spwrp

Members
 • Ilość treści

  334
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

118 Excellent

O spwrp

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

2468 wyświetleń profilu
 1. @MatiRol92...gdzie tam jaka decyzja, rata?? ja nawet poprawek jeszcze żadnych nie dostałem, w kwietniu przysłali przedłużkę na 24 maj... ciekawe do kiedy mi teraz przedłużą🤔
 2. Głowie może nie ale kieszeni to na pewno😁
 3. skąd ci wyszło 120000?? Dają 100tyś. swojego dokładasz 15tys plus 23procent VAT-u wychodzi coś ponad 141tyś. Chyba że kupisz coś z inną stawką VAT-u... czyli budowlanka🤔
 4. @GRZES1545To kolejny podwód aby rozliczać VAT na zasadach ogólnych a nie rezygnować!!! Mam niewiele więcej pola niż Ty i od 15lat stratny na tym nie jestem, tj. czas się traci na tej zabawie... finansowo jest OK.
 5. coś było nie tak z tą mieszanką w ubiegłym roku że zmieniasz czy ze względu na cene??
 6. Mam Proman 500SL planuję 2l/ha można do tego dolać chlomazon 100g i pendymetaliny 400g ewentualnie metrybuzyny 50g???
 7. W Biocercie masz chyba 1300 do 3ha powyżej i 3grupy roślin 1600
 8. @Michciubar cierpliwości, też nie byłem kontrolowany a dopiero w ubiegły piątek status z "obsługi" zmienił mi się na "zakończony", kasy brak. Rolnośrodowiskowe dalej w obsłudze mam.
 9. @jacor73Wszystko zależne jest od tego jaki przyjmiemy punkt odniesienia(które kraje i ceny porównujemy), czasami rzeczywistość a nasze spostrzeżenia niekoniecznie muszą iść w parze😉
 10. Tylko działając wspónie możemy coś wywalczyć, politycy rozgrywają nas i traktują jak pożytecznych idiotów bo jesteśmy podzieleni (trzeba przyznać że te protesty które mamy teraz powinny być już przynajmniej rok temu). Nie ma się co łudzić że po wyborach nagle odejdziemy od zielonych ładów, dopłat itd. konsument chce jeść zdrowo ale nie plącąc za to wiecej z własnej kieszeni wiec łatwiej mu zaakceptować ze państwo to nadzoruje i daje rekompensaty za to. Nie ma co "kijem zawracać Wisły" tylko przykładem Niemiec, Francji zrzeszać się i wywalczyć o swoje istnienie bez kolejnych partyjnych szyldów bo to nam w niczym nie pomaga.
 11. Oczywiście że importują i interes wybranych grup, funduszy jest bardzo ważny ale wyborcy w mieście o tym niekoniecznie wiedzą i się tym nie bardzo interesują. Na podwórku UE ma mieć czysto i ekologicznie kosztem dopłat. Ten przekaz idzie do wyborców i generalnie miasto jest "za"
 12. @poosa21Stary jestem, może mam i mózg zryty ale Ty jesteś naiwny jak dziecko... brak wszelkich dopłat brak ingerencji w rolnictwie w całej UE to duża niestabilność cen, rozchwiany rynek. Nikt na to nie pozwoli, ceny żywności w sklepach mają być niskie i stabilne. Żywność ma być zdrowa, klimat czysty, tego życzy sobie wiekszość społeczeństwa. Rolnicy to coraz mniejsza grupa społeczna a demokracja ma to do siebie że liczy się wola większości!! A największą waszą naiwnością jest to że upatrujecie w Konfie waszych wybawców. Musimy sami się organizować i walczyć o swoje. Stworzyć jedną ponadpartyjną organizacje rolniczą, która by walczyła o nasze interesy a nie dziesiątki związków które są tylko partyjnymi przybudówkami!!!
 13. Chcesz być w UE gdzie tylko polscy rolnicy nie otrzymywali dopłat?? czy poza UE?? czy może myślisz ze "Konfa" to oświecona grupa ludzi, która nawraca tęczową Europe i miast tego ustanawiam im drugie średniowiecze z twoimi poglądami??
 14. @Wicherek miałem cię za rozsądniejszego... Konfederacja u władzy to rewolucja, a rewolucja szybko pożera własne dzieci!!! Rolnictwo uzaleznione od dotacji, jako jedna z pierwszych działów gospodarki dostała by mocno po du...pie. Zycie poza UE i bez dopłat... z dwojga złego wole "zamordyzm" Zachodu niż "wolność" Wschodu
 15. @witejusczego ty od polityków oczekujesz??przecież słowo polityk to synonim zakłamanego hipokryty😉Problem z protestami rolników jest taki że są przynajmniej o rok spóźnione, Zielony bezład i otwarte granice z Ukrainą nie powstał teraz.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj