superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radekz200    6716
2 godziny temu, soltys48 napisał:

100 to za mało żeby kupić coś konkretnego. Dlatego na razie odpuściłem. Małe są bardzo drogie w stosunku do tych większych 

Aby i u mnie się na marzeniach nie skończyło 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9916

https://www.olx.pl/d/oferta/paszowoz-zaczepiany-na-ramiona-CID757-IDT2BZE.html

Ciekawe jakby to mieszało qq z trawą z pryzmy po mojej przyczepie 🤔

 

11 godzin temu, soltys48 napisał:

Od żabojadów,też Józef mówił 🤭

Noo. W poniedziałek jadę po tą małą to zobaczę co tam ma na placu. Weidemannki, schaffery idą z miejsca u niego, a ceny tak jak piszesz w granicach 100 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

ciekawe ile postoi za tą kasę https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-ciezarowa-autosan-6ton-kiper-CID757-IDT3nYU.html


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12380
1 godzinę temu, Rob355 napisał:

bardzo krótko, blisko mnie - nie zdążyłem a takiej szukałem :(

Sprzedana? Lux przyczepa za tą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob355    8
16 minut temu, 6465 napisał:

Sprzedana? Lux przyczepa za tą kasę.

tak, ktos z białegostoku mnie uprzedził 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

ktoś chętny na wagę dla bydła z mrolu? za 4000zl sprzedam z 2018r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

https://allegro.pl/oferta/uchwyt-zetor-12889378313 jak nazywa się ten płaskownik? bo chce taki zamówić do sworzni a nie wiem co wpisać. z góry dzięki za odp


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
22 minuty temu, bartek1992 napisał:

jak nazywa się ten płaskownik?

Stanisław Płaski

A tak na poważnie nie ma nazwy a numer katalogowy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
3 godziny temu, szymek napisał:

ktoś chętny na wagę dla bydła z mrolu? za 4000zl sprzedam z 2018r

Pokaż zdjęcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
Dnia 7.02.2023 o 18:54, ENDRIUROL napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/kosiarka-bijakowa-talex-leopard-duo-200-2-0m-2-5m-2-8m-mulczer-CID757-IDPuTVh.html

czy ktos uzytkuje, moze podzielic sie opinia o tej kosiarce. mysle nad duo280

Mam duo200, dwumetrowy. Użytkuję dwa lata, lekko nie ma, kasuję nim nieużytki, samosiejki do trzech metrów wysokości. Trzeba czasem kilka razy przejechać po krzaku aby go całkiem zlikwidować ale robotę zrobi. Po tych dwóch latach mam minimalne luzy na łożyskach na wale kopiującym, dostawał w d*pę gdy kosiłem jakiś nieużytek na którym właściciel powycinał samosiejki i zostały takie odstające kikuty - najgorsze co może być dla tej kosiarki. Podskakuje na nich jak głupia, lepiej już jeździć po całym niewyciętym krzaku. 

Pytanie co chcesz robić takim mulczerem. Ja trochę załuję, że nie poszukałem jakiejś tańszej używki z większymi młotkami ale trzeba przyznać, że jak dotąd bezawaryjnie, tylko smaruje co 5-6 godzin pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 godzinę temu, KlimekPL napisał:

tylko smaruje co 5-6 godzin pracy.

Czyli raz dziennie czy co drugą robotę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

profesjonalnie wstawiona klima chyba nawet bez paska na kompresorze ma działać 😁https://www.olx.pl/d/oferta/bizon-rekord-zo-58-z-klimatyzacja-CID757-IDSWE3i.html


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
3 minuty temu, Lukas85 napisał:

profesjonalnie wstawiona klima chyba nawet bez paska na kompresorze ma działać 😁https://www.olx.pl/d/oferta/bizon-rekord-zo-58-z-klimatyzacja-CID757-IDSWE3i.html

Pewnie działa tylko do "nabicia". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

pewnie tak. nie pamiętam teraz konkretnego ogłoszenia chyba jakiś dominator był wystawiony z klima starczajaca na 100ha


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75
2 godziny temu, soltys48 napisał:

Pokaż zdjęcie 

Jest taka jak taka jak to zdjęcie z internetu ale jutro podrzuce aktualne zdjęcie 

Screenshot_2023-02-08-16-33-18-825_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
3 godziny temu, hubertb napisał:

Czyli raz dziennie czy co drugą robotę? 

czyli mniej więcej co 6 godzin, 1-2 razy dziennie albo po dłuższym postoju, smaru nie można żałować do tej maszyny ani do wałka wom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3877
6 godzin temu, Lukas85 napisał:

profesjonalnie wstawiona klima chyba nawet bez paska na kompresorze ma działać 😁https://www.olx.pl/d/oferta/bizon-rekord-zo-58-z-klimatyzacja-CID757-IDSWE3i.html

Ale gruz. Nawet z sieczkarni słoma nie sprzątnięta. Cena podzielić na 2.

6 godzin temu, Lukas85 napisał:

pewnie tak. nie pamiętam teraz konkretnego ogłoszenia chyba jakiś dominator był wystawiony z klima starczajaca na 100ha

Też widziałem te ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Jak to jest z dokręceniem głowicy ? W schemacie są cztery etapy 40nm 40nm 90stopni 90stopni  . To cały czas 40 nm , wiem ile to jest kąt 90 . Do kluczy niby są takie kątomierze ale to widać na oko przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

też mi się to rzucił w oczy mało tego że stoi na dworze to nawet słomy nie laska z sieczkarni zrzuci c


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
25 minut temu, mf362 napisał:

Jak to jest z dokręceniem głowicy ? W schemacie są cztery etapy 40nm 40nm 90stopni 90stopni  . To cały czas 40 nm , wiem ile to jest kąt 90 . Do kluczy niby są takie kątomierze ale to widać na oko przecież.

Dociągasz na 4 NM idziesz na fajkę, potem sprawdzasz dociągnięcie wszystkich śrub ustawieniem 40NM. Następnie bierzesz długą pokrętkę i kątomierz dociągasz 90stopni. Znowu chwilka spokoju i drugie 90.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

najgorzej jak ktoś nie pali🤔 wtedy są dwa wyjścia albo szukasz kogoś kto pali żeby dokręcał albo trzeba samemu zacząć😉

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj