Skocz do zawartości

Jurniczek

Members
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

2 obserwujących

O Jurniczek

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

1719 wyświetleń profilu
 1. Obecna sytuacja polityczna w Polsce

  B3 nie głosowałem na PiS ale to co piszesz że w PiS sami złodzieje a inni cacy to masz nasrane w głowie.
 2. Ceny nawozów

  Wcale się nie dziwie że mocznik ma cenę 1080 zł brutto przecież Puławy eksportują po 800 zł a tu na miejscu mają jeszcze 280 zł więcej.W mojej okolicy prawie wszyscy mają już azot i czekamy na pogodę by zniknęły zaspy śniegu a wiosna tuż tuż i trzeba zaraz siać.
 3. Ceny trzody chlewnej 2017

  Artur po 5 dziś poszło dwa składy.
 4. Ceny nawozów

  W połowie lutego to Tobie nie bedzie sie chciało wyjśc do magazynu sprzedać coś.
 5. Ceny nawozów

  Widzę że tu więcej sprzedających jak kupujących.To co teraz robią z azotowymi to typowa zagrywka złodzieja,kupuj bo za chwile będzie drożej.Nic nie będzie drożej a szczyt cen jest w tej chwili i kto może radzę nie kupować bo dużo straci jak korporacji azoty Puławy skończą się limity za granicę to Polskę zaleją swoim produktem w ciągu trzech tygodni.
 6. Ceny nawozów

  Być może dla bliskich jest normalny NPK a dla dalszych tak jak ja nawóz bez żadnej wartości ale cena była prawie 1600zł.
 7. Ceny nawozów

  Mi się wydaje że ktoś tu kręci.Na jesieni kupiłem Polifoskę 6 polską z Polic w workach na paletach i na każdej palecie na spodzie po wysianiu nawozu była ulotka ta sama co w NPK wschodnich.Kto ją w Policach wkłada???.Podany jest skład na tej ulotce 8 20 30 z numerem tel Bialchemu.
 8. Ceny nawozów

  Brałem z Bimaru w tym roku 24t to jak mi sprzedawali to cały Bimar a jak już przywiózł jakiś typ z Wólki Dobryńskiej to świństwo to nie było człowieka kto mi to sprzedał a śmierdziało nie nawozem tylko nie wiadomo czym.Wysiałem to na jęczmień a efekt był gorszy jakbym wcale nie siał tego niby nawozu z Firmy Bialchem którego szef się chwali że sprzedaje tysiącami ton.Także jak to ktoś kupi to pierwsze co to badanie składu i to w zaufanej stacji bo ja myślę że są w zmowie z firmami rozprowadzającymi to dziadostwo.
 9. RSM -kto z was używa tego nawozu

  Ja wchodzę z RSM jak ziemia troszkę podeschnie bo w błoto nie ma sensu chyba że są takie pola że i w maju wejść nie można ale nawet i w maju jak dasz to też swoja robotę zrobi.
 10. Ceny nawozów

  Dolar ma dużo wspólnego z cenami azotów.Jest ogólnie duży pobyt na nawozy i dlatego drożeją.Podwyżki się skończą z 1 grudnia.
×