Wszystko idzie , do samego Wojtala i pryzmatu co idzie o laude nie wspominając
Czyli w rolnictwie chcą zrobić coś na wzór bezrobotnych.
Nie idzie do pracy bo mu się nie opłaca albo coś kombinuje i siedzi na opiece zasiłku i na innym pomocowym. Rząd ma pretekst ściągać np. banderowców twierdząc no przecież brakuje rąk do pracy więc musimy ściągać pracowników do nas . Ten co siedzi na socjalu się cieszy bo ma kasę za nic ten co przyjechał zaczyna się mnożyć jak szczury co pokazuje oblicze ile tego w pl jest i czego już żądają, o akcji Wisła nie wspomnę. A wystarczyło by nie dawać socjalu pracuj a jak nie to zdychaj i nie trzeba było by nikogo ściągać i rozmontowywać kraju od środka. Zresztą o rozmontowaniu PL od środka pisała jeszcze prusaczka Katarzyna Caryca twierdząc że to jedyny sposób żeby zniszczyć ten kraj i zabić ducha walki.
Widzę że chcą zrobić to samo teraz.
Zresztą oni kasy nie mają żeby ogłosić suszę w lubelskiem a co mówić coś dać za darmo.