radekz200

Rolnik Szuka Żony 7 edycja

Polecane posty

pedro2    7226

O kurła ten cebulak to niezły as 😂 po mojemu ta od pieczarek jest zbyt pewna siebie i tak jak mówi, niezależna. Chłopy się boją takich kobiet, skończy się tak jak u Madzi kartoflanki, żaden nie sprosta... 

Mnie dzisiaj u kobity zaatakowali żeby się decydować i dawać na zapowiedzi albo się "uspokoić bo żyjemy ze sobą jak małżeństwo i wstyd, nie pasuje tak " 🙆 trzeba było się ewakuować 😂. Ale przynajmniej wiem na czym stoimy, kobita pojechała po ojczulku, że za wcześnie na takie decyzje. 👍 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ma brzydkich kobiet każda ma coś w sobie. Podobnie jest z facetami. @Cebulij Ja mam zakola i żonę znalazłem. Kiedyś miałem kompleks na tym punkcie ale zmadrzalem żona mówi ze jej się podobam 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
pedro2 napisał:

O kurła ten cebulak to niezły as 😂 po mojemu ta od pieczarek jest zbyt pewna siebie i tak jak mówi, niezależna. Chłopy się boją takich kobiet, skończy się tak jak u Madzi kartoflanki, żaden nie sprosta... 

Mnie dzisiaj u kobity zaatakowali żeby się decydować i dawać na zapowiedzi albo się "uspokoić bo żyjemy ze sobą jak małżeństwo i wstyd, nie pasuje tak " 🙆 trzeba było się ewakuować 😂. Ale przynajmniej wiem na czym stoimy, kobita pojechała po ojczulku, że za wcześnie na takie decyzje. 👍 

No i dobrze ci powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
13 minut temu, akooo napisał:

Nie ma brzydkich kobiet każda ma coś w sobie. Podobnie jest z facetami. @Cebulij Ja mam zakola i żonę znalazłem. Kiedyś miałem kompleks na tym punkcie ale zmadrzalem żona mówi ze jej się podobam 😆😆😆

Zakola to są od czego innego. Jak miałeś duże to nic dziwnego że kobiety chciałby spróbować . 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

wszyscy się blondynki uczepili, a może ona jest na "tym" etapie, że chce poza pracą czegoś więcej.

Chociaż bardziej obstawiam , że jakiś zakład przegrała, i trzeba było się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sie ludzie lansują a nie szukają kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Nam obojgu nie spieszno do ślubu. Jeszcze roku nie ma jak jesteśmy ze sobą, a o takich sprawach raczej nikt postronny decydował nie będzie. No, ale zaindyczył się chłop na poważnie. Mniejszy wstyd by był jak rozwód po roku? Ja mam wywalone co ludzie myślą i gadają, najwięcej pieprzą tacy co mają swoje za uszami i w niedzielę w pierwszej ławce rączki składają... Zapomniał wół jak cielęciem był...

 

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265
33 minuty temu, radekz200 napisał:

To weź mnie tam przekieruj 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215
9 godzin temu, pedro2 napisał:

Nam obojgu nie spieszno do ślubu. Jeszcze roku nie ma jak jesteśmy ze sobą, a o takich sprawach raczej nikt postronny decydował nie będzie. No, ale zaindyczył się chłop na poważnie. Mniejszy wstyd by był jak rozwód po roku? Ja mam wywalone co ludzie myślą i gadają, najwięcej pieprzą tacy co mają swoje za uszami i w niedzielę w pierwszej ławce rączki składają... Zapomniał wół jak cielęciem był...

 

Ludzie starszej daty tacy ale masz racje rok to za krótko,chcą cię złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 godzin temu, pedro2 napisał:

O kurła ten cebulak to niezły as 😂 po mojemu ta od pieczarek jest zbyt pewna siebie i tak jak mówi, niezależna. Chłopy się boją takich kobiet, skończy się tak jak u Madzi kartoflanki, żaden nie sprosta... 

Mnie dzisiaj u kobity zaatakowali żeby się decydować i dawać na zapowiedzi albo się "uspokoić bo żyjemy ze sobą jak małżeństwo i wstyd, nie pasuje tak " 🙆 trzeba było się ewakuować 😂. Ale przynajmniej wiem na czym stoimy, kobita pojechała po ojczulku, że za wcześnie na takie decyzje. 👍 

Co za wcześnie , znam osoby co po trzech miesiącach znajomości staneli na ślubnym kobiercu i nie było wpadki , są już kilka lat i widać że szczęśliwi .

Drugi przykład siostry koleżankąma po pół roku znajomości , i tak jak wyżej 

A docierać to i tak trzeba się całe życie 🤷‍♂️

10 godzin temu, pafnucy napisał:

sie ludzie lansują a nie szukają kogoś.

To tak jak samiec cebulij

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Dla nas za wcześnie. Nie chodzi o miesiąc czy 5 lat, po prostu nie czujemy tego żeby się pobrać już teraz. 

2 godziny temu, Strongman napisał:

Ludzie starszej daty tacy ale masz racje rok to za krótko,chcą cię złapać.

Nikt nie chce nikogo złapać. Rozumiem ich z jednej strony, starsi niby zawsze są tym głosem rozsądku. Ale my nie mamy po 20 lat żeby nie wiedzieć gdzie nam ciepło i prowadzić za rączkę...


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@pedro2 o to właśnie mi chodziło ,że trzeba być pewnym na takie kroki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Ursus932 napisał:

,że trzeba być pewnym na takie kroki 

Spotkały się po latach dwie koleżanki, ja wyszłam za mąż i nie żałuję tego kroku mówi jedna, na to druga, ja jestem jeszcze panną i swojego kroku też nie żałuję.     :P

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Nie wiem ,ale spytaj się księdza co ma dziecko. Staż związku jest nieważny.  Ludzie po 3 miesiącach biorą ślub i żyją że sobą długo i szczęśliwie a są tacy co chodzą 10 lat a po ślubie 2 lata i stwierdzający niezgodności charakteru. Tu reguły nie ma. Nie to że piszę to bo gdzieś przeczytałem tylko z obserwacji

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226
6 minut temu, akooo napisał:

Ale jak żyć tak bez ślubu?

Normalnie...? 🤔 Nie mieszkamy ze sobą na stałe, często przyjeżdża, nawet jak mam robotę, to jeść zrobi, to się pokręci coś pomoże, to przenocuje. Nic nadzwyczajnego. Jak dla mnie to w rolniku gorsze rzeczy się dzieją. Ma 3 baby w domu, z każdą na randki, za rączkę, to pocałuje, to posłodzi i wszystkie muszą na to patrzeć

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3215
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

@pedro2 o to właśnie mi chodziło ,że trzeba być pewnym na takie kroki 

nie znam nikogo aby był pewien przed ślubem, pożyje się i się zobaczy ale przed ślubem musi być zawsze miód bo potem zawsze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Żyć bez ślubu to grzech, a ilu z Was wytrzymało w "czystości przedmałżeńskiej" niech pierwszy rzuci we mnie stówą, a Ci co nie wytrzymali dwusetką 😏😁😛

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj