Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Roman176    4681

czekam na twoje statystki ile aut co nie wyjechało z fabryki sie zapaliło  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

no to czekaj🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

W bikini do dyskontu? Co jeszcze zaskoczyło klientów w sklepach? Zobacz te zdjęcia! SZOK - to właściwe słowo

W bikini do dyskontu? Co jeszcze zaskoczyło klientów w sklepach? Zobacz te zdjęcia! SZOK - to właściwe słowo


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973
v11 napisał:

Zapewniam że stracił byś tupet gdyby obok ciebie przeładowani karabin z ostrą

Etam karabinek... Jak granaty moździerzowe spadają to zrywają tupety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9345
6 godzin temu, DTaras napisał:

Etam karabinek... Jak granaty moździerzowe spadają to zrywają tupety

nawet głowę można dla takiego granatu stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6511
2 godziny temu, jahooo napisał:

nawet głowę można dla takiego granatu stracić

Powiem tak. Granatów to ja Ci wywaliłem sporo w życiu. Z reguły rzucał żołnierz, ale rola kierownika rzutu granatem do najfajniejszych nie należy. Trza se dobrze ułożyć we łbie procedurę działania na wypadek jakby coś poszło nie tak. A próby rzutu zawleczką albo wypchnięcia za przedpiersie granatu do rzadkości nie należą. Było też wypsnięcie się granatu z łapki rzucającego. Ale tu kumpel (wtedy wbrew przepisom) miał kamizelkę na sobie przeciwodłąmkową i nakrył sobą delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9345
1 minutę temu, mirro napisał:

Powiem tak. Granatów to ja Ci wywaliłem sporo w życiu. Z reguły rzucał żołnierz, ale rola kierownika rzutu granatem do najfajniejszych nie należy. Trza se dobrze ułożyć we łbie procedurę działania na wypadek jakby coś poszło nie tak. A próby rzutu zawleczką albo wypchnięcia za przedpiersie granatu do rzadkości nie należą. Było też wypsnięcie się granatu z łapki rzucającego. Ale tu kumpel (wtedy wbrew przepisom) miał kamizelkę na sobie przeciwodłąmkową i nakrył sobą delikwenta.

to i ja widziałem wiele takich przypadków na własne oczy, jak zamiast granatu leciała zawleczka, a granat podawany podającemu, oj się działo, potem było kopanie transzei kilka dni dla delikwenta "bo poprzednią zniszczył w czasie ćwiczeń" :D

niestety, są ludzie, dla których nawet łopatka w ręku to za trudna technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

tez mam doswiadczenie z granatami- pilem sok i kupilem sobie bimber z granatow w hercegowinie 😂.

za duzo kawy w nocy i juz wstalem..

Dnia 11.07.2023 o 23:35, DTaras napisał:

Cedevitę kupiłeś? Oliwe?

po co mam przeplacac ?? wiedzac ja sie robi produkty typu oscypek, obwarzanki,kielbase lisiecka ..

14 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

znaczy że już należy uczyć się języka rosyjskiego?

on nawet legitymacje towarzystwa przyjazni polsko-radzieckiej ma schowana ,obok tej pzpr

13 godzin temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Jak ktoś nie umie , i obowiązkowo dobrego bimberku ugotować dla ruskiego wojska 

ja 3 flaszki rakiji przywiozlem na wszeli wypadek.

12 godzin temu, Roman176 napisał:

czekam na twoje statystki ile aut co nie wyjechało z fabryki sie zapaliło  

dwa auta elektryczne  z polski w makarskiej widzialem-warszawka to normalne ale. hanysy na prad ?? 

podziwiam ..ile dni oni jechali ??🤣

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

oczami rudego 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, ogień i tekst


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co jest wyznacznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6511

No jak co? Kiedy prorządowe lemingi klaszczą w łapki i ze wzruszeniem słuchają słów swoich dobroczyńców.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8625
5 minut temu, mirro napisał:

prorządowe lemingi

Nie ma takich, lemingi są tylko platfusiarskie, prorządowy jest motłoch i ciemnogród.Zdanie jednej i drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

mirro-nie wiedzialem ze wegrzy sa potentatem w produkcji fasoli, w okolicach miejscowosci nagykutas sa wielkie plantacje.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973

mirro napisał:

Powiem tak. Granatów to ja Ci wywaliłem sporo w życiu. Z reguły rzucał żołnierz, ale rola kierownika rzutu granatem do najfajniejszych nie należy. Trza se dobrze ułożyć we łbie procedurę działania na wypadek jakby coś poszło nie tak. A próby rzutu zawleczką albo wypchnięcia za przedpiersie granatu do rzadkości nie należą. Było też wypsnięcie się granatu z łapki rzucającego. Ale tu kumpel (wtedy wbrew przepisom) miał kamizelkę na sobie przeciwodłąmkową i nakrył sobą delikwenta.

A nikt Ci dla żartu nie zamarkował rzutu? Albo nie skitrał kamyka i coś podkombinował?


jacus napisał:

mirro-nie wiedzialem ze wegrzy sa potentatem w produkcji fasoli, w okolicach miejscowosci nagykutas sa wielkie plantacje.

 

papryka, lawenda, pomidor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

zastanawialem sie co to takie zarosniete chwastami a to byla chyba lawenda 😂.

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625
2 godziny temu, jacus napisał:

mirro-nie wiedzialem ze wegrzy sa potentatem w produkcji fasoli, w okolicach miejscowosci nagykutas sa wielkie plantacje.

Wielkie plantacje jednym rejonie nie swiadczy o tym że są potentatem.

3 godziny temu, suwada napisał:

Burdy wichrzycieli z agrounii to żaden wyznacznik.

nowe wcielenie @Mariusz2903 ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6511
3 godziny temu, witejus napisał:

Nie ma takich, lemingi są tylko platfusiarskie, prorządowy jest motłoch i ciemnogród.

Lemingi są zawsze tych co rządzą. Tako rzecze Zaratustra.:efendi2:

Yyyyyyyy coś mi tu nie pasuje. A nie pasuje mi z kilku powodów. Historia z upadającym "Eskimosem" chyba się powtórzy. Skąd oni biorą te firmy do współpracy? Ale reszta niech pozostanie jako niedopowiedziane.

https://www.sadyogrody.pl/owoce/101/owocmix_skupuje_70_ton_malin_na_dobe_zainteresowanie_jest_ogromne,36282.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

malina w sklepie detal 14 zl..czeresnie 14 zl ,papryka -8 , pomidory 5,5 zl .

za rok beda po 50-wszyscy wytna 😂.

moze teraz sok malinowy bedzie zawieral wieksze niz sladowe ilosci malin.. po ile aronia bedzie?

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8625
1 godzinę temu, mirro napisał:

Tako rzecze Zaratustra.

Zaratustra a raczej NIETZSCHE w innych kwestiach orzekał

,,Byliście
niegdyś małpami i dziś jest jeszcze człowiek bardziej małpą, niźli jakakolwiek małpa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

sa reczy na niebie i ziemi o ktorych nawet fizjologa sie nie snilo..

z malp to mi najblizej do bonobo..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj