misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

Mateuszmq    22

Dziś pojechały po 8,6 E. Co do jutra przewidują 5-10 centów w górę, ale z nimi nigdy nie wiadomo. Po ile aktualnie macie jęczmień/pszenżyto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cikenos    6

Jeczmien 140 pszenzyto 130 coś takiego trend spadkowy zobaczymy jak bd we zniwa i pytanie czy kupować czy nie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Też o tym myślę. Wszyscy co do tej pory mi odwozili zboża pytają czy będę brał a ja nie wiem na dzień dzisiejszy nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72

Nareszcie przyszła decyzja odnośnie dopłat do prosiąt, dwa miesiące  zeszło im jej wystawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
13 minut temu, matus2609 napisał:

Nareszcie przyszła decyzja odnośnie dopłat do prosiąt, dwa miesiące  zeszło im jej wystawienie.

Który oddział agencji? Bo ja tez czekam już dwa miesiące i nadal cisza. 

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    118

u mnie też dziś decyzja przyszła, kasy jeszcze nie ma... a jest to pomoc jak piszą w decyzji "producentowi któremu zagraża utrata płynności finansowej..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

A co Wy byście jeszcze chcieli - dopłaty do nawozów, dopłaty obszarowe, dopłaty do prosiąt, dopłaty do węgla, 500+ które jest dźwignią polskiego rolnictwa i jeszcze mało? 😉 Dożyliśmy takich czasów że nawet Niemcy nam zazdroszczą 💪😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72
54 minuty temu, Dontcry napisał:

Który oddział agencji? Bo ja tez czekam już dwa miesiące i nadal cisza. 

opolskie- olesno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584
1 godzinę temu, krilan06 napisał:

A co Wy byście jeszcze chcieli - dopłaty do nawozów, dopłaty obszarowe, dopłaty do prosiąt, dopłaty do węgla, 500+ które jest dźwignią polskiego rolnictwa i jeszcze mało? 😉 Dożyliśmy takich czasów że nawet Niemcy nam zazdroszczą 💪😂

Dodaj jeszcze dopłata do chrustu i do gazu i prądu .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
7 godzin temu, matus2609 napisał:

Nareszcie przyszła decyzja odnośnie dopłat do prosiąt, dwa miesiące  zeszło im jej wystawienie.

Czyn to idzie te różnice u mnie nie całe 2 tyg id założenia wniosku była kasa decyzje chyba 2-3 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Toż to szok nawet Marcinkowscy nie wytrzymali stresu i podnieśli o całe 25 gr😂, czyli 8,55 netto E

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwdx1906    28
Dnia 22.06.2022 o 20:44, Y635 napisał:

panowie chciał bym z tego skorzystać https://www.gov.pl/web/arimr/od-20-czerwca-mozna-sie-starac-o-dofinansowanie-na-bioasekuracje czy zakup opryskiwacza i środków do zwalczania much można pod to podciągnąć

Opryskiwacz plecakowy u mnie przeszedł w zeszłym roku bez problemu. Tutaj się nawet gumofilce czy buty robocze kwalifikują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj