danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

Gość   
Gość
4 minuty temu, hubertuss napisał:

A z zusem i krusem już nie raz było pisane jak jest.

ja  wiem jak  jest   ale  ty  tego  nie  wiedziałeś  i  twoi  znajomi  :D  :D    

A jak tam  ci  znajomi  twoi  co  nagle  zmienili zdanie  jak celebryci  się  zaszczepili  bez  kolejki    dobrze  się  czują  po szczepieniu  :D  :D  

6 minut temu, hubertuss napisał:

Mamy polskie fabryki nawozów kontrolowane przez rząd i nawozy drogie jak na zachodzie.

Bo ceny  ustala  rynek ,  giełdy  światowe   a nie  Rząd   :D   :D  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Budowalnka boom buhahahah :DxD może i tak ale boom kredytowy, plus oszczędosciowy wydać hajs żeby sie w "papir toaletowy " kwit nie zamienił w co maja lokować hajs z oszczędości ?? w fury ??  co traca na wartosci , nie długo wielu rowerek jak paliwo bedzie dwu cyfrowe B|

 , bedzie bum jak sie te ludziki obudzą że nia ma za co ratki płacić :D:D

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1314
4 minuty temu, V12 napisał:

Budowalnka bum buhahahah :DxD może i tak ale boom kredytowy, plus oszczędosciowy wydać hajs żeby sie w "papir toaletowy " kwit nie zamienił 

 , bedzie bum jak sie te ludziki obudzą że nia ma za co ratki płacić :D:D

Fizyczni padną , umysłowi będą spłacać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Mariusz2903 napisał:

 umysłowi będą spłacać .

Jak bedą mieli komu tym umysłem swiadczyc usługi, trzeba zrozumieć że to naczynia połaczone, jak spadnie konsumpcja to wszystko wyhamuje, dla przykładu paliwo jak bedzie drogo to i turystyka, wyhamuje gastronomia w kurortach itp

k**wa opał do domu kpina to ludzie musza kupić, wiec bedą oszczedzać i siedzieć w domu proste, bo na wyjazd na week nie bedzie za co wlać i wydać w knajpie 

 bez napedu konsumpcji wszystko  zwalnia,

z oszczedności też sie wyprują,  troche zaoszczedzili przez KAł ID bo sie w domu chowali, to teraz w sklepach szaleją 

 chwila, chwila jeszcze chwila. xD

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085
9 minut temu, Denwer napisał:

Bo ceny  ustala  rynek ,  giełdy  światowe   a nie  Rząd   

Na świecie może i tak ale nie w PL. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ile na zachodzie mozna kupic paliwa, za pensje ?? wystarczy do przemysleń. 

tyle odemnie  wy dalej sie... huehue huehue xD

Edytowano przez V12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4279
7 minut temu, V12 napisał:

ile na zachodzie mozna kupic paliwa

A jakby nie Tusk, to mógłbyś kupić wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4695
27 minut temu, Denwer napisał:

ja  wiem jak  jest   ale  ty  tego  nie  wiedziałeś  i  twoi  znajomi  :D  :D    

A jak tam  ci  znajomi  twoi  co  nagle  zmienili zdanie  jak celebryci  się  zaszczepili  bez  kolejki    dobrze  się  czują  po szczepieniu  :D  :D  

Bo ceny  ustala  rynek ,  giełdy  światowe   a nie  Rząd   :D   :D  :D  

W PL ceny ustala pis a tumanom mówi, że to rynek. Jakoś za innych rządów też był rynek i takiej szalenizny nie było i nie było rekordowych marż z dojenia społeczeństwa.

A patrząc na to co piszesz to widać, że nie wiele wiesz. I choć byś kłamał, że wiesz to ludzie widzą, że nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Pomijając to kto jest lepszym zarządca majątku polski to  PIS  ma poważny problem emocjonalny i wizerunkowy skoro jeszcze po tylu latach jedynym  sugerowanym wytłumaczeniem niepowodzeń jest " wina Tuska " . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12459

Kurde co włączę tvpis to emerytura Tuska. Ale mają ból d*py pisiory, jak by mieli to z własnej kieszeni płacić 😁

W nocy muszą zrobić spec ustawę ograbić Tuska 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, hubertuss napisał:

W PL ceny ustala pis a tumanom mówi, że to rynek

Czyli   Rzepak  po przeszło 4 tyś  za tonę  to  dzięki  PiS   i  bydło  po  ponad  20zł/kg  WBC     a  to  ci  dopiero   :D  :D :D  

24 minuty temu, hubertuss napisał:

A patrząc na to co piszesz to widać, że nie wiele wiesz.

Tak  tak za to ty  wiesz  jak  to  pisałeś   że  Płacąc  Zus  musisz  dokładać  ze swoimi znajomymi do  KRUS   którzy głosują  na PiS  :D  :D  :D  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

Kto sprzedał i zlikwidował przemysł hutniczy w Polsce , to jest odpowiedź na twoje pytanie .

Ostatnio "Wielki Piec" wygasił PiS a raczej wydał zgodę na wygaszenie.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, Denwer napisał:

Czyli   Rzepak  po przeszło 4 tyś  za tonę  to  dzięki  PiS   i  bydło  po  ponad  20zł/kg  WBC     a  to  ci  dopiero

a co w tym dziwnego? doprowadzili do inflacji, to ceny rosną.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474
48 minut temu, peugeot napisał:

skoro jeszcze po tylu latach jedynym  sugerowanym wytłumaczeniem niepowodzeń jest " wina Tuska " . 

Wczoraj z zapartym tchem i odbytem słuchałem Pana Premiera, który mi tłumaczył z telewizora ( tak podejrzewam że chodziło mu o mnie, bo z ekranu patrzył prosto na mnie) iż to wszystko to wina Putinflacji i jak jeszcze tego nie zrozumiałem, to właśnie mam se to tak wbić do łba.😂

38 minut temu, 6465 napisał:

W nocy muszą zrobić spec ustawę ograbić Tuska

Już ograbili UBeków, to teraz pewnie i z Tuskiem im się uda.🤣 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Pafnucy napisał:

doprowadzili do inflacji, to ceny rosną.  

A w  Czechach na Litwie  w Niemczech  w Dani   w USA    też  PiS  doprowadził  do inflacji  :D  :D  :D  

 

 

1 minutę temu, mirro napisał:

iż to wszystko to wina Putinflacji i jak jeszcze tego nie zrozumiałem, to właśnie mam se to tak wbić do łba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Jedyne co udało się PISowi to trwały  głęboki ideowy  podział Polaków . Wydawało się że zagrożenie ze strony ruska coś zmieni  , ale niestety wraca stare . Za to tylko PIS jest dla mnie skończony , a inne równie poważne argumenty znajdą się po upadku tej partii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Denwer napisał:

A w  Czechach na Litwie  w Niemczech  w Dani   w USA    też  PiS  doprowadził  do inflacji

na pewno wina Tuska./ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474

@DenwerA faktycznie mówił że słyszał to od Bidena.🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066
59 minut temu, Pafnucy napisał:

na pewno wina Tuska./ :D

byle w czechach dwa tygodnie temu i zadnego tuska nie widzialem .. nawet za bardzo drogo nie bylo, no chyba ze na ulicy paryskiej-kto byl  w pradze ,ten wie.

gulasz z knedlikiem i litrem piwa -225 koron


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7679

Jakoś słabo kupują mieszkania w Polsce czyżby już nie tac było Polaków . Brak kredytów swoje robi i będzie jeszcze gorzej .

Rynek mieszkaniowy blisko przesilenia. Już dawno tyle lokali nie stało niesprzedanych

Często czytamy o nieuchronnym dalszym wzroście cen mieszkań, na co ma mieć wpływ cena materiałów budowlanych, wynagrodzenia budowlańców. Ale takie analizy ignorują fakt, że nawet na tym rynku o cenach decyduje gra popytu i podaży. Jeśli deweloperzy staną przed sytuacją, w której coraz więcej będą musieli utrzymywać pustostanów, bo popyt spadnie, to nawet sprzedaż ze stratą będzie wtedy logicznym rozwiązaniem. Tak źle dla deweloperów jeszcze nie jest i ich marże są wciąż wysokie, ale rynek nieuchronnie zbliża się ku przesileniu. Dane pokazują, że coraz więcej mieszkań czeka na nabywców, a liczba nabywców się kurczy w miarę wzrostu stóp procentowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5596

Toż ja to samo pisałem już kilka miesięcy temu😆


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6474

Tu pisałeś, ale Premiera poinformować już nie raczyłeś. Może kilku debilnych wypowiedzi mógłby uniknąć.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, jacus napisał:

byle w czechach dwa tygodnie temu i zadnego tuska nie widzialem .. nawet za bardzo drogo nie bylo, no chyba ze na ulicy paryskiej-kto byl  w pradze ,ten wie.

gulasz z knedlikiem i litrem piwa -225 koron

nadal masz moderację?

sanatorium pod czeską granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj