superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

jedrus2020    207
igor10246 napisał:

1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

ma ktoś z obecnych tutaj kozy miniaturki?

każdą koze możesz mieć miniaturkę, wystarczy że odrobinę nie zadbasz, to mniej z krowami latnia jest  

Ja chce bardziej kupić jako taka maskotke i zeby podworko wyjadala. Ale żeby nie trzebabylo jej doic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

@jedrus2020 koza puki nie okoci to doić nie trzeba, czasami i mleko się zdarzy, ale  i tak nie będzie trzeba doić, bo będzie  miała max szklankę, a co do kozy to trochę jak z psem, jak sobie nie wychowasz to może się okazać że więcej kłopotów jak pożytku, od razu mówię że pierwsze co idzie to kwiatki i żywopłoty, trawą na końcu się zajmie,  a liście i kora to już w ogóle, patrząc z tej perspektywy to chyba lepiej jakąś owcę kameruńską, przynajmniej jak się zdenerwujesz to mięso bardzo dobre 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
7 godzin temu, Pawelek998 napisał:

To gdzie pracujesz 🤔

Mi wypada 7-8 dni w miesiącu tylko po 24h

Dwa dni wolnego czasem pięć więc idzie wszystko dograć 

Orlen.

6 godzin temu, wojtal24 napisał:

jaki rejon Polski dużo jeżdżę?

Dziki wschód,piszczac raczej nic nie mówi taka nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
7 godzin temu, jedrus2020 napisał:

Ja chce bardziej kupić jako taka maskotke i zeby podworko wyjadala. Ale żeby nie trzebabylo jej doic.

Koza nie wygryzie podwórza.

Jako kosiarkę kup kuca ale nie ogierka i będzie zawsze po ziemi wygolone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12423

Dodaj że masz takiego na sprzedanie 😁

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2480
Belaruss820 napisał:

7 godzin temu, Pawelek998 napisał:

To gdzie pracujesz 🤔

Mi wypada 7-8 dni w miesiącu tylko po 24h

Dwa dni wolnego czasem pięć więc idzie wszystko dograć 

Orlen.

6 godzin temu, wojtal24 napisał:

jaki rejon Polski dużo jeżdżę?

Dziki wschód,piszczac raczej nic nie mówi taka nazwa?

a województwo czy powiat?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
7 godzin temu, jedrus2020 napisał:

Ja chce bardziej kupić jako taka maskotke i zeby podworko wyjadala. Ale żeby nie trzebabylo jej doic.

Miałem młodą to pier**lona na parapety okienne wyskakiwała i trza było się jej pozbyć. Na trawnik tylko kosiarka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
4 minuty temu, 6465 napisał:

Dodaj że masz takiego na sprzedanie 😁

Nie 

Majka ma dożywocie u nas

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
23 godziny temu, akmaly napisał:

Waryński ma ciekawą grzechotkę 1/4" WMR008 72 zęby 

Mój tato kupił z Waryńskiego kleszcze do ściągania izolacji, nadają się do rzutu za psem. Grzechotkę jednak chętnie sprawdzę rzuć linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

https://www.olx.pl/d/oferta/agregat-pradotworczy-honda-ea3000-gx200-CID628-IDSBKUz.html?isPreviewActive=1&reason=observed_ad&sliderIndex=0


Jak myślicie warto się takim sprzętem zainteresować? Do obsługi głównie zbiornik do mleka i piec C.O.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Jak każdą rzeczą używaną. Ten nie jest stary ale do awaryjnego zasilania raczej nie służył tylko pracował być może codziennie. Cena pewnie to uwzględnia bo nowy to pewnie lekko ze trzy razy tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
soltys48 napisał:

7 godzin temu, jedrus2020 napisał:

Ja chce bardziej kupić jako taka maskotke i zeby podworko wyjadala. Ale żeby nie trzebabylo jej doic.

Koza nie wygryzie podwórza.

Jako kosiarkę kup kuca ale nie ogierka i będzie zawsze po ziemi wygolone 

Córka by byla przeszczesliwa. Ile dla takiego kucyka potrzebne jest belek siana na zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461
2 godziny temu, wlamaj1 napisał:

Jak każdą rzeczą używaną. Ten nie jest stary ale do awaryjnego zasilania raczej nie służył tylko pracował być może codziennie. Cena pewnie to uwzględnia bo nowy to pewnie lekko ze trzy razy tyle...

Chcę kupić coś po prostu sensownego. W 2022 tak się układało że użyłbym go raz do schłodzenia mleka bo do dojenia mam dojarkę przystosowaną do ciągnika. Nie chcę też wydawać wielkich sum bo nie mam po pierwsze takiego dużego i perspektywicznego gospodarstwa a po drugie są inne wydatki.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
16 minut temu, jedrus2020 napisał:

Córka by byla przeszczesliwa. Ile dla takiego kucyka potrzebne jest belek siana na zime?

Moja ma 130 w kłębie (3/4 normalnego konia)to rocznie 6-7 kulek,do tego obierki z domu czy resztki pieczywa 

Moja też ze względu na córkę kupiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65
3 godziny temu, michal1993 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/agregat-pradotworczy-honda-ea3000-gx200-CID628-IDSBKUz.html?isPreviewActive=1&reason=observed_ad&sliderIndex=0


Jak myślicie warto się takim sprzętem zainteresować? Do obsługi głównie zbiornik do mleka i piec C.O.

Brachol ma taki. Obleciał dwie budowy domu a teraz sporadycznie uzywany. Nigdy nie było z nim problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
1 godzinę temu, michal1993 napisał:

Chcę kupić coś po prostu sensownego. W 2022 tak się układało że użyłbym go raz do schłodzenia mleka bo do dojenia mam dojarkę przystosowaną do ciągnika. Nie chcę też wydawać wielkich sum bo nie mam po pierwsze takiego dużego i perspektywicznego gospodarstwa a po drugie są inne wydatki.

Ja kupiłem parę(naście) lat temu chińczyka Einchell-a 3000W maksymalnie też do schładzalnika i jest do tej pory - awarii nie miał. Ale wiadomo że używany był rzadko. W tej chwili pewnie nie jest tani - wtedy kosztował 1400 zł. Ten co podałeś powinien się nadawać do okazjonalnego użytku. Weź ze sobą jakieś obciążenie  - czajnik elektryczny powinien uciągnąć na spokojnie, opalarkę też do tego jeszcze jakąś grzałkę z pół kilowata i sprawdzaj (tzn. albo czajnik albo opalarkę plus grzałka, tak żeby razem było około 2,5 kW) - silnik powinien poczuć obciążenie ale nie może "zdechnąć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Jeśli ktoś będzie miał problem z instalacja w przyczepie lub zamierza kłaść nowa dostępna w sieci intercars 

0727F4CF-9D40-47F1-A04A-969A16624258.jpeg

9005A1EC-40D0-4160-A774-6ECB9C1493AB.jpeg

567ED218-E21B-4EC8-ADFA-3E06D2BB9991.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1786
20 godzin temu, Grzechooo napisał:

żeby olej nie zapiekał się w palniku musi być chłodzenie. A Ty chcesz tym dom ogrzewać?

nie dom , tylko garaż i daczę

czemu miałoby sie zapiekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12210
hubertb napisał:

Około 100zl

skrzynka bezpieczników? na te plaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69

Hubert padł mi mostek w prostowniku po prostu diody rozjebalo a były  1n5402. Szukać takich samych czy mocniejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
10 godzin temu, wojtal24 napisał:

a województwo czy powiat?

Lubelskie,powiat biała podlaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj