superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

daron64    4271
11 minut temu, wlamaj1 napisał:

Zauważ, że na na tym obrazku, który wstawiłeś, gdybyś zrobił tak jak Ci pasuje to sprzęt by był mało stabilny i mniej kompaktowy. Jeśli masz duży blat odpowiednio podparty to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zrobił tak jak Ci wygodnie...

Nie no u mnie będzie większy. Ale teraz tak jak patrzę, to chyba zrobię imadło po prawej od tarczy (po tej stronie co wałek). Tak jak sobie staje koło tego, to nawet wydaje mi się wygodniej - staje lekko na lewo od tarczy, wyłączonik pod lewą ręką, pokrętło od imadła pod prawą, przyciskam tarcze prawa, a odcięty materiał jest przede mną (po lewej stronie tarczy), nic mi nie zasłania widoku. Hmm ja to sobie lubię komplikować i bohatersko walczyć z odjebac, które sam sobie stworzyłem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

rzemieslniczy, oś z mostu tylnego może z jakiegoś robura czy innej małej ciężarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stodoła    69
6 godzin temu, Belaruss820 napisał:

24km

Nie ma tragedii zimą. Na oborze aby tylko dac jesc. Jak mam wolne to sruty narobię,siana,slomy,sianokiszonki naszykuję i żona z tesciową wtedy ogarniają😀 Wiosną czy latem to juz sobie grafik tak ustalam zeby w pogode sie wbic no i niedziele w pracy.

Jak to mówią do zajebania jeden krok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
5 godzin temu, Grzechooo napisał:

rzucaj gospodarkę bierz się za mechanikę zrobisz 3 rozrządy w ciągu dniówki na UJ Ci w polu ryrać🤔

jonnesway w 1/4" ma dwie opcje 36 i 48 zębów (nam obie)

Zusy zjedzą własną działalność. 

Trzeba mieć warunki i narzędzia. 

4 godziny temu, bratrolnika napisał:

to chyba rozrusznika w CC sporting nie wyjmowałeś, trzeba sobie rękę w dwóch miejscach złamać żeby się do śruby dostać🤣

U nas jest 900 tata zawsze marzył o 1.1 

Teraz to nawet w cenie są dobre CC a sportnig to już wgl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560
47 minut temu, Stodoła napisał:

Jak to mówią do zajebania jeden krok. 

Niby tak,ale jest dla kogo pracować. Tak na marginesie dodam ze mam tylko 9 dni w miesiącu do pracy,nocek nie ma wcale, nie trzeba sie użerać z ciezkimi klientami bo stacja na zadupiu więc czego chciec wiecej?no i premie co miesiąc wpadają za wyniki

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, jedrus2020 napisał:

ma ktoś z obecnych tutaj kozy miniaturki?

każdą koze możesz mieć miniaturkę, wystarczy że odrobinę nie zadbasz, to mniej z krowami latnia jest  


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28762
54 minuty temu, mf362 napisał:

U nas jest 900 tata zawsze marzył o 1.1 

Teraz to nawet w cenie są dobre CC a sportnig to już wgl 

miałem, fajny był jak na tamte lata, licznik zamykał, a miał na liczniku 20 więcej jak normalne cieniasy

w dodatku zawieszenie PZMot do wyścigów płaskich .... gokart

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1786
10 godzin temu, soltys48 napisał:

 

 

Miałem 

sprzedawałeś czy oddawałeś za friko 

na razie muszę palnik któryś przerobić by to miało sens 

IMG_20230206_143522.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19797
6 minut temu, konteno napisał:

sprzedawałeś czy oddawałeś za friko 

Za free 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
3 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Niby tak,ale jest dla kogo pracować. Tak na marginesie dodam ze mam tylko 9 dni w miesiącu do pracy,nocek nie ma wcale, nie trzeba sie użerać z ciezkimi klientami bo stacja na zadupiu więc czego chciec wiecej?no i premie co miesiąc wpadają za wyniki

8 godz dniówka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
Dnia 5.02.2023 o 18:12, konteno napisał:

chyba przesadzasz , 15kW nie ma prądu znamionowego przekraczającego 30A  , może na C35 by chodził jeśli przy odpalaniu przez przełęcznik gwiazda trójkąt nie wywali bezpieczników chyba że maja na myśli zabezpieczenie przedlicznikowe na przyłączu

u znajomego 11kW na C25 działa

zapomnieli do kartonów cegieł nakłaść 

Ja nie elektryk ale w instrukcji pisze tak: model T207/2 to 15KW, T207/1 to 11kW 

327280612_1686874898439114_6273561352447859885_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
konteno napisał:

sprzedawałeś czy oddawałeś za friko  na razie muszę palnik któryś przerobić by to miało sens 

zrób coś takiego


https://allegrolokalnie.pl/oferta/palnik-na-olej-zuzyty-przepracowany-nowosc-2022-uwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1786

 

34 minuty temu, Grzechooo napisał:

ale palnik po OO można na OP przerobić z dobrym skutkiem dalej zachowując pełną automatykę i kontrolę spalania ,

wolę z takiego bo już kocioł kupiony do tego i miejscówka w piwnicy naszykowana pod niego 

 

IMG_20220117_052227.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
konteno napisał:

ale palnik po OO można na OP przerobić z dobrym skutkiem dalej zachowując pełną automatykę i kontrolę spalania , wolę z takiego bo już kocioł kupiony do tego i miejscówka w piwnicy naszykowana pod niego    

tylko OO jest rzadki a OP jest gesty i tu cały szkopuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1786
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Grzechooo napisał:

tylko OO jest rzadki a OP jest gesty i tu cały szkopuł

grzany przez grzałkę przed dyszą z nagrzewnicy olejowej do temperatury jaką ma w rozgrzanym silniku jest rzadki i idzie przyzwoicie ale trzeba się narzeźbić dużo żeby to chodziło 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

żeby olej nie zapiekał się w palniku musi być chłodzenie. A Ty chcesz tym dom ogrzewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawelek998    23
7 godzin temu, Belaruss820 napisał:

Niby tak,ale jest dla kogo pracować. Tak na marginesie dodam ze mam tylko 9 dni w miesiącu do pracy,nocek nie ma wcale, nie trzeba sie użerać z ciezkimi klientami bo stacja na zadupiu więc czego chciec wiecej?no i premie co miesiąc wpadają za wyniki

To gdzie pracujesz 🤔

Mi wypada 7-8 dni w miesiącu tylko po 24h

Dwa dni wolnego czasem pięć więc idzie wszystko dograć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2482
Belaruss820 napisał:

1 minutę temu, konteno napisał:

to gdzie ty robisz ? kiedyś w Karcherze w białym byłem to tez w gumofilcokach zapieprzali po warsztacie

Pracuję na orlenie😄 a gumiaki to kumpel ma na wyposazeniu podjazdowego. A ja kazalem kierownikowi zamowic bo do obory są idealne😀

jaki rejon Polski dużo jeżdżę?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj