radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

jacus    3049

bo to sa poganskie zwyczaje zupelnie nie zwiazane z chrzescijanstwem.. szansa na to ze jezus urodzil sie 25 grudnia jest praktycznie zerowa a data zostala wybrana w powiazaniu z wierzeniami rzymskimi, choinka,zajaczek,karp -jezus by nas wysmial.........................

3 godziny temu, kris91 napisał:

Żyć bez ślubu to grzech, a ilu z Was wytrzymało w "czystości przedmałżeńskiej" niech pierwszy rzuci we mnie stówą, a Ci co nie wytrzymali dwusetką 😏😁😛

za bardzo bys sie wzbogacil.🤣

25 rok niewoli juz leci. rozwodu sa juz w kazdym odlamie chrzescijanstwa nawet w polsko-kurskim 😂.

teraz ludzie za dlugo zyja i temu sa problemy, przedtem ludzie zenili sie kilka razy. wojny, choroby, porody ..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
1 godzinę temu, cinek1808 napisał:

Świadoma osoba wierząca nie bierze ślubu z rozsądku. Bo wie że to nie jest miłość. Ślub sam w sobie nie gwarantuje szczęśliwego związku tylko osoby które go zawierają 

O to to 👍 dla nas obojga ślub to ważny etap w życiu, ale nie gwarancja, że wszystko będzie długo i szczęśliwie. Oboje chcemy tak przypieczętować związek, ale jeszcze nie wiemy czy akurat ze sobą...  zdajemy sobie sprawę z powagi tego wydarzenia i dlatego nie chcemy robić nic na siłę bo komuś się nie podoba. Przyjdzie czas i samo wyjdzie. 

 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A teraz jest internet i TV i widzą co tam się wyprawia i też tak chcą.

2 minuty temu, jacus napisał:

teraz ludzie za dlugo zyja i temu sa problemy, przedtem ludzie zenili sie kilka razy. wojny, choroby, porody ..

 

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, pedro2 napisał:

O to to 👍 dla nas obojga ślub to ważny etap w życiu, ale nie gwarancja, że wszystko będzie długo i szczęśliwie. Oboje chcemy tak przypieczętować związek, ale jeszcze nie wiemy czy akurat ze sobą...  zdajemy sobie sprawę z powagi tego wydarzenia i dlatego nie chcemy robić nic na siłę bo komuś się nie podoba. Przyjdzie czas i samo wyjdzie. 

 

A to jak najbardziej możecie się poznawać latami   :D ale ojcu pewnie chodziło że bawicie się w doktora?    :P a badać to się bada, ale małżonkę.   :P

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215

Kiedyś miałem taki przypadek ze mnie chcieli złapać ze mamy się żenić w krótkim czasie i to był podstęp, okazało się rodzina to takie dziwaki.

A jaka nać taka mać.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak za bardzo pilą, to może być podejrzane że chcą trefny towar się pozbyć z domu.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

A druga sprawa to kasa. Na ślub trzeba wyłożyć. A choinka to z Niemiec przyszła. 

Z resztą najważniejszy to ślub cywilny, bo i tak w kościele trzeba sprawy urzędowe podpisać. Bez z tego prawie parą nie będziecie. 

Edytowano przez leszek1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wyłożyć to trzeba na wesele, na ślub jak ktoś nie ma to i za darmo można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1816

Ksiądz w jednej wiosce 1000zł bierze za ślub 

Mi komunie odprawił ksiądz, który zrezygnował z kapłaństwa i ma rodzinę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak ktos nie ma i tego, to dałby jak jest księdzem a nie huncwotem i za darmo. Ale ludzie weselicha z pompą chcą robić i zwalają na ślub ile to kosztuje i że nie stać ich.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
24 minuty temu, jacus napisał:

za bardzo bys sie wzbogacil.🤣

 

 

A myślisz, że o co mi chodzi? 😁

U nas w parafii jak nie masz ślubu, to chrzciny 2x więcej kosztują 🙄 także tego 😐

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
6 minut temu, deSilva napisał:

A to jak najbardziej możecie się poznawać latami   :D ale ojcu pewnie chodziło że bawicie się w doktora?    :P

Daj se siana, akurat z tego tematu nie chciałbym robić żartów. Ok?

Rodziców rozumiem po części tak jak mówiłem, ludzie starej daty tak mają " co ludzie powiedzą". A z drugiej strony nie rozumiem jak mogą tak traktować ślubowanie w kościele przed Bogiem po to tylko żeby ludzie nie gadali? Kobita wygarnęła, że jak już będziemy się pobierać to tylko dla siebie i przed Panem Bogiem, a nie dla ludzi ze wsi czy gości


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, pedro2 napisał:

 

Mnie dzisiaj u kobity zaatakowali żeby się decydować i dawać na zapowiedzi albo się "uspokoić bo żyjemy ze sobą jak małżeństwo i wstyd, nie pasuje tak " 🙆

Sam to powiedziałeś i sam widzę nie rozumiesz o co chodzi rodzicom, bynajmniej o ponaglanie, to wy raczej czegoś nie rozumiecie i to wy raczej robicie sobie żarty z wiary , nie jej rodzice.  O to mi chodziło i nie chciałem pisać wprost, więc ująłem to delikatnie w żartach,  się nie unoś niepotrzebnie i nie zwalaj na mnie że to ja robię cyrk. A jak faktycznie żyjecie jak małżeństwo bez małżeństwa to to się nazywa konkubinat a nie narzeczeństwo i rodzice pewnie tego się wstydzą przed ludźmi. Teraz masz poważnie OK?

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
gosciu506 napisał:

@akooo dotrzymałeś czystości do ślubu?

Z żoną w czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Miałeś żonę przed ślubem?   O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No no no, tak coś podejrzewałem.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
17 godzin temu, pedro2 napisał:

Nam obojgu nie spieszno do ślubu. Jeszcze roku nie ma jak jesteśmy ze sobą, a o takich sprawach raczej nikt postronny decydował nie będzie. No, ale zaindyczył się chłop na poważnie. Mniejszy wstyd by był jak rozwód po roku? Ja mam wywalone co ludzie myślą i gadają, najwięcej pieprzą tacy co mają swoje za uszami i w niedzielę w pierwszej ławce rączki składają... Zapomniał wół jak cielęciem był...

 

Ja to widze ze ty beciak jesteś po prostu. Mówisz ze jej pierwszym nie jesteś a teść każe wam isc do ślubu a tym wcześniejszym nie kazał do ślubu isc. A może lubiła ONS lub FWB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73
30 minut temu, akooo napisał:

Z żoną w czystości.

A żona była nienaruszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sensie że ze swoją żoną w czystości jak jeszcze była panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Czyli ty przed ślubem z kilkoma ona też miała kilka a że sobą w celibacie. Spoko , w sumie to spoko

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie masz racji. Ja już powiedziałem wszystko nie zamierzam tego wątku ciągnąć dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj