Co zrobił zachód jak hitler najechał PL w 1939 roku ? ano nic by nie drażnić hitlera podobnie teraz by nie narazić się rosji. A np. dlaczego teraz nie przyjmą UA do NATO bo to groziło by wojną , no i co z tego jak NATO ma kilkadziesiąt armii a putin ma jedną . Strach ma wielkie oczy .

 

Zapewniam że stracił byś tupet gdyby obok ciebie przeładowani karabin z ostrą amunicją -nie wspominam o strzelaniu na poważnie ja miałem taką przyjemność i zapewniam opowieści to co innego a rzeczywistość też wygląda inaczej 

36 minut temu, Pafnucy12 napisał:

znaczy że już należy uczyć się języka rosyjskiego?

Widzisz żyją jeszcze takie dziady co musiały się uczyć ruskiego i zawsze w żartach było że -język wroga trzeba znać .I teraz jak znalazł 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, v11 napisał:

Widzisz żyją jeszcze takie dziady co musiały się uczyć ruskiego

a uczyłem sie... tylko że nikt do tego zbytnio uwagi nie przykładał...

trochę mnie zmartwiły słowa Mariusza... jakoś tak jak by spisał już nas na straty...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1297
9 minut temu, Ulman napisał:

 

 Liczebnośc armii jest sprawą zupełnie wtórną wobec kraju który ma broń atomową. 

Czyli potwierdziłeś że zachód , cały zachód styka się jednego putina . NATO to sojusz na papierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

A skąd ty takie wnioski wyciągnałes? 

13 minut temu, v11 napisał:

Widzisz żyją jeszcze takie dziady co musiały się uczyć ruskiego i zawsze w żartach było że -język wroga trzeba znać .I teraz jak znalazł 

Jakby tak było to PISowcy byliby poliglotami 😆


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
53 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

znaczy że już należy uczyć się języka rosyjskiego?

Jak ktoś nie umie , i obowiązkowo dobrego bimberku ugotować dla ruskiego wojska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
44 minuty temu, Ulman napisał:

Liczebnośc armii jest sprawą zupełnie wtórną wobec kraju który ma broń atomową.

Myślisz że Putin będzie walił z armaty do wróbla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Kogo masz na mysli?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4642

pozar_nikola_fabryka.jpg

JESZCZE NIE WYJECHAŁY Z FABRYKI A JUŻ SIE ZAPALIŁY 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Co ci się znowu pali?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4642

Iveco 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

Elektryczne Iveco?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4642

ja


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5593

i co z tego wynika?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj