Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mariusz2903    1340
3 minuty temu, Ulman napisał:

Ty głupi czy tylko prowokujesz?  Rachunek ekonomiczny normalnych ludzi jest jeden i jak ktoś widział że dostał po kościach przez kretynów z PIS to protestował. Znam wielu zwolenników PIS którzy wyzywali Kowalczyka od sku...ów i zdrajców a na protesty jeździli regularnie.  Uważasz że zwolennicy PIS są zadowoleni że przez głupotę ich wybrańców stracili masę pieniędzy?  Jeśli tak to ci ludzie są  nienormalni

Przez niskie ceny zwolennicy Pis zmienią swoje poglądy ? Twoja wyobraźnia mówi ci że tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973
Roman176 napisał:

świadczy o słabych ziemiach lub nijakiej ochronie ... ja idealnie trafiłem w ochronne pszenica jeszcze wyróżnia się na polach łan bardzo zielony i zdrowy od góry do dołu

Ziemie nie są najlepsze ale jak już wspominałem - popierdyliło się Wam od tej wody ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625
1 minutę temu, Mariusz2903 napisał:

Przez niskie ceny zwolennicy Pis zmienią swoje poglądy ? Twoja wyobraźnia mówi ci że tak .

A ty uważasz że nie zmienią?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1700
2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Może na temat sytuacji na rynku malin by się wypowiedział ktoś co się na tym zna a nie wichrzyciele tacy jak ulman , racyl i jacek .

 

Możesz mnie nazywać jak ci się podoba. Mam to tam, gdzie słońce nie dociera. Nie zmienia to faktu, że debile pisowskie w sprawie polskiego rolnictwa dały d*py na całej linii. A jeszcze większe debile pisuar popierają.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

Zaraz ci napisze że to nie wina PISu bo oni nic nie mogą a za wszystko odpowiedzialny jest Tusk, UE, ruscy agenci i......

2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

 .........wichrzyciele tacy jak ulman , racyl i jacek .

 

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1340
3 minuty temu, jacek1296 napisał:

Możesz mnie nazywać jak ci się podoba. Mam to tam, gdzie słońce nie dociera. Nie zmienia to faktu, że debile pisowskie w sprawie polskiego rolnictwa dały d*py na całej linii. A jeszcze większe debile pisuar popierają.

Mało obiektywny i napastliwy atak na PIS z twojej strony jest , przesiąkłeś narracją środowisk TVN , GW . Rząd jest od krytyki tylko że trzeba szukać nie tylko złych rzeczy ale też jakiś dokonań które dla ogółu są dobre .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

a które to są te dobre?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1340
8 minut temu, Ulman napisał:

Zaraz ci napisze że to nie wina PISu bo oni nic nie mogą a za wszystko odpowiedzialny jest Tusk, UE, ruscy agenci i......

 

A co takiego dobrego miałeś w historii PL  ze strony niemiec i ruskich czy zachodu Europy . Np. taka Holandia , Belgia co oni dali Polakom ? nawet na mapie nie wiedzą gdzie leży Polska bo ruskie i niemcy to nasze granice znają dobrze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

A dlaczego i za co mieliby nam cos dawać?  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973
Mariusz2903 napisał:

Po wejściu UA do NATO to o konflikt może i być łatwiej z ruskimi ale trochę mylisz pojęcia że pójdziemy na wojnę bo bez UA rusek wchodzi na naszą ścianę wschodnią i wtedy z urzędu musisz się bronić bo na NATO nie licz , zanim się zbiorą to zejdzie sporo czasu . 

Już pisałem ale bym zrobił tak. Wjechał jednocześnie na Łotwę, Litwę i Ukrainę i zaraz po odpierdzieleniu tam wszystkich Niemców pewno front by utknął. Ukraina bez pomocy byłaby stracona a gest dobrej woli i wycofanie się z Litwy i Łotwy już tego by nie zmienił. Teraz ruskich już nie stać na taki manewr. Uważam, że Japonia mogłaby zbrojnie odebrać co tam sobie życzy a Chiny to już na samo oświadczenie. Ukraina zrobiła swoje i pozostawienie jej teraz na lodzie to będzie wielbłąd. Stworzenie zaś regionu przyjaznego gdzie Turcja otwiera drogę na Azerbejdżan to siła gdzie Ukraina jest potrzebna bo Rosji Iranu na długo nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

Zachód dobrze to rozgrywa. Proces przyjęcia banderlandu do NATO nie ruszy do końca wojny więc w  ruscy będą ja przedłużać, upaińcy będą chcieli zakończyć osłabiając ruskich, a zachód będzie dostarczał broni i walczył do ostatniego upaińca.

Nawet jakby wojna się niedługo skończyła to są jeszcze wymogi co do złodziejstwa, praworządności czy korupcji a tego nie spełnią nigdy. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1700
17 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Mało obiektywny i napastliwy atak na PIS z twojej strony jest , przesiąkłeś narracją środowisk TVN , GW . Rząd jest od krytyki tylko że trzeba szukać nie tylko złych rzeczy ale też jakiś dokonań które dla ogółu są dobre .

Znajdź dobre, a na pewno pochwalę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3552
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Po wejściu UA do NATO to o konflikt może i być łatwiej z ruskimi ale trochę mylisz pojęcia że pójdziemy na wojnę bo bez UA rusek wchodzi na naszą ścianę wschodnią i wtedy z urzędu musisz się bronić bo na NATO nie licz , zanim się zbiorą to zejdzie sporo czasu

Normalne zidiocenie , mam nie liczyć na NATO tylko na ukraińców , na tych żebraków i łachmaniarzy ??? co na swoim terenie nie umie sobie poradzić z wrogiem choć ma wsparcie z pół świata ?? a z drugiej strony ukraińce chcą wstapienia do NATO na które twoim zdaniem nie mozna liczyć ??? Rusek jak by chciał to by juz dawno wlazł przez kaliningrad czy Białoruś a jeszcze by ukraińce pomagali mu mordować Polaków bo to tak nacja . Ruski nigdy nie zaatakuje NATO ale jeśli NATO przyjmie ukraine to sie właczy w konflikt i będzie wojna . Te granatniki na komendzie czy prowokacja w Przewodowie nie wypaliły , nikt nie łyknął propagandy Kijowa by dołączyć do wojny wiec chcą nas wepchać oficjalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973

Ruski ma wojnę wpisaną w protokół dyplomatyczny więc pewności niema, że nigdy. Nie teraz - brzmi rozsądniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Kto im obiecał mogłeś dodać a całą resztę wyjąłeś mi z ust .

No z ust to ja nie...

Jak kto obiecał? Oczywiście PiS. Dobrzy są w w tych obietnicach.

Mariusz, kiedyś zrozumiesz... Jak by to w skrócie..,.?

To że jak Ci dużo zabiorą po cichu, a dadzą mało w zamian przy blasku fleszy, to nie znaczy że Ci pomagają....

To tak jak by ktoś Ci nogę podstawił, a potem wózek inwalidzki podstawił...

Mam nadzieję że zrozumiesz....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1322
2 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Już zbożowcy protestowali i co się stało że nagle protesty ustały ? wyjaśnij mi dlaczego mimo niskich cen rolnicy nie protestują .

Czy w tej polsce o wszystko trzeba protestować bo rząd nie ma rozumu ?. Do niczego nie trzeba było dopłacać, rynek rządził się swoimi prawami a teraz mamy niekontrolowane ilości tanich towarów z którymi nie ma szans wygrać konkurencji

my nie chcemy protestować , my chcemy rozsadny rząd patrzący dalekowzrocznie na interesy polaków a nie co teraz mamy próby gaszenia nieodpowiedzialnych decyzji dopłatami które po raz 2-gi przynoszą przeciwny efekt a kasa idzie marnotrawiona

Edytowano przez racyl
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3081

i czas wracac do swojskiego grajdolka- zamiast po kamieniach to po piasku chodzic..🤣 ciekawe jak zboze sie ma, na piasku pszenyzto bedzie pewnie wczesniej niz zyto na glinie.

odmeldowuje sie do czwartku.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681
3 godziny temu, jacek1296 napisał:

Możesz mnie nazywać jak ci się podoba. Mam to tam, gdzie słońce nie dociera. Nie zmienia to faktu, że debile pisowskie w sprawie polskiego rolnictwa dały d*py na całej linii. A jeszcze większe debile pisuar popierają.

jeszcze większe poparacy wierzą ze bd lepiej za tuska który ma w d*pie polaka tylko słucha Niemca a przypomni mi kto doprowadził elewary do bankructwa ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacus napisał:

odmeldowuje sie do czwartku.

nawet zasięgu w tym bajobusie miał nie będziesz? wracasz? tam kanapek se zrób... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

przypomnijmy jak komuna odżyła 

 Były funkcjonariusz ZOMO Marcin Kulicki został działaczem mazowieckiej Platformy Obywatelskiej. Gdy kandydował na prezydenta Siedlec, pracował jako szef siedleckiej filii wojewódzkiego urzędu pracy. Za publiczne pieniądze wykupił w prasie serię ogłoszeń promujących unijny program „Start w biznesie”, które ilustrował swoim zdjęciem. W 2009 roku, mimo sprzeciwu niektórych działaczy PO, Marcin Kulicki został nominowany na prezesa państwowej Krajowej Spółki Cukrowej.

Według nich Kulicki nie nadaje się na to stanowisko, bo nie pracował dotąd w branży cukrowej i nie kierował nigdy tak dużą firmą. Jednak sam Marcin Kulicki uważał, że poradzi sobie na tym stanowisku: „Jestem synem polskiej wsi, moi rodzice to rolnicy. Często do nich jeżdżę. Dlatego wiem, jak należy rozmawiać z producentami buraków.”🤣


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

no i co?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

a jajco 

  • Haha 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5625

Taaaa? A jakie?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

to jak to bd lepiej za rudego | ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

toż wiadomo że kacze... :D

1 minutę temu, Ulman napisał:

Taaaa? A jakie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj