Polecane posty

witejus    8545
1 minutę temu, pane napisał:

bo jak liberały i lewaki zaczną rządzić to dopiero cię zapiecze odbyt... haha

Rządzili poprzednie 8 lat i co? tak dobrze było że dostali kopniaka przy urnie na 8 lat albo i dłużej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4128
3 minuty temu, pane napisał:

sprecyzuj wypowiedź dla kogo dobra i w czym, albo weź się za jakąś konkretną robotę i nie sr** byle gdzie, i nie becz ciągle na wszystko, bo jak liberały i lewaki zaczną rządzić to dopiero cię zapiecze odbyt... haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
1 minutę temu, Wicherek napisał:

Z pisiorami nie rozmawiam

Choćbyś głowę w piach wsadził i przykrył się rowerem to i tak niczego nie zmienisz, tak jak i tym że z pisiorami nie rozmawiasz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pane    77
13 minut temu, Wicherek napisał:

Z pisiorami nie rozmawiam

nie jesteś sam, pedały też z nimi nie rozmawiają :)

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

Czy pis czy po to i tak ci sami złodzieje będą nas jebać. Ja miałem nie iść w ogóle na wybory ale jednak pójdę i zagłosuje na zmdk czy jakoś tak. Szans nie mają ale przynajmniej moim głosem się nie będą posługiwać 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7638
41 minut temu, pane napisał:

nie jesteś sam, pedały też z nimi nie rozmawiają :)

Macice też nie .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmk1974    433
1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Z pisiorami nie rozmawiam

 

4 godziny temu, Wicherek napisał:

Pisiorów na taczkę i się zmieni ! będzie dobra zmiana 

 

23 godziny temu, Wicherek napisał:

A kto Ci kupi jak wszystko będzie zasypane pisowskim

 

 

23 godziny temu, Wicherek napisał:

Ukraińskie dzięki pisiorom to pisowskie !

 

19 godzin temu, Wicherek napisał:

Dzisiaj się dowiedziałem, że nawet na placu cementowni Rejowiec przeładowują kukurydzę z bagów na łódki , u kolegi był przedstawiciel pewnej firmy z otoczenia rolnictwa i to przesypywanie dzisiaj widział na własne oczy , kto by pomyślał że cementownia się tym trudni ! gnać pisiorów  !

 

1 godzinę temu, Wicherek napisał:

Oko za oko ząb za ząb !   pisiory zalali Polskę ukraińskim zbożem , wielu z nas doprowadzą do bankructwa, nie spocznę do chwili kiedy im za to    nie  zapłacę  !  A Matif to inna bajka 

Ale ty masz zryty beret

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1846
2 godziny temu, Hubert10624 napisał:

@ws71 jest kanał na yt "AgroPolo", karmi trzodę paszą głównie opartą na QQ, więc argument, że masarnie takie sztuki kierują na odpad do mnie nie trafia :)

Też daję kuku ale suchą  ponad 30% tylko ona musi być z pewnego źródła[bez porażenia mykotosynami] , daje też się kiszone ziarno kukurydzy max 70%, w przypadku skarmiania kiszonego ziarna ten problem nie występuje, nikt nie odważy się skarmiać niepewną kuku z importu w razie kontroli pasz w gosp przez Inspekcję Wet i wykrycia paszy skażonej mykotoksynami wszystko idzie na utylizację. Suchej kuku nie stosuje się 60-80% też z powodu  bardzo dużych problemów ze zbilansowaniem dawki pokarmowej  jak i względów ekonomicznych i problemów z jakością półtusz

1 godzinę temu, marek1977 napisał:

Totalna bzdura, po opłatach rosyjska pszenica kosztuje 310$ czyli 1360 zł , u nas w porcie nigdy nie spadła poniżej 1450 netto

obraz.png

Edytowano przez ws71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, jacus napisał:

ja od 30 lat prowadze kanal-swinie w chlewiku- karmie i karmilem swinie kukurydza ale kiepsko to szlo-moze temu ze telefon mialem stacjonarny i nie chcial bzdur nagrywac ??? ile mozna dac bezpiecznie-im starsze tym mniejszy procent, na koncu to zero. tlusz wychodzi zoltawy i nie chce sie topic.

pewnie na odpad nie kieruja ale musza dobrze sie starac zeby je zagospodarowac. 

a jak z rzepakiem przesadzisz to dopiero lux miesko 😅 jeszcze była woda sledziowa ale ona tylko zmieniała smak i zapach miesa . jak ojciec w domu ubijał to różne cuda ludzie dawali , a najlepszy smak miesa był z duzej fermy w łochowie hodowali kika tys sztuk a zkarmiali swoimi paszami QQ wtedy nie mieli dodawali tylko w początkowej fazie tuczu mieli swoje sklepy .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian303    137
2 godziny temu, miwigos napisał:

Pewne jest jedno po wyborach nie będzie rządziła jedna partia i to jest jedynie pocieszające, jesli chodzi o polityke

Dokładnie. Jest nawet spore prawdopodobieństwo, że mogą rządzić cztery. Każdy będzie chciał poszerzyć swój elektorat. Więc może ktoś i za wydymanych rolników się wstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1017

Ciekawe kto miałby się wstawić, skoro żadnego programu nie mają, aby tylko dorwać się do koryta

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1270

Koryto to jedyny program. Najgorsze jest to, że wybierać trzeba spośród miernot, bo nikogo dobrego i solidnego nie ma. Znów postawić na mniejsze zło. Pis choć pokazał, że pieniądze na obywatelach zarabiać potrafi, żeby część z nich tym obywatelom oddać. Cała reszta to rozwrzeszczane niemoty. 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5396

Z polityką zapraszam do dedykowanego tematu, żeby punkty nie poleciały 

AWW cennik bez zmian 1340-1380 netto


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian303    137
1 minutę temu, bezbarwny napisał:

Koryto to jedyny program. Najgorsze jest to, że wybierać trzeba spośród miernot, bo nikogo dobrego i solidnego nie ma. Znów postawić na mniejsze zło. Pis choć pokazał, że pieniądze na obywatelach zarabiać potrafi, żeby część z nich tym obywatelom oddać. Cała reszta to rozwrzeszczane niemoty. 

Jak niby PiS pokazał że potrafi zarabiać na obywatelach, nie licząc azotu i ropy. 

Jesteśmy puści, teraz wielkie sranie o kpo, bo budżetu nie zepna.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Bartek933 napisał:

Z polityką zapraszam do dedykowanego tematu, żeby punkty nie poleciały 

AWW cennik bez zmian 1340-1380 netto

I proszę pana, może już czas zamknąć temat polityka 2022 bo @Pafnucy12 założył 2023 

Pszenica workowana w detalu 1500 zł dla gołębiarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Polityka to nie jest bajka, sztuka wyboru, sztuka balansowania. Są ważne sprawy, trochę mniej ważne. Ważne jest bezpieczeństwo całej Polski, a nie tylko jednej czy drugiej grupy. Moja rodzina pochodzi z dawnych kresów wschodnich, a babcia uciekała przed UPA. Mam mieszane uczucia co do narodu ukraińskiego, ale w polskim interesie jest im pomagać ... bo gdyby Ukraina upadła to czołgi putka prędzej czy później staną na naszej granicy i wtedy nie będzie już ważne po ile jest pszenica czy po 500 czy 1500, czy Obajtek obniżył czy podwyższył cenę paliw, czy ... Po rządach PO-PSL pozostały tylko w piwnicach tysiące tablic Mendelejewa, granatniki do których nie było amunicji, polikwidowane jednostki wojskowe na wschodzie Polski i kontrakt na astronomiczną kwotę na Karakany. Chcąc normalnie żyć w takim miejscu pomiędzy DE a RU  potrzebna jest Polsce bardzo silna armia i za nią wszyscy zapłacimy w podatkach takich czy innych. 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 4

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4128
3 godziny temu, tmk1974 napisał:

 

 

 

 

 

Ale ty masz zryty beret

Pewnie jesteś pisiorem !

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889
4 minuty temu, tracker napisał:

Polityka to nie jest bajka, sztuka wyboru, sztuka balansowania. Są ważne sprawy, trochę mniej ważne. Ważne jest bezpieczeństwo całej Polski, a nie tylko jednej czy drugiej grupy. Moja rodzina pochodzi z dawnych kresów wschodnich, a babcia uciekała przed UPA. Mam mieszane uczucia co do narodu ukraińskiego, ale w polskim interesie jest im pomagać ... bo gdyby Ukraina upadła to czołgi putka prędzej czy później staną na naszej granicy i wtedy nie będzie już ważne po ile jest pszenica czy po 500 czy 1500, czy Obajtek obniżył czy podwyższył cenę paliw, czy ... Po rządach PO-PSL pozostały tylko w piwnicach tysiące tablic Mendelejewa, granatniki do których nie było amunicji, polikwidowane jednostki wojskowe na wschodzie Polski i kontrakt na astronomiczną kwotę na Karakany. Chcąc normalnie żyć w takim miejscu pomiędzy DE a RU  potrzebna jest Polsce bardzo silna armia i za nią wszyscy zapłacimy w podatkach takich czy innych. 

 

Silna armia to dobrze wykształcony i wyszkolony żołnierz. Tam tak jak w polityce czystka. Skoro nie mamy na to czasu to na co nam czołgi, które ruscy tracą setkami. U nas zawsze nieprzemyślane i impulsywne działania,które tylko przepuszczają publiczną kasę. Obecni rządzący razem z kościołem, udają patriotów i teraz pytanie jaka jest prawda?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj