Panowie, jaka nowa chłodnica do Bizona Rekrda 91r? Tzn. jakiego producenta i więcej czy mniej żeberek. Ogólnie dostępne są same zamienniki, Indie, Turcja i kto wie co. Z tego co w sieci najdroższe Erka , później Kale (obie tureckie), THM, Kramp i masa bez nazwy. Może ktoś wymieniał w ostatnim czasie i coś doradzi. Starej nie uda się uratować, musi być nowa.