Jeszcze muszę zebrać resztę zboża i wywieść na skup i tak samo trzeba magazyn dezynfekować na to co uda się zebrać. U mnie ok 2 lipca jęczmień pod kosę pójdzie Stary trzeba ogarnąć w jedno miejsce . Kombajnu nie mam choć by się przydał ale zawsze coś. Zresztą roboty w CH... Dopiero łąki ogarnięte a zaraz dojenie i o 22 pryskać trzeba buraczenta
No cóż mogę powiedzieć Przemysław Proch to trochę dzi...a resztę o....sta
Kłamcą jak każdy handlarz 😂
Nie wypiaskowana dobrze , pomalowana bez podkładu umowa na babkę , resory dokładałem łożyska w kołach suche , siłowniki robiłem .